16.30 a 18.45 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Paraziti – Klub Čierny havran, Biela ul. 6
PRE DETI
10.00 Ako Jurko šťastie hľadal, ekologická rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
KINÁ
Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15
Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55
Moulin rouge – Hviezda (záhradné), 20.15
Mulholand drive – Obzor, 18.00, 20.30
Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00
Anjelská tvár – Mladosť, 16.30
Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40
Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55
Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00
Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35
Môj brat Tom – FK IC, 17.45
Amores Perros – FK IC, 20.00
Tanečnica v tme – FK IC, 17.30, 20.15
Čierne dni. Čas, ktorý žijeme – FK IC, 17.30
Môj najmilší bar – FK IC, 19.30
Scary Movie 2 – Kino Café, 16.00, 18.00
Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00
Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20
Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15
Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10
Neverná – Aupark/Palace, 22.25
Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45
Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45
Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15;Polus, 14.05, 16.00, 18.00
Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10
Formula – Aupark/Palace, 22.30
Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20
40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20
Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55
3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20
KONCERTY A PODUJATIA
16.00 Vlastivedná vychádzka, po miestach, ktoré sú predmetom najnovších výskumov Mestského ústavu ochrany pamiatok, sprevádza PhDr. Eva Trúchla – zraz pri studni na Primaciálnom námestí
17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie záujemcov o paličkovanie – M Klub, Rovniankova 3
17.00 Odkaz života a smrti, vernisáž výstavy diel popredných slovenských výtvarných umelcov venovaná 100. výročiu narodenia V. Clementisa a 80. výročiu narodenia V. Mináča
18.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.
19.30 Barokový komorný súbor Music for a While, vokálno-inštrumentálna hudba 17. storočia na dobových nástrojoch – Kostol Panny Márie Snežnej, Na kalvárii
20.30 Music Café, projekcia The Corrs: Live in London – Metro Music Club, Suché mýto
Bluesovanie s Jurajom Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9
DISKOTÉKY
Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1