tipy na víkend

SOBOTA 7. SEPTEMBER

DIVADLÁ

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Fedrina láska – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Lilo a Stitch – Hviezda, 14.30, 16.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 11.00, 13.25, 15.55, 18.25, 20.55

Čistá duša – Hviezda (záhradné), 20.15

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Pikantné pokušenie – Aupark/Palace, 13.20, 15.20, 17.20

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Harry Potter – Nádej, 17.30, Istota, 14.30

Crossroads – Nádej, 20.00

Amores Perros – Zora, 16.45, 19.30

Nevesta cez internet – Istota, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.55, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Amores Perros – FK IC, 20.00

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Oceľová cesta – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Tom a Jerry – Nivy, 16.00

Kate a Leopold – Nivy, 19.00

Scary Movie 2 – Kino Café, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.25; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 12.05, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.40, 15.10, 17.40

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 11.55, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.55, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

9.00 – 21.45 Rande historických vlakov, stretnutie historických železničných vozidiel – staré rušňové depo Bratislava – Východ

9.00 – 17.00 Historický motorový vlak, bude premávať každú hodinu medzi hlavnou železničnou stanicou a stanicou Bratislava – Východ a medzi železničnou stanicou Petržalka a stanicou Bratislava – Východ

10.00 Bratislava Open 2002, tanečná súťaž – stolnotenisová hala Rača

10.00 – 19.00 Dni majstrov ÚĽUV-u, – Nádvorie radnice, Hlavné námestie

13.00 . 18.00 Rímske hry, súťaže, hry a ukážky zo života Rimanov – Antická Gerulata, Rusovce

15.00 Vrakunské hody 2002 – Lesopark Vrakuňa

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, tanečný večer s dych. hudbou Trnavan – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Pred vojnou som mal hračky, putovný koncert – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Deň roždenija buržuja, koncert skupiny Mango Molas s prekvapením – Café Stena, Záhradnícka 93

20.30 Metro special: Route 66 – Hard Rock Party, zraz kolies a hitov, prezentácia motoriek, súťaže, live koncert AC/DC Revival Band – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 Koncert na záver prázdninovej časti Kultúrneho leta 2002: Daniel Čapkovič – barytón, Capella Istropolitana, mestský orchester – Dóm sv. Martina, Rudnayovo nám.

PRE DETI

10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Disko v letnej záhrade, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Latino party, DJ Eifel – Live!club, Aupark

NEDEĽA 8. SEPTEMBER

KINÁ

Lilo a Stitch – Hviezda, 14.30, 16.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 11.00, 13.25, 15.55, 18.25, 20.55

Čistá duša – Hviezda (záhradné), 20.15

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Pikantné pokušenie – Aupark/Palace, 13.20, 15.20, 17.20

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Harry Potter – Nádej, 17.30

Crossroads – Nádej, 20.00

Amores Perros – Zora, 16.45, 19.30; FK IC, 20.00

Atlantída stratená ríša – Istota, 10.00, 15.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.40, 15.10, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.55, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Oceľová cesta – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Kráľ škorpión – FK Igric, 19.00

Gosford Park – FK Ružinov, 18.00

Scary Movie 2 – Kino Café, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace 11.50, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.25; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 12.05, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 20.10, 22.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 11.55, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.55, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Benjamin Cup 10. ročník, medzinárodná súťaž v spoločenských tancoch – SD Trnávka, Bulharská 60

9.00 – 18.00 Rande historických vlakov, stretnutie historických železničných vozidiel – staré rušňové depo Bratislava – Východ

9.00 – 17.00 Historický motorový vlak, bude premávať každú hodinu medzi hlavnou železničnou stanicou a stanicou Bratislava – Východ a medzi železničnou stanicou Petržalka a stanicou Bratislava – Východ

10.00 – 19.00 Dni majstrov ÚĽUV-u – Hlavné námestie

10.30 Nedeľné matiné: Moyzesovo kvarteto, koncert k životnému jubileu skladateľa M. Nováka – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie o hrade Devín – hrad Devín

15.45 – 18.00 Mesačná duchovná obnova – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

Rozálske hody – Lamač

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus komorných programov Brehy: Giorgio Delmastro (Tal.) & Serge Amara (Tal.) – Koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

10.00 Maľovaná nedeľa, výtvarno-tvorivé dopoludnie pre deti od štyroch rokov – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Klaun Pepele, rozprávková klauniáda – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Aladinova čarovná lampa, divadelné predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu. Po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB Pálffyho palác, do 13. októbra

Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – Galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival Galérie Miro, výber z tvorby umelcov zo Slovenska, Česka, Nemecka, Chorvátska, Slovinska, Maďarska, Kuby, Ghany, Cypru, Indie, Francúzska, Španielska, Holandska – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvatha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiária – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Michal Bak: Celebrity 2002 – galéria Marat Art, Panská 6,, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Pocta Kupeckému – Kultúrny dom Pezinok, do 27. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  5. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  6. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  7. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  8. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  2. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  10. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 15 633
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 743
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 773
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 325
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 519
  6. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 969
  7. Ako na refinancovanie hypotéky 910
  8. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 664
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 540
  10. Splnený sen 466