19.00 Fedrina láska – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15
Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55
Spider man – Hviezda/záhradné, 20.15; Aupark/Palace, 14.15, 16.45
Intimita – Obzor, 18.00, 20.30
Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00
Anjelská tvár – Mladosť, 16.30
Star Wars: Epizóda II – Nádej, 17.30, 20.00
Nevesta cez internet – Istota, 17.30, 20.00
Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55
Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00
Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35
Môj brat Tom – FK IC, 17.45
Amores Perros – FK IC, 20.00
On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15
Oceľová cesta – FK IC, 17.30
Môj najmilší bar – FK IC, 19.30
Buena vista social club – FK IC, 21.30
Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00
Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00
Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20
Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15
Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10
Neverná – Aupark/Palace, 22.25
Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45
Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00
Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10
Formula – Aupark/Palace, 22.30
Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20
Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40
40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20
Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55
3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20
DISKOTÉKY
Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7
Disco mix music, DJ Horník – Casey, Botanická 35
Camino Tequila Paty – Harley Davidson, Rebarborová 1
Becherovka Sun Party, DJ Live! – Live!club, Aupark
Latino Party, DJ Rasťo, špeciál profil albumu Thalia – Metro Music Club, Suché mýto
KONCERTY A PODUJATIA
18.00 Čisté studničky, účinkujú Anton Baláž, OĽUN a M. Dudík, J. Valentík, J. Šimonovič, verejná nahrávka – Slovenský rozhlas, Mýtna 1
18.30 Kresby a sochy, vernisáž výstavy M. Zdraveckého – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1
PRE DETI
9.00 a 11.00 Skutočný priateľ, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18
VÝSTAVY
Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra
Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra
Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra
Cesty k Nílu. Po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra
Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra
Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra
Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB Pálffyho palác, do 13. októbra
Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra
Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – Galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra
Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra
Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra
Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra
Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra
Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra
Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra
Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra
Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra
Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra
Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra
Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra
American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra
9. medzinárodný výtvarný festival Galérie Miro, výber z tvorby umelcov zo Slovenska, Česka, Nemecka, Chorvátska, Slovinska, Maďarska, Kuby, Ghany, Cypru, Indie, Francúzska, Španielska, Holandska – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra
Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra
Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra
Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra
Pocta Kupeckému – Kultúrny dom Pezinok, do 27. septembra