SME

Dopravný podnik pozýva na deň otvorených dverí

Jazdu Cabrio busom,jazda zručnosti vodičov MHD, koncert kapely Gladiátor i program pre deti budú 22. septembra vo vozovni v Jurajovom dvore.

Jazdu Cabrio busom, jazda zručnosti vodičov MHD, koncert kapely Gladiátor i program pre deti budú 22. septembra vo vozovni v Jurajovom dvore.

BRATISLAVA. Deň otvorených dverí v bratislavskom Dopravnom podniku ponúkne jazdu Cabrio busom, koncert kapely Gladiátor i program pre deti. Brány Dopravného podniku sa otvoria 22. septembra o 10:00 vo vozovni Jurajov dvor. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa bratislavského Dopravného podniku Agáta Staneková.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bratislavský dopravca ponúkne návštevníkom prehliadku svojho vozoparku i špeciálneho vozidla ťažkého odťahu spojené s ukážkou. Pripravená je aj jazda zručnosti vodičov Mestskej hromadnej dopravy. Návštevníci sa budú môcť po areáli povoziť v Cabrio buse, ktorú spestrí ukážka plnenia vozidla stlačeným zemným plynom.

SkryťVypnúť reklamu

Dopravný podnik pripravil program a atrakcie aj pre najmenších. Pobaví ich šašo Maroš, mladí slovanisti si s deťmi zaskáču na nafukovacom hrade, súťažiť sa bude aj o tombolové ceny. Návštevníkov budú zabávať superstarista Jakub Petraník, Vašo Púčik s country pesničkami a swingom a Deň otvorených dverí uzavrie o 14:00 kapela Gladiátor hodinovým koncertom. Programom bude sprevádzať moderátor Gregor Mareš.

Deň otvorených dverí sa uskutoční v rámci Európskeho týždňa mobility, ktorý organizuje Magistrát hlavného mesta Bratislava. Mesto plánuje vyhradiť osobitné pruhy pre MHD, v hlavnom meste otvoria nové cyklotrasy a uskutočnia sa aj ďalšie sprievodné podujatia. Cieľom je podporiť verejnú dopravu, tento rok budú zadarmo jazdiť vodiči, ich cestovným lístkom sa stane vodičský preukaz. MHD bude pre nich zadarmo od 16. do 22. septembra do polnoci s výnimkou nočných spojov.

Mobilita

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Motoristi späť za volantom. Riziko nehôd opäť rastie.
  2. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  3. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  4. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  5. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  6. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  7. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  8. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 103 722
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 889
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 11 704
  4. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 838
  5. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 5 993
  6. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 515
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 4 807
  8. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 529
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu