Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 5. SEPTEMBER

19.00 O tri štart! – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Fedrina láska – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PIATOK 6. SEPTEMBER

19.00 Fedrina láska – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5

SOBOTA 7. SEPTEMBER

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Fedrina láska – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 9. SEPTEMBER

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

16.30 a 18.45 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Paraziti – Klub Čierny havran, Biela ul. 6

UTOROK 10. SEPTEMBER

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Paraziti – Klub Čierny havran, Biela ul. 6

STREDA 11. SEPTEMBER

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

ŠTVRTOK 5. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Spiderman – Hviezda (záhradné) 20.15; FK Igric, 19.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Intimita – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Amores Perros – Múzeum, 18.30; FK IC, 20.00

Star Wars: Epizóda II – Nádej, 17.30, 20.00

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Papierové hlavy – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Cafe, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

PIATOK 6. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Intimita – Obzor, 18.00, 20.30

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Spiderman – Hviezda/záhradné, 20.15; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Star Wars: Epizóda II – Nádej, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istota, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Amores Perros – FK IC, 20.00

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Oceľová cesta – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Láska je láska – Kino Cafe, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

SOBOTA 7. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 14.30, 16.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 11.00, 13.25, 15.55, 18.25, 20.55

Čistá duša – Hviezda (záhradné), 20.15

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 13.20, 15.20, 17.20

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Harry Potter – Nádej, 17.30, Istota, 14.30

Crossroads – Nádej, 20.00

Amores Perros – Zora, 16.45, 19.30

Nevesta cez internet – Istota, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.55, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Amores Perros – FK IC, 20.00

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Oceľová cesta – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Tom a Jerry – Nivy, 16.00

Kate a Leopold – Nivy, 19.00

Scary Movie 2 – Kino Cafe, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 12.05, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.40, 15.10, 17.40

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 11.55, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.55, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

NEDEĽA 8. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 14.30, 16.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 11.00, 13.25, 15.55, 18.25, 20.55

Čistá duša – Hviezda (záhradné), 20.15

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 13.20, 15.20, 17.20

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Harry Potter – Nádej, 17.30

Crossroads – Nádej, 20.00

Amores Perros – Zora, 16.45, 19.30; FK IC, 20.00

Atlantída stratená ríša – Istota, 10.00, 15.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.40, 15.10, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.55, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

On je veľký, ja som maličká – FK IC, 18.15, 20.15

Oceľová cesta – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Kráľ škorpión – FK Igric, 19.00

Gosford Park – FK Ružinov, 18.00

Scary Movie 2 – Kino Cafe, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace 11.50, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 12.00, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 12.05, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 20.10, 22.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 11.55, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.55, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

PONDELOK 9. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Moulin rouge – Hviezda (záhradné), 20.15

Mulholand drive – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Amores Perros – FK IC, 20.00

Tanečnica v tme – FK IC, 17.30, 20.15

Čierne dni. Čas, ktorý žijeme – FK IC, 17.30

Môj najmilší bar – FK IC, 19.30

Scary Movie 2 – Kino Cafe, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

UTOROK 10. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Moulin rouge – Hviezda (záhradné), 20.15

Mulholand drive – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Múzeum, 17.30, 20.00

Babie leto – Nádej, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Amores Perros – FK IC, 20.00

Tanečnica v tme – FK IC, 17.30, 20.15

Čierne dni. Čas, ktorý žijeme – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Buena vista social club – Kino Cafe – 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50; Polus, 21.20

STREDA 11. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Babie leto – Nádej, 17.30, 20.00

V spálni – Istota, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Amores Perros – FK IC, 20.00

Tanečnica v tme – FK IC, 17.30, 20.15, Senior Klub, 11.00

Čierne dni. Čas, ktorý žijeme – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Star Wars: Epizóda II – DK Ružinov, 18.00

Buena vista social club – Kino Cafe – 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Neverná – Aupark/Palace, 22.25

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50, Polus, 21.20

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 5. SEPTEMBER

16.00 Zápis do astronomických krúžkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Manželská láska a plodnosť, prednáška – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

Peter Cardarelli s formáciou Comfort Zone, jazzový večer – Hlava XXII, Bazová 9

Metro live: En Avant, hudba 60. – 80. rokov (Beatles, Olympic, Elán…) – Metro Music Club, Suché mýto

PIATOK 6. SEPTEMBER

18.00 Čisté studničky, účinkujú Anton Baláž, OĽUN a M. Dudík, J. Valentík, J. Šimonovič, verejná nahrávka – Slovenský rozhlas, Mýtna 1

18.30 Kresby a sochy, vernisáž výstavy M. Zdraveckého – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

SOBOTA 7. SEPTEMBER

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov, mincí, medailí, odznakov, starých fotografií, telefón. kariet – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 Bratislava Open 2002, tanečná súťaž – stolnotenisová hala Rača

10.00 – 19.00 Dni majstrov ÚĽUV-u, predvádzanie tradičných výrobných postupov, tvorivé dielne, remeselnícke potreby a odborná literatúra, kultúrny program – Hlavné námestie

13.00 Rímske hry, súťaže, hry a ukážky zo života Rimanov – Nádvorie Starej radnice

15.00 Vrakunské hody 2002 – Lesopark Vrakuňa

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, tanečný večer s dych. hudbou Trnavan – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Pred vojnou som mal hračky, putovný koncert – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Deň roždenija buržuja, koncert skupiny Mango Molas s prekvapením – Cafe Stena, Záhradnícka 93

Metro special: Route 66 – Hard Rock Party, zraz kolies a hitov, prezentácia motoriek, súťaže, live koncert AC/DC Revival Band – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 Koncert na záver prázdninovej časti Kultúrneho leta 2002: Daniel Čapkovič – barytón, Capella Istropolitana, mestský orchester, diriguje Ljubka zu Guttenberg (Nem.), program R. Strauss, A. Dvořák, A. Schönberg – Dóm sv. Martina, Rudnayovo nám.

NEDEĽA 8. SEPTEMBER

8.00 Benjamin Cup 10. ročník, medzinárodná súťaž v spoločenských tancoch – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 – 19.00 Dni majstrov ÚĽUV-u, predvádzanie tradičných výrobných postupov, tvorivé dielne a odborná literatúra, kultúrny program – Hlavné námestie

10.30 Nedeľné matiné: Moyzesovo kvarteto, koncert k životnému jubileu skladateľa M. Nováka – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie o hrade Devín – hrad Devín

15.45 – 18.00 Mesačná duchovná obnova – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

Rozálske hody – Lamač

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus komorných programov Brehy: Giorgio Delmastro (Tal.) & Serge Amar (Tal.), neobyčajná syntéza severotalianskej tradície s jazzom a klasikou – Koncertná sieň Klarisky

PONDELOK 9. SEPTEMBER

16.00 Vlastivedná vychádzka, po miestach, ktoré sú predmetom najnovších výskumov Mestského ústavu ochrany pamiatok, sprevádza PhDr. Eva Trúchla – zraz pri studni na Primaciálnom námestí

17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie záujemcov o paličkovanie – M Klub, Rovniankova 3

17.00 Odkaz života a smrti, vernisáž výstavy diel popredných slovenských výtvarných umelcov venovaná 100. výročiu narodenia V. Clementisa a 80. výročiu narodenia V. Mináča

18.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.

19.30 Barokový komorný súbor Music for a While, vokálno-inštrumentálna hudba 17. storočia na dobových nástrojoch – Kostol Panny Márie Snežnej, Na Kalvárii

Bluesovanie s Jurajom Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Music Café, projekcia The Corrs: Live in London – Metro Music Club, Suché mýto

UTOROK 10. SEPTEMBER

10.00 Vyhradené pre dámy, prednáška o kozmetike spojená s ukážkami – M Klub, Rovniankova 3

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Edita Steinová, kontemplácia kríža a my – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

17.00 Odpad?, vernisáž výtvarno-priestorovej inštalácie pri príležitosti svetového dňa kampane Clean up the World/Vyčistíme svet – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 O hodnote „inakosti“ – návrat k sebe, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Aj hrdinovia sa boja, lit.-hud. kompozícia k 80. výročiu narodenia V. Mináča, účinkujú M. Kráľovičová, M. Repková, J. Wernerová, P. Kočiš, J. Sarvaš, M. Dubovský – V-klub, Nám. SNP

19.00 Móda mladých, módna prehliadka – DK Ružinov, Ružinovská 26

Swingový večer: Zuzana Suchánková a Old Time Jazz Trio – Hlava XXII, Bazová 9

Music Café, profil albumu Norah Jones: Come Away with Me – Metro Music Club, Suché mýto

STREDA 11. SEPTEMBER

15.30 Núbia pred zatopením, prednáša PhDr. Ján Midžiak – kinosála Mestského múzea v Bratislave, Primaciálne nám. 3

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M Klub, Rovniankova 3

17.30 Mars: klíma, voda, život?, astronomická prednáška Mgr. Zdenka Urbana – Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Logoterapia rodina – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Peter Štrelinger: Hádička, dráma venovaná V. Clementisovi a jeho žene Líde, slávnostné predstavenie, hrajú členovia Divadla SNP z Martina – V-klub, Nám. SNP

Music Café, profil albumu Bon Jovi: Bounce – Metro Music Club, Suché mýto

PRE DETI

ŠTVRTOK 5. SEPTEMBER

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti predškolského veku – M Klub, Rovniankova 3

PIATOK 6. SEPTEMBER

9.00 a 11.00 Skutočný priateľ, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

SOBOTA 7. SEPTEMBER

10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 8. SEPTEMBER

10.00 Maľovaná nedeľa, výtvarno-tvorivé dopoludnie pre deti od 4 rokov – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Klaun Pepele, rozprávková klauniáda – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Aladinova čarovná lampa, divadelné predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 9. SEPTEMBER

10.00 Ako Jurko šťastie hľadal, ekologická rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

UTOROK 10. SEPTEMBER

14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

16.30 Zážitky z prázdnin, tvorivé kombinované podujatie – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 11. SEPTEMBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Vodník Čľup, ako slniečko vyliečilo vodníka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

14.00 V ríši hier, zábavné popoludnie s využitím kreativity – M Klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 5. SEPTEMBER

Disko – Casey, Botanická 35

Good Things – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 6. SEPTEMBER

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Disco mix music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Camino Tequila Paty – Harley Davidson, Rebarborová 1

Becherovka Sun Party, DJ Live! – Live!club, Aupark

Latino Party, DJ Rasťo, špeciál profil albumu Thalia – Metro Music Club, Suché mýto

SOBOTA 7. SEPTEMBER

Disko v letnej záhrade, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Latino party, DJ Eifel – Live!club, Aupark

NEDEĽA 8. SEPTEMBER

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

PONDELOK 9. SEPTEMBER

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 10. SEPTEMBER

Silent Duo – Aligátor, Laurinská 7

Metaxa Summer Night – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

STREDA 11. SEPTEMBER

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu. Po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB Pálffyho palác, do 13. októbra

Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – Galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival Galérie Miro, tvorba umelcov zo Slovenska, Slovinska, Španielska, z Česka, Nemecka, Chorvátska, Kuby, Ghany, Cypru, Indie, Holandska – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  8. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  9. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  10. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 25 987
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 942
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 713
  4. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 566
  5. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 360
  6. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 155
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 047
  8. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 018
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 927
  10. Zo stredomorskej stravy sa nepriberá 853