TIPY NA VÍKEND

SOBOTA 31. AUGUST

KINÁ

Lilo a Stitch – Hviezda, 13.00, 14.30; Istota, 15.00, 17.30; Istropolis, 15.30, 17.15, 19.00; Polus, 11.25, 13.20, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 11.35, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Kokaín – Hviezda (záhradné), 20.45

Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10

Muži v čiernom 2 – Odboj, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Vážka – Istota, 20.00

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 20.35, 23.00; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Iba deň – FK kinosála Lumiere, 18.00

Modrý zamat – FK kinosála Lumiere, 20.00

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Putovanie vtákov – Polus, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Bad Company – Polus, 12.55, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Ako na vec – Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 13.25, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 12.30, 15.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.45, 15.05, 17.05

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Kultúrno-spoločenský deň Bratislavčanov pri príležitosti Dňa ústavy SR a začiatku školského roka – areál Kuchajda

17.00 Na krásnom modrom Dunaji. Hudobný súbor Life – Hviezdoslavovo námestie, hudobný pavilón

U2 Night – Metro music club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Dušan Dušek/František Lipták/Martin Šulík: Zabíjačka. Smutno-smiešny pohľad do kuchyne, akých je vôkol nás neúrekom. Divadlo Commedia, Poprad. Réžia Vlado Benko – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

18.00 Peter Janku, folkový recital – nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

PRE DETI

17.00 Rozlúčka s letom. Zábavné popoludnie pre deti – areál Štrkovec

10.00 – 17.00 Už sme doma, program pre deti – Hviezdoslavovo námestie

DISKOTÉKY

Horror party – Aligátor, Laurinská 7

Diskotéka – Casey, Botanická 35

Disko – Dunaj pub,

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock – KGB, Obchodná 52

DJ Braňo Dvonč – Music club Woch, Františkánske nám.

NEDEĽA 1. SEPTEMBER

KINÁ

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 13.00, 14.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Polus, 11.25, 13.20, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Údolie tieňov – Istota, 20.00; Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 11.35, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Kokaín – Hviezda (záhradné), 20.15

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 16.45, 18.30, 20.15; Polus, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Amores Perros – Múzeum, 18.30

Spiderman – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35, 23.00; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Filmový klub IC, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Amélia z Montmartru – Filmový klub IC, 17.45, 20.00

Kocka – Filmový klub IC, 18.15

Pianistka – Filmový klub IC, 20.15

Papierové hlavy – Filmový klub IC, 17.30

Underground – Filmový klub IC, 19.30

Stars Wars – Kino a FK Igric, 19.00

Bad Company – Polus, 12.55, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Ako na vec – Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 13.25, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 12.30, 15.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Buena vista social club – Kino Café, 16.00, 18.00

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.45, 15.05, 17.05

KONCERTY A PODUJATIA

Na krásnom modrom Dunaji: 11.00 Junior Brass Quintet; 17.00 Lechaim, koncert židovských piesní – hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

14.00 Zázračný svet minulosti, pútavé rozprávanie príbehov, ktoré sa podľa povestí stali v dávnej minulosti na hrade Devín – hrad Devín

Deň ústavy, zapálenie vatry, zábava pri hudbe – chatová oblasť Strmé vŕšky, mestská časť Záhorská Bystrica.

Kultúrne leto: 20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Karol Szymanowski a Grzegorz Tomaszewski (PL), provokujúce jazzové pohľady na ľudové piesne – koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

10.30 Gašparko a drak, detská divadelná scéna – Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, bábkové predstavenie pre deti – Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 26

15.00 a 17.00 Brémski muzikanti, divadlo Gabalyda, Györ, II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Disco – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG, dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II – hodvábne maľované odevy a kresby – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – galéria Danubiana, do 5. septembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 14 748
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 775
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 271
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 289
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 828
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 264
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 773
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 590
  9. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 551
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 402