Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ


Aj v našich kinách možno už vidieť francúzsky dokument Putovanie vtákov.

FOTO -ARCHÍV

KINÁ

PIATOK 30. AUGUST

Lilo a Stitch – Hviezda, 13.00, 14.30; Istota, 17.30; Istropolis, 17.15, 19.00; Polus, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Ako na vec – Hviezda– záhradné, 20.45; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30

Kokaín – Múzeum, 17.30, 20.00

Ťažko zamilovaný – Nádej, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Odboj, 17.30, 20.00; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Vážka – Istota, 20.00

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 20.35, 23.00; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Iba deň – FK – Kinosála Lumier, 18.00

Modrý zamat – FK – Kinosála Lumiere, 20.00

Pianistka – Kino Café, 20.00

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Putovanie vtákov – Polus, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 15.00

Spiderman – Aupark/Palace, 14.40, 17.10

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 15.05, 17.05

SOBOTA 31. AUGUST

Lilo a Stitch – Hviezda, 13.00, 14.30; Istota, 15.00, 17.30; Istropolis, 15.30, 17.15, 19.00; Polus, 11.25, 13.20, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 11.35, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Kokaín – Hviezda– záhradné, 20.45

Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10

Muži v čiernom 2 – Odboj, 17.30, 20.00; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Vážka – Istota, 20.00

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 20.35, 23.00; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Iba deň – FK – Kinosála Lumiere, 18.00

Modrý zamat – FK – Kinosála Lumiere, 20.00

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Putovanie vtákov – Polus, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Bad Company – Polus, 12.55, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Ako na vec – Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 13.25, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 12.30, 15.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.45, 15.05, 17.05

NEDEĽA 1. SEPTEMBER

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 13.00, 14.30; Istropolis, 14.45, 16.30, 18.15; Polus, 11.25, 13.20, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Údolie tieňov – Istota, 20.00; Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Kokaín – Hviezda– záhradné, 20.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 11.35, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 16.45, 18.30, 20.15; Polus, 12.50, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Amores Perros – Múzeum, 18.30

Spiderman – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35, 23.00; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Filmový klub IC, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Amélia z Montmartru – Filmový klub IC, 17.45, 20.00

Kocka – Filmový klub IC, 18.15

Pianistka – Filmový klub IC, 20.15

Papierové hlavy – Filmový klub IC, 17.30

Underground – Filmový klub IC, 19.30

Stars Wars – Kino a FK Igric, 19.00

Bad Company – Polus, 12.55, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Ako na vec – Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 13.25, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 12.30, 15.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.45, 15.05, 17.05

PONDELOK 2. SEPTEMBER

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 17.30; Hviezda, 14.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Polus, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Ako na vec – Istota, 20.00; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Kokaín – Hviezda– záhradné, 20.15

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 16.45, 18.30, 20.15; Polus, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Amores Perros – Múzeum, 18.30

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Filmový klub IC, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Amélia z Montmartru – Filmový klub IC, 17.45, 20.00

Kocka – Filmový klub IC, 18.15

Pianistka – Filmový klub IC, 20.15

Papierové hlavy – Filmový klub IC, 17.30

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

Underground – Filmový klub IC, 19.30

40 dní a 40 nocí – Polus, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 15.00

Spiderman – Aupark/Palace, 14.40, 17.10

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 15.05, 17.05

UTOROK 3. SEPTEMBER

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Café, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 17.30; Hviezda, 14.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Polus, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Ako na vec – Istota, 20.00; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Spiderman – Hviezda– záhradné, 20.15; Aupark/Palace, 14.40, 17.10

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Amores Perros – Múzeum, 18.30

Blade 2 – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 22.20

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Filmový klub IC, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Amélia z Montmartru – Filmový klub IC, 17.45, 20.00

Kocka – Filmový klub IC, 18.15

Pianistka – Filmový klub IC, 20.15

Papierové hlavy – Filmový klub IC, 17.30

Underground – Filmový klub IC, 19.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 16.45, 18.30, 20.15; Polus, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 15.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 15.05, 17.05

Mazacia hlava – FK Lúky, 20.00

STREDA 4. SEPTEMBER

Lilo a Stitch – Istota, 17.30; Hviezda, 14.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Polus, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Ako na vec – Istota, 20.00; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30

Spiderman – Hviezda– záhradné, 20.15; Aupark/Palace, 14.40, 17.10

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 16.45, 18.30, 20.15; Polus, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50

Amores Perros – Múzeum, 18.30

Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Filmový klub IC, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Amélia z Montmartru – Filmový klub IC, 17.45, 20.00

Kocka – Filmový klub IC, 18.15

Pianistka – Filmový klub IC, 20.15

Papierové hlavy – Filmový klub IC, 17.30

Môj najmilší bar – Filmový klub IC, 19.30

Amélia z Montmartru – Senior klub, 11.00

Spiderman – DK Ružinov, 18.00

Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50

Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55

40 dní a 40 nocí – Polus, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 15.25, 17.25

Formula – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Formula – Aupark/Palace, 15.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 15.05, 17.05

On je veľký, ja som maličká – Artkino Lúky, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

PIATOK 30. AUGUST

17.00 Akordeónový koncert – letná čitáreň v Zichyho paláci, Ventúrska 9

Melódie pre vás– promenádny koncert Trojičné námestie, Podunajské Biskupice

The Hits – Metro music club, Suché mýto

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov. Dychová harmónia – Hlavné námestie.

20.00 Cyklus komorných programov Brehy. Ľudmila Razumovská: Námestie. Hrajú – Adela Gáborová, Jozef Dóczy, Divadlo Andreja Bagara, Nitra – koncertná sieň Klarisky.

20.00 Cimbalová hudba. Cigánska muzika pri dobrom víne – nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

SOBOTA 31. AUGUST

15.00 Kultúrno– spoločenský deň Bratislavčanov pri príležitosti Dňa ústavy SR a začiatku školského roka – areál Kuchajda

17.00 Na krásnom modrom Dunaji. Hudobný súbor Life – Hviezdoslavovo námestie, Hudobný pavilón.

U2 Night – Metro music club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti. Dušan Dušek – František Lipták – Martin Šulík: Zabíjačka. Smutno– smiešny pohľad do kuchyne, akých je vôkol nás neúrekom. Divadlo Commedia, Poprad. Réžia Vlado Benko – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

18.00 Peter Janků, folkový recital. Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3.

NEDEĽA 1. SEPTEMBER

Na krásnom modrom Dunaji, Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

11.00 Junior Brass Quintet

17.00 Lechaim, koncert židovských piesní

14.00 Zázračný svet minulosti, pútavé rozprávanie príbehov, ktoré sa podľa povesti stali v dávnej minulosti na hrade Devín – NKP hrad Devín

Deň ústavy. Zapálenie vatry, zábava pri hudbe – chatová oblasť Strmé vŕšky, mestská časť Záhorská Bystrica.

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných programov Brehy. Karol Szymanowski a Grzegorz Tomaszewski (PL), provokujúce jazzové pohľady na ľudové piesne – koncertná sieň Klarisky

STREDA 4. SEPTEMBER

20.00 Quartet Stanislava Herku, jazzový večer nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

PRE DETI

PIATOK 30. AUGUST

10.00 Biele obrázky. Maľovanie na chodníku o sladkú odmenu – SP Nivy, Súťažná 18

SOBOTA 31. AUGUST

17.00 Rozlúčka s letom. Zábavné popoludnie pre deti – areál Štrkovec

NEDEĽA 1. SEPTEMBER

10.30 Gašparko a drak, detská divadelná scéna Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, bábkové predstavenie pre deti Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 26

15.00 a 17.00 Brémski muzikanti, divadlo Gabalyda, Györ. Hráme pre vás, II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

PIATOK 30. AUGUST

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Ukončenie leta – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues, pop – KGB, Obchodná 52

Disco – Kráter, Vysoká 15

DJ Magálová, DJ Kinet – Music club Woch, Františkánske nám.

SOBOTA 31. AUGUST

Horror party – Aligátor, Laurinská 7

Diskotéka – Casey, Botanická 35

Disko – Dunaj pub,Vajanského nábrežie 10

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock – KGB, Obchodná 52

DJ Braňo Dvonč – Music club Woch, Františkánske nám.

NEDEĽA 1. SEPTEMBER

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Disco – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 2. SEPTEMBER

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Dunaj pub, Vajanského nábrežie 10

Diskotéka – Casey, Botanická 35

UTOROK 3. SEPTEMBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues, pop – KGB, Obchodná 52

Diskotéka – Casey, Botanická 35

STREDA 4. SEPTEMBER

Disco – Kráter, Vysoká 15

Disco mix – Casey, Botanická 35

Rock – Aligátor, Laurinská 7

VÝSTAVY

Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Marián Komáček, maľby – výstavná sieň Slovenského plynárenského priemyslu, Drevená ul., do 31. augusta

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Borguľa požiadal o okamžité uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  2. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. Leto nekončí!
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  7. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  8. Už aj seniori presadajú do SUV
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 473
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 4 096
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 162
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 699
  5. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 466
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 329
  7. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 066
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 039
  9. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 651
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 556