KINÁ
Údolie tieňov – Hviezda, 16.00, 18.30, 21.00; Polus, 18.00, 20.50; Aupark/Palace, 15.40, 18.35, 21.30
Muži v čiernom 2 – Hviezda (záhradné), 20.45; Devín, 17.15, 19.45; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Ťažko zamilovaný – Obzor, 16.00
Blade 2 – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 22.30
Putovanie vtákov – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 14.05, 16.05, 18.05
Spy Kids – Mladosť, 13.30
Monty Python: Zmysel života – FK Nostalgia, 20.00
Pobrežné správy – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00
Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 16.45, 18.40, 20.35, 22.30
3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 21.15; Aupark/Palace, 20.05, 22.40
Modrý zamat – FK Lumiere, 20.00
Pianistka – Kino Café, 18.00
Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 17.15, 19.45, 22.15
Formula – Polus, 15.35; Aupark/Palace, 19.25, 22.00
Ako na vec – Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.40, 19.50, 22.10
40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.05
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 17.45, 20.15, 22.45
Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45
Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.30, 17.00
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.30, 17.30
Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 19.40, 21.40
Časostroj – Aupark/Palace, 15.15
Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45
Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00
Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.55
Neverná – Aupark/Palace, 22.10
Wasabi – Aupark/Palace, 15.45
KONCERTY A PODUJATIA
16.00 – 18.00 Umenie v tráve, ukončenie environmentálneho kultúrneho leta – Areál Štrkovec, Drieňová 9
20.00 Stará hudba – mladí interpreti, hudba minulých storočí so sprievodným slovom – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3
Supple peopple, koncertné predstavenie funky hitov 70. až 90. rokov – Metro Club, Suché mýto
Kultúrne leto:
19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Ivan Sokol – Hudobná sieň Bratislavského hradu
20.00 Cyklus šansónov: Maria Meyer (Poľ.), Skupina Ma Scala (Poľ.) – Koncertná sieň Klarisky
PRE DETI
10.00 Nakreslím ti rozprávku, kreslenie na asfalt – M Klub, Rovniankova 3
Kultúrne leto:
17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: O stvorení sveta, réžia Ondrej Spišák, účinkuje Teatro Tatro z Nitry – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3
DISKOTÉKY
Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Rocková klasika – KGB, Obchodná 52
Disco – Kráter, Vysoká 15
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Disco – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10
Holiday Party, DJ Live! – Live!Club, Aupark
ŠTVRTOK 29. AUGUST
KINÁ
Lilo a Stitch – Hviezda, 13.00, 14.30; Istota, 15.00, 17.30; Istropolis, 17.15, 19.00; Polus, 15.10, 17.00, 18.50; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Najväčšia hrozba – Hviezda, 16.15, 18.30, 20.45; Polus, 14.00, 16.35, 19.05, 21.35; Aupark/Palace, 17.30, 20.00, 22.30
Ako na vec – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30
Kokaín – Múzeum, 17.30, 20.00
Ťažko zamilovaný – Nádej, 17.30, 20.00
Muži v čiernom 2 – Devín, 17.15, 19.45; Odboj, 17.30, 20.00; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15
Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30
Vážka – Istota, 20.00
3000 míľ na úteku – Istropolis, 20.45; Polus, 20.35; Aupark/Palace, 19.40, 22.15
Intimita – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Iba deň – FK Kinosála Lumiere, 18.00
Modrý zamat – FK Kinosála Lumiere, 20.00
Pianistka – Kino Café, 20.00
Údolie tieňov – Polus, 20.50; Aupark/Palace, 18.45, 21.35
Putovanie vtákov – Polus, 14.50, 16.50, 18.50; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50, 21.50
Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 19.25, 21.50
Svet podľa Prota – Polus, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 19.30, 21.55
40 dní a 40 nocí – Polus, 14.05, 16.05, 18.05; Aupark/Palace, 15.25, 17.25
Formula – Aupark/Palace, 22.00
Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20
Formula – Aupark/Palace, 15.00
Spiderman – Aupark/Palace, 14.40, 17.10
Blade 2 – Aupark/Palace, 22.20
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.15, 16.15
Kód Navajo – Aupark/Palace, 18.15, 21.45
Neverná – Aupark/Palace, 22.10
Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 15.05, 17.05
KONCERTY A PODUJATIA
17.00 Večer k 58. výročiu SNP, ľudová veselica – amfiteáter Križkova dolina
17.30 Folklórny podvečer a záver kultúrneho leta, program je spojený so spomienkou na SNP – Devínska Nová Ves, Istrijská alebo nádvorie Radnice
Oslavy 58. výročia SNP, zapálenie vatry, ľudová tanečná zábava – areál Poľovníckej chaty v Čunove
Oslavy 58. výročia SNP – Športový areál pri futbalovom klube Rusovce
Paulina Rubio: Border Girl, profil – Metro music club, Suché mýto
Kultúrne leto:
20.00 Cyklus šansónov: Aini Isten (Fr.) – koncertná sieň Klarisky
20.00 Cyklus komorných koncertov: Stephen Stubbs (USA) – chittarone, baroková gitara, bandora, Miloš Valent – barokové husle, viola, poschet – chrám reformovanej kresťanskej cirkvi, Námestie SNP
DISKOTÉKY
Disco – Casey, Botanická 35
Disco – Kráter, Vysoká 15
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rockový večer – KGB, Obchodná 52
Reggae Party, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina
Blues live -Aligátor, Laurinská 7