Údolie tieňov – Hviezda, 16.00, 18.30, 21.00; Polus, 18.00, 20.50; Aupark/Palace, 15.40, 18.35, 21.30
Muži v čiernom 2 – Hviezda (záhradné), 20.45; Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Ťažko zamilovaný – Obzor, 16.00
Blade 2 – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 22.30
Putovanie vtákov – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 14.05, 16.05, 18.05
Spy Kids – Mladosť, 13.30
Ako na vec – Devín, 17.15, 19.45; Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.40, 19.50, 22.10
Pobrežné správy – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00
Scooby Doo – Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 16.45, 18.40, 20.35, 22.30
3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 21.15; Aupark/Palace, 20.05, 22.40
Modrý zamat – FK Lumiere, 20.00
Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 17.15, 19.45, 22.15
Formula – Polus, 15.35; Aupark/Palace, 19.25, 22.00
40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.05
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 17.45, 20.15, 22.45
Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45
Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.30, 17.00
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.30, 17.30
Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 19.40, 21.40
Časostroj – Aupark/Palace, 15.15
Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45
Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00
Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.55
Neverná – Aupark/Palace, 22.10
Wasabi – Aupark/Palace, 15.45
PRE DETI
14.00 Hobby v prírode, náučná vychádzka spojená s tvorivou dielňou – M klub, Rovniankova 3
DISKOTÉKY
Beefeater Party – Casey, Botanická 35
Rockový večer – KGB, Obchodná 52
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Oldies Party, DJ Myoo – Club 39, Mlynská dolina
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 Rozprávanie o mestských bránach, prechádz- ka v historickej časti Bratislavy – SD Nivy, Súťažná 18
Red Hot Chili Peppers By The Way, profil nového albumu – Metro Club, Suché mýto
Kultúrne leto:
19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: Umelecký šéf orchestra Hot Serenaders Juraj Bartoš – nádvorie Mirbachovho paláca
20.00 Cyklus šansónov: Emília Došeková & priatelia – koncertná sieň Klarisky
VÝSTAVY
Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra
Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra
Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG, Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra
Juraj Meliš: Kovadlina snov – Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra
Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra
Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra
Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra
Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Cena Oskara Čepana – Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta
Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – Pálffyho palác, do 22. septembra
Karl Prantl: Kamene – Mirbachov palác, do 1. septembra
Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II – hodvábne maľované odevy a kresby – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra
Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra
Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra
Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra
Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta
S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta
Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra
Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra
Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra
Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 15. septembra
Jan Stohl: Zrkadlo osudu – galéria Danubiana, do 5. septembra
Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra
Marián Komáček, maľby – výstavná sieň Slovenského plynárenského priemyslu, Drevená ul., do 31. augusta