tipy na víkend

SOBOTA 24. AUGUST

KINÁ

Údolie tieňov – Hviezda, 16.00, 18.30, 21.00; Polus, 18.00, 20.50; Aupark/Palace, 15.40, 18.35, 21.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 11.30, 13.30, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05

Miliónový závod – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00

Scooby Doo – Istota, 15.00, 17.30; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Formula – Istota, 20.00; Polus, 13.10, 15.35; Aupark/Palace, 13.10, 19.25, 22.00

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.55, 16.45, 18.40, 20.35, 22.30

3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 21.15; Aupark/Palace, 20.05, 22.40

Pobrežné správy – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Život Briana – FK Lumiere, 20.00

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Café, 18.00

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 17.15, 19.45, 22.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.10

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.05

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 17.45, 20.15, 22.45

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 19.40, 21.40

Časostroj – Aupark/Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.45, 13.50, 15.55

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Wasabi – Aupark/Palace, 11.45, 13.45, 15.45

KONCERTY A PODUATIA

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere, Mini – Areál Kuchajda

18.00 Na známosť sa dáva – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

Route 66 – hard rock party, zraz kolies a hitov, prezentácia motoriek, súťaže o zaujímavé ceny, live koncert AC/DC revivalband, projekcia Street Fighter Day & Crash – Metro Club, Suché mýto

Rytierske hry na hrade Červený kameň

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Hamlet, alebo nález lebky, réžia Jakub Nvota, účinkuje Túlavé divadlo z Trnavy – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

DISKOTÉKY

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Erotic Night Show, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Sinister – Music Club Woch, Františkánske nám.7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

Oldies Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Ballantines Go Play, DJ Live! – Live!Club, Aupark

Disco, DJ Lemi – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

NEDEĽA 25. AUGUST

KINÁ

Údolie tieňov – Hviezda, 16.00, 18.30, 21.00; Polus, 18.00, 20.50; Aupark/Palace, 15.40, 18.35, 21.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 11.30, 13.30, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05

Miliónový závod – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00

Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.55, 16.45, 18.40, 20.35, 22.30

Scooby Doo – Istota, 15.00, 17.30; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Formula – Istota, 20.00; Polus, 13.10, 15.35; Aupark/Palace, 13.10, 19.25, 22.00

3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 21.15; Aupark/Palace, 20.05, 22.40

Pobrežné správy – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Život Briana – FK Lumiere, 20.00

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Cafe, 18.00

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 17.15, 19.45, 22.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.10

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.05

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 17.45, 20.15, 22.45

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 19.40, 21.40

Časostroj – Aupark/Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.45, 13.50, 15.55

Neverná – Aupark/Palace, 22.10

Wasabi – Aupark/Palace, 11.45, 13.45, 15.45

KONCERTY A PODUATIA

14.00 Dychovky v preši, II. ročník Medzinárodného súťažného festivalu malých dychových hudieb – Pezinok, Nádvorie zámku

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 a 18.00 C. & K. Muzika do srdca preniká, tanec, móda a klebety z čias monarchie a k tomu promenádny koncert orchestra udatnej cisárskej a kráľovskej armády – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3, vstup voľný

Rytierske hry na hrade Červený kameň

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: David di Fiore (USA) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Bianka Braselli, dáma s dvoma hlavami, réžia Ondrej Spišák, účinkuje Teatro Tatro – divadelný šiator na Hlavnom námestí

20.00 Cyklus šansónov: Ester Kočičková (Česko), Lubomír Nohavica (Česko) – klavír – Koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

10.30 Ako vyhral admirál, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Najlepší vyhráva, zábavno-súťažné popoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 a 17.00 Julinkina čítanka – Bibiana, Panská 41

17.00 Smetiak, pantomimické predstavenie – Grassalkovičova záhrada, vstup voľný

17.00 Ako sa hrať na hrad, divadlo Dunajka – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

17.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Marián Komáček, maľby – výstavná sieň Slovenského plynárenského priemyslu, Drevená ul., do 31. augusta

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  2. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  4. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  5. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  6. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  7. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  8. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  9. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  10. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  1. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku
  2. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke
  4. Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson
  5. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?
  6. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!
  7. Alarica – new business project in the market of shoes
  8. Ako jazdiť na snehu alebo ľade?
  9. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?
  10. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  1. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli? 6 971
  2. Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie? 6 830
  3. Nový supermarket Fresh otvorili na Aničke 4 531
  4. Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku 3 204
  5. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 123
  6. Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej! 2 425
  7. Najvýhodnejšie ročné online predplatné SME.sk len za 29€ 2 349
  8. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 2 225
  9. Aké sú gastrotrendy pre rok 2018? 1 759
  10. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 1 513