Údolie tieňov – Hviezda, 16.00, 18.30, 21.00; Polus, 18.00, 20.50; Aupark/Palace, 15.40, 18.35, 21.30
Muži v čiernom 2 – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Ťažko zamilovaný – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30
Putovanie vtákov – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 17.30, 21.30; Aupark/Palace, 14.05, 16.05, 18.05
Miliónový závod – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.30, 17.00
Scooby Doo – Istota, 17.30; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15
Formula – Istota, 20.00; Polus, 15.35; Aupark/Palace, 19.25, 22.00
Jednoducho sexy – Istropolis, 18.00, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 16.45, 18.40, 20.35, 22.30
3000 míľ na úteku – Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 21.15; Aupark/Palace, 20.05, 22.40
Pobrežné správy – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00
Život Briana – FK Lumiere, 20.00
Kondomédia – Kino Café, 18.00
Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 17.15, 19.45, 22.15
Ako na vec – Polus, 15.30, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.40, 19.50, 22.10
40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.05
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark/Palace, 17.45, 20.15, 22.45
Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45
Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.30, 17.30
Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 19.40, 21.40
Časostroj – Aupark/Palace, 15.15
Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45
Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00
Blade 2 – Aupark/Palace, 22.30
Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.55
Neverná – Aupark/Palace, 22.10
Wasabi – Aupark/Palace, 15.45
KONCERTY A PODUJATIA
19.00 – 22. 00 Hudba pri jazere – Areál Štrkovec, Drieňová 9
18.00 Trnavan, promenádny koncert dychovej hudby – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
Kultúrne leto:
18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia (Slov.) – Hlavné námestie
20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Oh, My God, holandsko-slovenský divadelný projekt inšpirovaný Homérovou Odyseou, réžia Cees Rulles (Hol.), účinkujú Makadam-theatre (Hol.) & Štúdio Gong (Slov.) – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3
PRE DETI
10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi, kreatívne hry – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 – 12.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3
DISKOTÉKY
Jim Beam party, DJ Lucky – Café Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea
CS Hits – all time, česko-slovenské hity, DJ Čávo – Metro Club, Suché mýto
Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7
Disco & Grill Party, DJ Jaro – Casey, Botanic- ká 35
Disco – Kráter, Vysoká 15
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52
Disco Top 40, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina
Funky Friday Night – get funky!, najväčšie funky hity, DJ Džulo – Metro Club, Suché mýto
Miss mokré tričko, DJ Majco – Live!Club, Aupark
Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5
Disco, DJ Dvonč Braňo – Music Club Woch, Františkánske nám. 7
Disco – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10
VÝSTAVY
Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta
Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra
Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra
Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG, Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra
Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra
Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra
Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra
Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra
Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Cena Oskara Čepana – Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta
Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – Pálffyho palác, do 22. septembra
Karl Prantl: Kamene – Mirbachov palác, do 1. septembra
Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra
Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra
Jan Stohl: Zrkadlo osudu – galéria Danubiana, do 5. septembra
Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra
Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra
S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta
Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Medium, do 1. septembra
Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta
Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra
Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra
Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra
Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Marián Komáček, maľby – výstavná sieň Slovenského plynárenského priemyslu, Drevená ul., do 31. augusta