tipy na víkend

SOBOTA 17. AUGUST

KINÁ

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45

Crossroads – Obzor, 18.00

Stred sveta – Obzor, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Čistá duša – Mladosť, 20.45

Mačky a psi – Istota, 15.00

Wasabi – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Cafe, 20.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 12,45, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10, 23.10

Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45

Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15

KONCERTY A PODUUJATIA

8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Bozin quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, účinkuje DH Trnavan – Areál Kuchajda

17.00 Babafest, hudobný festival na pamiatku Koncertu mladosti – Amfiteáter Pezinok

18.00 Na známosť sa dáva… – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie 3

19.00 Festival piva – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Pražský komorní balet (Čes) – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

DISKOTÉKY

Saturday night disco Fever – Metro Club, Suché mýto

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Diskotéka v letnej záhrade – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Thierry reggae – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wavw, ndw), DJs Poor MaryO & Stigmata – Metro Club, Suché mýto

Oldies Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Caribic Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Banánová dámska jazda, DJ Live! – Live!Club, Aupark

NEDEĽA 18. AUGUST

KINÁ

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45

Crossroads – Obzor, 18.00

Stred sveta – Obzor, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Čistá duša – Mladosť, 20.45

Harry Potter a kameň mudrcov – Istota, 14.30

Wasabi – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Pianistka – Kino Cafe, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 12.45, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45

Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15

KONCERTY A PODUUATIA

8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Junior Brass Quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Imrich Szabó (Sk) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

20.00 Cyklus komorných programov brehy: Hot House (Sk), jazzové kvinteto hrá bebop-jazz 50-tych rokov minulého storočia – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Červené eso, commedia dell‘arte o krásnej Isabelle a jej smutnom konci, ako ho zaznamenali potulní herci slávnej spišskej hereckej spoločnosti Artifex na svojich potulkách svetom – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PRE DETI

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

17.00 Prechladnutý drak, bábkové predstavenie – Grassalkovičova záhrada, vstup voľný

17.00 Srdiečko na vandrovke, účinkuje divadlo Dunajka – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  2. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. Leto nekončí!
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  7. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  8. Už aj seniori presadajú do SUV
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 382
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 954
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 198
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 720
  5. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 282
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 062
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 021
  8. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 000
  9. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 908
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 624