KINÁ
Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15
Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20
Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45
Crossroads – Obzor, 18.00
Stred sveta – Obzor, 20.30
Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Čistá duša – Mladosť, 20.45
Mačky a psi – Istota, 15.00
Wasabi – Istota, 17.30, 20.00
Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35
Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00
Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00
Na krásnom modrom Dunaji – Kino Cafe, 20.00
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45
Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15
Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35
Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05
Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00
40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05
Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45
Časostroj – Aupark, 12,45, 21.50
Neverná – Aupark, 22.10
Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10
Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10, 23.10
Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15
Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45
Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40
Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15
KONCERTY A PODUUJATIA
8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok
17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Bozin quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí
17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, účinkuje DH Trnavan – Areál Kuchajda
17.00 Babafest, hudobný festival na pamiatku Koncertu mladosti – Amfiteáter Pezinok
18.00 Na známosť sa dáva… – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie 3
19.00 Festival piva – Areál Štrkovec, Drieňová 9
Kultúrne leto:
20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Pražský komorní balet (Čes) – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3
DISKOTÉKY
Saturday night disco Fever – Metro Club, Suché mýto
Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7
Diskotéka v letnej záhrade – Casey, Botanická 35
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
DJ Thierry reggae – Music Club Woch, Františkánske nám. 7
Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52
Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wavw, ndw), DJs Poor MaryO & Stigmata – Metro Club, Suché mýto
Oldies Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina
Caribic Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Banánová dámska jazda, DJ Live! – Live!Club, Aupark
NEDEĽA 18. AUGUST
KINÁ
Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15
Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20
Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45
Crossroads – Obzor, 18.00
Stred sveta – Obzor, 20.30
Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Čistá duša – Mladosť, 20.45
Harry Potter a kameň mudrcov – Istota, 14.30
Wasabi – Istota, 17.30, 20.00
Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35
Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00
Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00
Pianistka – Kino Cafe, 18.00
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45
Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15
Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35
Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05
Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00
40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05
Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45
Časostroj – Aupark, 12.45, 21.50
Neverná – Aupark, 22.10
Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10
Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10
Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15
Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45
Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40
Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15
KONCERTY A PODUUATIA
8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok
17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Junior Brass Quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí
Kultúrne leto:
19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Imrich Szabó (Sk) – Hudobná sieň Bratislavského hradu
20.00 Cyklus komorných programov brehy: Hot House (Sk), jazzové kvinteto hrá bebop-jazz 50-tych rokov minulého storočia – Koncertná sieň Klarisky
20.30 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Červené eso, commedia dell‘arte o krásnej Isabelle a jej smutnom konci, ako ho zaznamenali potulní herci slávnej spišskej hereckej spoločnosti Artifex na svojich potulkách svetom – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta
PRE DETI
16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41
17.00 Prechladnutý drak, bábkové predstavenie – Grassalkovičova záhrada, vstup voľný
17.00 Srdiečko na vandrovke, účinkuje divadlo Dunajka – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
VÝSTAVY
Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta
Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra
Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra
Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra
Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra
Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra
Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra
Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta
Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra
Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra
Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra
Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra
Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta
Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra
Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra
Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra
S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta
Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta
Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra
Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra
Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra
Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra
Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra