Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15
Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20
Spiderman – Hviezda (záhradné), 21.00; Aupark, 14.15, 16.45
Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30
Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
Čistá duša – Mladosť, 20.45
Crossroads – Istota, 17.30, 20.00
Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35
Malena – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Posledné tango v Paríži – FK kinosála Lumiere, 20.00
Na krásnom modrom Dunaji – Kino Cafe, 18.00
Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45
Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25
Miliónový závod – Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35
Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05
Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00
40 dní a 40 nocí – Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05
Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45
Časostroj – Aupark, 21.50
Neverná – Aupark, 22.10
Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10
Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10
Wasabi – Aupark, 15.15
Bad Company – Aupar, 17.15, 19.45, 22.15
Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40
Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15
KONCERTY A PODUJATIA
17.00 Letný čaj o piatej, účinkuje Skan – veľká sála SK Vajnorská 21
17.00 Fatálny problém, Ilegality, Rozpor, Rádioaktívny odpad, Spray a dvaja hostia z Čiech Houba a Razie, koncert – štadión Devínska Nová Ves
Kultúrne leto:
18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia (Sk) – Hlavné námestie
PRE DETI
10.00 Cyklus výtvarných dielní pre deti: Moji priatelia, kombinovaná technika – SD Nivy, Súťažná 18
DISKOTÉKY
Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7
Disco Mix Music – Casey, Botanická 35
Disco – Kráter, Vysoká 15
Caribic Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52
Dorian Gray – Jazz Cafe, Ventúrska 5
Caipiroska Party, DJ Live! – Live!Club, Aupark
Disco Top 40, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina
Funky Friday Nught – get funky!, najväčšie funky hity, DJ Džulo – Metro Club, Suché mýto
VÝSTAVY
Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta
Monogramista CZ: Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra
Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra
Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG, Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra
Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra
Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra
Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra
Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra
Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta
Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra
Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra
Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra
Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra
Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta
Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Danubiana, do 5. septembra
Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra
Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra
S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta
Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra
Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta
Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 15. augusta
Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra
Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra
Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra