Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 15. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Spiderman – Hviezda (záhradné), 21.00; Aupark, 14.15, 16.45

Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Gosford Park – Múzeum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Monthy Python: Zmysel života – FK – Kinosála Lumiere, 20.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 15.15

Bad Company – Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40

Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15

PIATOK 16. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Spiderman – Hviezda (záhradné), 21.00; Aupark, 14.15, 16.45

Amores Perros – Obzor, 17.45, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Čistá duša – Mladosť, 20.45

Crossroads – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Café, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 15.15

Bad Company – Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40

Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15

SOBOTA 17. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45

Crossroads – Obzor, 18.00

Stred sveta – Obzor, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Mačky a psi – Istota, 15.00

Wasabi – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Na krásnom modrom Dunaji – Kino Café, 20.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 12,45, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10, 23.10

Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45

Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15

NEDEĽA 18. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 12.20, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Amores Perros – Hviezda (záhradné), 20.45

Crossroads – Obzor, 18.00

Stred sveta – Obzor, 20.30

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Harry Potter a kameň mudrcov – Istota, 14.30

Wasabi – Istota, 17.30, 20.00

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Pianistka – Kino Café, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Miliónový závod – Polus, 12.00, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.50, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 11.40, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 12.45, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 11.15, 13.15, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Spiderman – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45

Atlantída stratená ríša – Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Blade 2 – Aupark, 12.45, 15.15, 22.15

PONDELOK 19. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

40 dní a 40 nocí – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05

Spiderman – Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Aupark, 14.15, 16.45

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Harry Potter a Kameň mudrcov – Mladosť, 14.00

Siedmy hriech – Múzeum, 17.30, 20.00

Miliónový závod – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Pianistka – Kino Café, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 15.15

Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40

Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15

UTOROK 20. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 18.00, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

40 dní a 40 nocí – Hviezda (záhradné), 20.45; Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05

Harry Potter a Kameň mudrcov – Mladosť, 14.00

Spiderman – Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Aupark, 14.15, 16.45

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Múzeum, 17.30, 20.00

Miliónový závod – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Pianistka – Kino Café, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 15.15

Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40

Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15

STREDA 21. AUGUST

Scooby Doo – Hviezda, 15.15, 17.00; Hviezda (záhradné), 20.45; Istropolis, 17.00, 18.45, 20.30; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15

Údolie tieňov – Hviezda, 18.30, 21.00; Polus, 15.10, 20.50; Aupark, 15.30, 18.25, 21.20

Spiderman – Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Aupark, 14.15, 16.45

Muži v čiernom 2 – Mladosť, 17.00, 19.00, 20.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Harry Potter a Kameň mudrcov – Mladosť, 14.00

Siedmy hriech – Múzeum, 17.30, 20.00

Buena vista social club – FK Nostalgia, 20.00

Miliónový závod – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 19.05; Aupark, 14.45, 17.10, 19.35

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 16.40, 21.25; Aupark, 14.05, 16.35, 19.05, 21.35

Malena – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK Kinosála Lumiere, 20.00

Kondomédia – Kino Café, 18.00

Svet podľa Prota – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.45, 20.15, 22.45

Bad Company – Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark, 17.15, 19.45, 22.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.35, 21.40; Aupark, 17.40, 19.50, 22.05

Kód Navajo – Polus, 21.50; Aupark, 19.15, 22.00

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.50, 17.50, 19.50; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05

Mačky a psi – Polus, 14.00, 15.45

Časostroj – Aupark, 21.50

Neverná – Aupark, 22.10

Myšiak Stuart Little – Aupark, 15.10, 17.10

Klub šeredných žien – Aupark, 19.10, 21.10

Wasabi – Aupark, 15.15

Atlantída stratená ríša – Aupark, 15.40

Blade 2 – Aupark, 15.15, 22.15

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 15. AUGUST

16.00 Vychádzka po pamiatkach Pezinka – odchod Informačné centrum MsÚ Pezinok

16.00 Posedenie pri vodnej fajke – Café Sahara, K Železnej studienke 27

17.00 Spevy a tance, koncert hudobno-tanečnej skupiny zo Stuttgartu – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Quartet Stanislava Herka so Silviou Josifovskou – Letná terasa hotela Devín

19.30 Večer s Mirkom Hankom a funky formáciou Fead The Cat – Hlava XXII, Bazová 9

Nickelback: Silver Side Up, profil nového albumu – Metro Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 Žalman Brothers Band – Aligator, Laurinská 7

20.00 Cyklus komorných koncertov: Tomáš Nemec (SK), klavír – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

PIATOK 16. AUGUST

17.00 Letný čaj o piatej, účinkuje Skan – Veľká sála SK Vajnorská 21

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia (SK) – Hlavné námestie

SOBOTA 17. AUGUST

8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok

10.00 – 18.00 Suiseki Jána Zágoršeka, výstava fantazijných a meditačných kameňov – Horáreň Horský park

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Bozin quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, účinkuje DH Trnavan – Areál Kuchajda

17.00 Babafest, hudobný festival na pamiatku Koncertu mladosti – Amfiteáter Pezinok

18.00 Na známosť sa dáva… – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie 3

19.00 Festival piva – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Pražský komorní balet (ČR) – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

NEDEĽA 18. AUGUST

8.00 – 19.00 Pezinský Permoník, VIII. malokarpatská výstava a burza minerálov, fosílií a drahých kameňov, spojená s III. pouličným ryžovaním zlata – Dom kultúry Pezinok

10.00 – 18.00 Suiseki Jána Zágoršeka, výstava fantazijných a meditačných kameňov – Horáreň Horský park

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Junior Brass Quintet – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

Kultúrne leto:

16.00 Hudba pod stromami, Salónne trio – Horáreň Horský park

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Imrich Szabó (SK) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

20.00 Cyklus komorných programov brehy: Hot House (SK), jazzové kvinteto hrá bebop-jazz 50-tych rokov minulého storočia – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Červené eso, commedia dell‘arte o krásnej Isabelle a jej smutnom konci ako ho zaznamenali potulní herci slávnej spišskej hereckej spoločnosti Artifex na svojich potulkách svetom – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PONDELOK 19. AUGUST

Back to the 80‘s: Depeche Mode One Night In Paris/A-ha Live At Vallhall, projekcia koncertov – Metro Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Renata Bauerová (Slo) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

UTOROK 20. AUGUST

David Bowie: Heathen, profil nového albumu – Metro Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: Riaditeľ divadla Stoka, režisér Blaho Uhlár – Nádvorie Mirbachovho paláca GMB

STREDA 21. AUGUST

20.00 Zuzana Suchánková, jazzový večer – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

Bryan Adams: Spirit, profil nového albumu – Metro Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby Andrzej Chorosinski (Pol) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 15. AUGUST

Blues live – Aligator, Laurinská 7

Disco a striptíz – Casey, Botanická 35

Disco – Kráter, Vysoká 15

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

PIATOK 16. AUGUST

Aligator rock night – Aligator, Laurinská 7

Latino párty, DJ Lucky – Café Apponyi

Funky Friday Nught – get funky!, najväčšie funky hity, DJ Džulo – Metro Club, Suché mýto

SOBOTA 17. AUGUST

Saturday night disco Fever – Metro Club, Suché mýto

Kiss party – Aligator, Laurinská 7

Mexická noc s Jarom – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Thierry reggae – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wawe, ndw), DJs Poor MaryO & Stigmata – Metro Club, Suché mýto

NEDEĽA 18. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 19. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Disco with DJ Jaro – Casey, Botanická 35

UTOROK 20. AUGUST

Pivná párty – Casey, Botanická 35

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 21. AUGUST

Blues live – Aligator, Laurinská 7

Disco a striptíz – Casey, Botanická 35

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Disco – Kráter, Vysoká 15

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Ázijské historky: Osud slonov v Ázii nie je ružový
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  3. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  4. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  5. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  6. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  7. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  8. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 567
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 105
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 5 115
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 484
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 136
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 033
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 256
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 726
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 572
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 269