Žiaci dohrali zimnú ligu

Víťazstvo si vybojovali mladší žiaci LP Domino a medzi staršími žiakmi ŠKP Dúbravka. Strelcami ligy sa stali Jozef Herman a Lukáš Kühtreiber.

Víťaznú trofej si odniesli chlapci LP Domino po dramatickom finálovom súboji proti rovesníkom z Devínskej Novej Vsi.(Zdroj: www.lpdomino.sk)

BRATISLAVA. Tradičný Zimný halový turnaj BFZ žiakov 2011/2012 o Pohár župana BSK, ktorý v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – mladší žiaci a starší žiaci, ukončili zápasmi finálovej časti oboch kategórií.

Výbornú úroveň stretnutí mala súťaž mladších žiakov. Víťaznú trofej si odniesli chlapci LP Domino po dramatickom finálovom súboji proti rovesníkom z Devínskej Novej Vsi. Po prehranom prvom polčase o tri góly hráči Domina už v druhej časti neinkasovali ani gól a zaslúžene zvíťazili 8:6. Tretia skončila BCT Bratislava po víťazstve 8:5 nad Ivankou.

Najlepším strelcom sa stal hráč víťazného tímu Jozef Herman, ktorý nastrieľal v deviatich zápasoch 43 gólov, čo je takmer päť zásahov na jedno stretnutie.

Aj finále starších žiakov bolo zaujímavé. Chlapci víťazného ŠKP Dúbravka po nerozhodnej prvej časti,
v druhom polčase družstvo Žolíka Malacky rozstrieľali a pripravili mu debakel 3:11. FC Ružinov si vybojoval hladkým víťazstvom 7:0 nad LP Domino tretie miesto.

V tejto kategórii sa najlepším strelcom stal Lukáš Kühtreiber zo Žolíka Malacky, ktorý zaznamenal 20 gólov