tipy na víkend

SOBOTA 10. AUGUST

KINÁ

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30, 23.00; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Dr. Doolittle 2 – Istota, 15.00

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Hudba bez hraníc v srdci Európy: Medzinárodný workshop skladateľov a interpretov – priestory jazykovej školy RVZ Pezinok

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Zukermandel trio – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere – areál Kuchajda

18.00 Atikus cloggers, pozvanie do tanca s Tanečnou skupinou amerického cloggingu z Nitry – nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie

19.30 Country bál – stretnutia priaznivcov country hudby a tanca – Areál Štrkovec

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Nová krv hudby – Divná zostava, The City – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

DISKOTÉKY

Saturday night disco Fever – Metro club, Suché mýto

Kiss party – Aligátor, Laurinská 7

Mexická noc s Jarom – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Thierry reggae – Music club Woch, Františkánske nám.7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

NEDEĽA 11. AUGUST

KINÁ

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Atlantída stratená ríša – Istota, 15.00; Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu -hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 – 20.00 Disco pre všetky Zuzy, Zuzky, Zuzičky… detské hry, vystúpenie skupiny moderného tanca – Malacky, Zámocký park

17.30 Dedicate, blues, rock, jazz a hosť Apollinaire – Pezinok, Zámocký park

20.00 J. Dodo Šošoka a priatelia – nádvorie Starej radnice

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Ellie Wright (A) – spev, Herbert Pichler (A) – klavír, Q Stanislava Herka, jazzový večer – Koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

16.00 Hráme pre vás, II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou, Mravoučné príbehy tetky Betky – Bibiana, Panská 41

17.00 Klaun Pepele, divadlo Vladimíra Zeteka – Istra centrum, Devínska Nová Ves

17.00 Mravoučné príbehy tetky Betky, teatro Neline – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová – K Gallery, Ventúrska 8, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 15. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 678
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 802
  3. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 752
  4. Ako sme jazdili v socializme 2 626
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 866
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 751
  7. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 313
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 265
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 198
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 817