tipy na víkend

SOBOTA 10. AUGUST

KINÁ

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30, 23.00; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Dr. Doolittle 2 – Istota, 15.00

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Hudba bez hraníc v srdci Európy: Medzinárodný workshop skladateľov a interpretov – priestory jazykovej školy RVZ Pezinok

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Zukermandel trio – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere – areál Kuchajda

18.00 Atikus cloggers, pozvanie do tanca s Tanečnou skupinou amerického cloggingu z Nitry – nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie

19.30 Country bál – stretnutia priaznivcov country hudby a tanca – Areál Štrkovec

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Nová krv hudby – Divná zostava, The City – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

DISKOTÉKY

Saturday night disco Fever – Metro club, Suché mýto

Kiss party – Aligátor, Laurinská 7

Mexická noc s Jarom – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Thierry reggae – Music club Woch, Františkánske nám.7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

NEDEĽA 11. AUGUST

KINÁ

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Atlantída stratená ríša – Istota, 15.00; Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu -hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 – 20.00 Disco pre všetky Zuzy, Zuzky, Zuzičky… detské hry, vystúpenie skupiny moderného tanca – Malacky, Zámocký park

17.30 Dedicate, blues, rock, jazz a hosť Apollinaire – Pezinok, Zámocký park

20.00 J. Dodo Šošoka a priatelia – nádvorie Starej radnice

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Ellie Wright (A) – spev, Herbert Pichler (A) – klavír, Q Stanislava Herka, jazzový večer – Koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

16.00 Hráme pre vás, II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou, Mravoučné príbehy tetky Betky – Bibiana, Panská 41

17.00 Klaun Pepele, divadlo Vladimíra Zeteka – Istra centrum, Devínska Nová Ves

17.00 Mravoučné príbehy tetky Betky, teatro Neline – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová – K Gallery, Ventúrska 8, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 15. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  5. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  7. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  8. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  9. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  10. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 401
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 6 846
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 118
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 298
  5. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 603
  6. Kam do tepla v januári? 2 417
  7. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 338
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 105
  9. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 242
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 101