Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 8. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.50, 18.10; Polus, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Článok pokračuje pod video reklamou

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Hviezda – záhradné, 21.15; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 14.00, 16.00; Mladosť, 20.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Mačky a psi – Polus, 15.10

V spálni – Múzeum, 17.30, 20.00

Ja milujem, ty miluješ (angl. tit.) – FK Lumier, 18.00

PIATOK 9. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.50, 18.10; Polus, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.30, 20.30, 23.00; Polus, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Ako na vec – Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda (záhradné), 21.00

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ja milujem, ty miluješ (angl. tit.) – FK Lumier, 18.00

SOBOTA 10. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30, 23.00; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Dr. Doolittle 2 – Istota, 15.00

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

NEDEĽA 11. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 11.00, 13.25, 15.50, 18.10; Polus, 11.45, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.30, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 11.20, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Atlantída stratená ríša – Istota, 15.00; Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Siedmy hriech – Istota, 17.30, 20.00

Pianistka – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 11.25, 13.35, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 13.00, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 12.35, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Crossroads – Hviezda (záhradné), 21.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 16.00, 18.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

PONDELOK 12. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.50, 18.10; Polus, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kondomédia – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Ťažko zamilovaný – Hviezda (záhradné), 21.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 15.10

Denník Bridget Jonesovej – Múzeum, 17.30, 20.00

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

UTOROK 13. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.50, 18.10; Polus, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Kondomédia – Kino Cafe/City Center, 18.00

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Ťažko zamilovaný – Hviezda – záhradné, 21.00

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 15.10

Denník Bridget Jonesovej – Múzeum, 17.30, 20.00

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

STREDA 14. AUGUST

Bad Company – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Miliónový závod – Istropolis, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.50, 18.10; Polus, 14.05, 16.25, 18.45

Formula – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.30, 20.30; Polus, 14.00, 16.25, 19.00, 21.25

Princezná a bojovník – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Kondomédia – Kino Cafe/City Center, 18.00

Muži v čiernom 2 – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 a 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Mladosť, 15.15, 17.00, 19.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Časostroj – Aupark/Palace, 20.35, 22.40

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55; Polus, 17.15, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 17.45

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15; Polus, 18.00, 20.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45; Hviezda (záhradné), 21.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Polus, 21.05

Blade II – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15; Polus, 15.30

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 22.45

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 18.00, 20.25, 22.55; Mladosť, 20.45; Polus, 15.05, 17.35, 20.05, 22.35

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 14.00, 16.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Amores Perros – Obzor, 20.30

Mačky a psi – Polus, 15.10

Denník Bridget Jonesovej – Múzeum, 17.30, 20.00

Arizona dream – FK Nostalgia, 20.00

Obrazy starého sveta (angl.tit.) – FK Lumier, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 8. AUGUST

16.00 Vychádzka po pamätihodnostiach Pezinka (Informačné centrum, Kláštor, Hradby, Zámok)

17.00 Koncert starej hudby – nádvorie Múzea J. M. Hummela, Klobučnícka 2

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných koncertov: Ben Salfield (VB) – lutna, Katarina Wieczorek (Poľ.) – gitara, Franczisek Wieczorek (Poľ.) – gitara – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

PIATOK 9. AUGUST

Degustácia vín s odborným výkladom – Mestský úrad Svätý Jur

19.00 Hudba bez hraníc v srdci Európy: Slávnostný večerný záhradný koncert – priestory jazykovej školy RVZ Pezinok

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia – Hlavné námestie

SOBOTA 10. AUGUST

10.00 Hudba bez hraníc v srdci Európy: Medzinárodný workshop skladateľov a interpretov – priestory jazykovej školy RVZ Pezinok

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Zukermandel trio – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere – areál Kuchajda

18.00 Atikus cloggers, pozvanie do tanca s Tanečnou skupinou amerického cloggingu z Nitry – nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie

19.30 Country bál – stretnutia priaznivcov country hudby a tanca – Areál Štrkovec

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Nová krv hudby – Divná zostava, The City – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3.

NEDEĽA 11. AUGUST

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu – hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 – 20.00 Disco pre všetky Zuzy, Zuzky, Zuzičky… detské hry, vystúpenie skupiny moderného tanca – Malacky, Zámocký park

17.30 Dedicate, blues, rock, jazz a hosť Apollinaire – Pezinok, Zámocký park

20.00 J. Dodo Šošoka a priatelia – nádvorie Starej radnice

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných programov Brehy: Ellie Wright (A) – spev, Herbert Pichler (A) – klavír, Q Stanislava Herka, jazzový večer – Koncertná sieň Klarisky

PONDELOK 12. AUGUST

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Mário Sedlár – Hudobná sieň Bratislavského hradu

UTOROK 13. AUGUST

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko– publicistických programov Autor a dielo: Akademickí sochári a sklári Štěpán a Zora Pallovci. Moderuje Tatiana Sedláková – nádvorie Mirbachovho paláca

STREDA 14. AUGUST

Kultúrne leto:

19.00 26. ročník Dní organovej hudby: Michael Schonheit (N) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

PRE DETI

NEDEĽA 11. AUGUST

16.00 Hráme pre vás, II.prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou, Mravoučné príbehy tetky Betky – Bibiana, Panská 41

17.00 Klaun Pepele, divadlo Vladimíra Zeteka – Istra centrum, Devínska Nová Ves

17.00 Mravoučné príbehy tetky Betky, teatro Neline – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

PONDELOK 12. AUGUST

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: O kukučke, ktorá prestala kukať, účinkuje Divadlo Piraňa, hrá Jonáš Jirásek a marionety Viery Vidrovej – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

STREDA 14.AUGUST

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Ufúľaná rozprávka, O veľkom neporiadku a ešte väčšom priateľstve… účinkuje divadlo Žihadlo z Malaciek, napísal a hrá Vladimír Zetek – nádvorie VŠMU

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 8. AUGUST

Live music: Paranoid – Metro club, Suché mýto

Blues live – Aligator, Laurinská 7

Disco a striptýz – Casey, Botanická 35

Disco – Kráter, Vysoká 15

PIATOK 9. AUGUST

Tequila party – Metro club, Suché mýto

Aligator rock night – Aligator, Laurinská 7

SOBOTA 10. AUGUST

Saturday night disco Fever – Metro club, Suché mýto

Kiss party – Aligator, Laurinská 7

Mexická noc s Jarom – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Thierry reggae – Music club Woch, Františkánske nám.7

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

NEDEĽA 11. AUGUST

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 12. AUGUST

Projekcia koncertov – Metro club, Suché mýto

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Disco with DJ Jaro – Casey, Botanická 35

UTOROK 13. AUGUST

Warner music present – Metro club, Suché mýto

Pivná party – Casey, Botanická 35

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 14. AUGUST

Live music, koncert hitov skupiny Queen – Metro club, Suché mýto

Blues live – Aligator, Laurinská 7

Disco a striptýz – Casey, Botanická 35

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Disco – Kráter, Vysoká 15

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, ut – ne 9.00 – 17.00, do 1. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB Mirbachov palác, do 1. septembra

Zuzana Šujanová: Hodvábna cesta II. – hodvábne maľované odevy a kresby Erika Gregušová, objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. septembra

Igor Cvacho, grafika – galéria Michalský dvor, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. septembra

Jana Maderová, batikované odevy, Barbara Gregušová, šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Jan Stohl: Zrkadlo osudu – Galéria Danubiana, do 5. septembra

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

S. Mikyta, C. Schiuma, J. Schlichting – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 31. augusta

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 15. augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 8. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  3. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  4. Talent - vzdelanie - úspech
  5. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  6. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  8. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 23 234
  2. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 12 382
  3. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 9 417
  4. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 9 344
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 6 024
  6. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 928
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 5 374
  8. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 4 825
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 421
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 598