SME
Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 1. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Miliónový závod – Polus, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Skryť Vypnúť reklamu

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Veľké problémy – Aupark/Palace, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Skryť Vypnúť reklamu

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Amores Perros – Hviezda – záhradné, 21.15

Utekajme, už ide – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Nebo nad Berlínom – FK – kinosála Lumiere, 20.00

PIATOK 2. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Skryť Vypnúť reklamu

Miliónový závod – Polus, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 14.55, 17.00; Auaprk/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 23.00

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Veľké problémy – Aupark/Palace, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Amores Perros – Hviezda – záhradné, 21.15

Utekajme, už ide – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Nebo nad Berlínom – FK – kinosála Lumiere, 20.00

SOBOTA 3. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Asterix a Obelix – Istota, 15.00

Miliónový závod – Polus, 11.00, 13.15, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 12.55, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 23.00

Blade 2 – Polus, 13.10, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 11.30, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 12.15, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Crossroads – Aupark/Palace, 11.15, 13.30

Veľké problémy – Aupark/Palace, 12.45, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Amores Perros – Hviezda – záhradné, 21.15

Utekajme, už ide – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Nebo nad Berlínom – FK – kinosála Lumiere, 20.00

NEDEĽA 4. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25, Istropolis, 18.15, 20.45

Asterix a Obelix – Istota, 15.00

Miliónový závod – Polus, 11.00, 13.15, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 12.55, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10

Blade 2 – Polus, 13.10, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 11.30, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 12.15, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Crossroads – Aupark/Palace, 11.15, 13.30

Veľké problémy – Aupark/Palace, 12.45, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Amores Perros – Hviezda – záhradné, 21.15

Utekajme, už ide – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe (ale báli ste sa opýtať) – FK – kinosála Lumiere, 20.00

PONDELOK 5. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Hviezda – záhradné, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Miliónový závod – Polus, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Veľké problémy – Aupark/Palace, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Utekajme, už ide – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe (ale báli ste sa opýtať) – FK – kinosála Lumiere, 20.00

UTOROK 6. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Hviezda – záhradné, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Miliónový závod – Polus, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Veľké problémy – Aupark/Palace, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Ja milujem, ty miluješ – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe (ale báli ste sa opýtať) – FK – kinosála Lumiere, 20.00

STREDA 7. AUGUST

Muži v čiernom 2 – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Hviezda – záhradné, 21.15

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Čokoláda – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Mulholland Dreave – FK Nostalgia, 20.00

Bad Company – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Istropolis, 18.15, 20.45

Miliónový závod – Polus, 15.35, 18.00, 20.20, 22.40; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.35; Istropolis, 17.45, 20.15

Ako na vec – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.10, 22.30; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Kód Navajo – Polus, 19.00, 21.40; Aupark/Palace, 17.10, 19.55, 22.40

40 dní a 40 nocí – Polus, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55

Nevesta cez internet – Polus, 14.55, 17.00; Aupark/Palace, 22.45

Neverná – Polus, 19.05, 21.50; Aupark/Palace, 19.40, 22.15

Siedmy hriech – Polus, 18.10

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15

Spiderman – Polus, 14.00, 16.35; Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Mačky a psi – Polus, 15.10

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.40

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Veľké problémy – Aupark/Palace, 14.45

Časostroj – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupark/Palace, 18.55, 20.55

Temná voda – Aupark/Palace, 22.55

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40

Iris – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Gosford Park – Aupark/Palace, 21.40

Ja milujem, ty miluješ – FK – kinosála Lumiere, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe (ale báli ste sa opýtať) – FK – kinosála Lumiere, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 1. AUGUST

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných koncertov. Musica Antiqua, Staré židovské spevy – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

PIATOK 2. AUGUST

17.00 Letný čaj o piatej, HS Saturn – SK Vajnorská 21

19. 00 Hudba pri jazere – areál Štrkovec

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov, Dychová harmónia – Hlavné námestie

SOBOTA 3. AUGUST

17.00 Večer pre nás dvoch – Midi, zábavno-súťažný večer so súťažami – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, DH veselá muzika – Kuchajda

19.30 Latinskoamerická noc – areál Štrkovec

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti, Viagra swing, Old Boys Jazz Band Trnava, nestarnúci seniori hrajú nestarnúce melódie, hosť Zdeněk Sychra -nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

NEDEĽA 4. AUGUST

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných programov Brehy, Jana Koubková a Peter Lipa, prominentný večer džezových celebrít, ,,Q“ Stanislava Herka, koncertná sieň Klarisky

UTOROK 6. AUGUST

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo, Džezmen Peter Lipa, moderuje Tatiana Sedláková, nádvorie Mirbachovho paláca

STREDA 7. AUGUST

20.00 Quartett Stanislava Herku – džezový večer, nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

PRE DETI

ŠTVRTOK 1. AUGUST

10.00, 14.00 Drobnosti zo zásuvky – tvorivé dielne, klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Farbou všetko ožíva – kreslenie a maľovanie pre deti, DK Lúky, Vígľašská 1

PIATOK 2. AUGUST

10.00, 14.00 Drobnosti zo zásuvky – tvorivé dielne, klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

NEDEĽA 4. AUGUST

15. a 17.00 II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou – Dať a v láske uchovať

17.00 Zvedavý sloník, divadlo Oľgy Hoffmannovej – Istra centrum Devínska Nová Ves

17.00 Klaun Pepele, divadlo Žihadlo – detská a divadelná scéna Leberfinger

PONDELOK 5. AUGUST

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti, Radek Bachratý – O červenej čiapočke, divadlo Piraňa, divadlo Žihadlo, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

STREDA 7. AUGUST

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem , Klub 22, Vavilovova 22

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti, Vlado Zetek – Klaun Pepele, divadlo Žihadlo, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

VÝSTAVY

Stred Európy okolo roku 1000 – Bratislavský hrad, do 20. októbra

Zuzana Šujanová – Hodvábna cesta II, hodvábne maľované odevy a kresby, Erika Gregušová – objekty z ručného papiera – K Gallery, Ventúrska 8, do 2. septembra

Igor Cvacho – grafika, galéria Michalský dvor, od. do 1.septembra

Vijay Kumar – Farebné sny z Indie, galéria Miro, Košická 56, od 5. augusta do 30. augusta

Jan Stohl – Zrkadlo osudu – galéria Danubiana, do 5. septembra

Ľudovít Fulla 2002 – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Jana Maderová – batikované odevy, Barbara Gregušová – šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1.septembra

S.Mikyta (SK), C. Schiuma (D), J. Schlichting (D) – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., do 31. augusta

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 15.augusta

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. októbra

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 2 po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum,Vajanského nábr., do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do15. septembra

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 1. AUGUST

Sony Music Bonton prezentuje profil nového albumu Will Smith: Born to Reign – Metro club, Suché mýto

Dj Marek, Rock news – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

PIATOK 2. AUGUST

DJ Dvonč – Music club Woch, Františkánske nám. 7

Disco – Metro club, Suché mýto

DJ Roman – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

SOBOTA 3. AUGUST

Lucia Šipošová a priatelia – Music club Woch, Františkánske nám. 7

Saturday night disco fever – Metro club, Suché mýto

DJ Matrac, Night party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 4. AUGUST

DJ Filip, Sunday sa – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

PONDELOK 5. AUGUST

Music café – Metro club, Suché mýto

DJ Bohuš – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

UTOROK 6. AUGUST

Prezentácia albumu Oasis – Metro club, Suché mýto

DJ Marek – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 7. AUGUST

Sony music Bonton prezentuje profil soundtracku Spiderman – Metro club, Suché mýto

DJ Matrac, Oldies party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Upozornenie: od 1. augusta má Charlie centrum nového majiteľa a nazýva sa Filmový klub (FK).

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 729
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 009
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 541
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 277
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 552
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 462
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 301
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 321
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 10 602
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu