BRATISLAVA. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení muža podozrivého z krádeže. Ten 15. októbra okolo 17.30 h z priestorov reštaurácie na Grösslingovej ulici v Bratislave odcudzil tablet, čítačku kníh a externý disk. Tieto veci boli položené na zemi v taške na notebook vedľa stoličky. Výška škody sa odhaduje na 580 eur.
Zo záznamu z bezpečnostnej kamery, ktorá zachytila podozrivého v pri príchode a odchode z reštaurácie, ide o približne 30 až 35-ročného muža, vysokého asi 180 cm, bledej pleti, silnejšej postavy. Oblečenú mal bielu mikinu s kapucňou, modré rifle, na hlave mal modrú šiltovku a so sebou mal čiernu príručnú tašku.
Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k jeho stotožneniu, možno oznámiť na čísle 158, alebo na číslo 09610 31155, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.