Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

KINÁ

ŠTVRTOK 25. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Sedím na konári a je mi dobre (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Pobrežné správy – Hviezda/záhradné, 21.15

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Amores Perros – Múzeum, 17.15, 20.00

Crossroads – Istota, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 15.50

Nevesta cez internet – Istopolis, 17.00, 19.00, Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Moulin Rouge – Istropolis, 21.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru – Istropolis, 18.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 20.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Blade 2 – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Kód Navajo – Polus, 16.20, 19.00, 21.40

Mačky a psi – Polus, 15.10

PIATOK 26. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Sedím na konári a je mi dobre (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30, Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Amores Perros – Múzeum, 17.15, 20.00

Spider man – Istota, 17.30, 20.00, Polus, 15.25, 17.55

Nevesta cez internet – Istopolis, 17.00, 19.00, Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Moulin Rouge – Istropolis, 21.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru – Istropolis, 18.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 20.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25, 22.50

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Blade 2 – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Crossroads – Aupark/Palace, 15.50

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Kód Navajo – Polus, 16.20, 19.00, 21.40

Mačky a psi – Polus, 15.1

SOBOTA 27. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 20.00

Sedím na konári a je mi dobre (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30, Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

40 dní a 40 nocí – Hviezda/záhradné, 21.15, Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Intimita – Devín, 17.15, 19.45

Monsters a.s. – Istota, 15.00

Spider man – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istopolis, 17.00, 19.00, Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Moulin Rouge – Istropolis, 21.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru – Istropolis, 18.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 20.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 12.15, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45, Polus, 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.40

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25, 22.50

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 12.55, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Blade 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Crossroads – Aupark/Palace, 11.20, 13.40, 15.50

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

NEDEĽA 28. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 20.00

Ja milujem, ty miluješ (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

40 dní a 40 nocí – Hviezda/záhradné, 21.15, Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Intimita – Devín, 17.15, 19.45

Harry Potter – Istota, 19.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Moulin Rouge – Istropolis, 21.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru – Istropolis, 18.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 20.30

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 12.15, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45, Polus, 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.40

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25

Spider man – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 12.55, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Blade 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Crossroads – Aupark/Palace, 11.20, 13.40, 15.50

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

PONDELOK 29. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 20.00

Ja milujem, ty miluješ (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Blade 2 – Hviezda/záhradné, 21.15, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Amores Perros – Mladosť, 20.00

Intimita – Múzeum, 17.30, 20.00

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Kráľ škorpión – Istropolis, 17.45

Vanilkové nebo – Istropolis, 20.15

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 17.45

Čistá duša – Istropolis, 20.00

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45, Polus, 16.20, 19.00, 21.40

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Crossroads – Aupark/Palace, 15.50

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Mačky a psi – Polus, 15.10

UTOROK 30. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 20.00

Ja milujem, ty miluješ (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Blade 2 – Hviezda/záhradné, 21.15, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Intimita – Múzeum, 17.30, 20.00

Babie leto – Istota, 17.30, 20.00

Kráľ škorpión – Istropolis, 17.45

Vanilkové nebo – Istropolis, 20.15

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 17.45

Čistá duša – Istropolis, 20.00

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45, Polus, 16.20, 19.00, 21.40

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Crossroads – Aupark/Palace, 15.50

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Mačky a psi – Polus, 15.10

STREDA 31. JÚL

V spálni – Charlie centrum, 18.00

Gosford Park – Charlie centrum, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 18.40, 21.35

Princezná a bojovník – Charlie centrum, 20.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 20.00

Ja milujem, ty miluješ (nem.tit.) – Charlie centrum, 19.30

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Aupark/Palace, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Amores Perros – Hviezda/záhradné, 21.15

Iris – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00, Aupark/Palace, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK Nostalgia, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 17.30, 20.00

Kráľ škorpión – Istropolis, 17.45

Vanilkové nebo – Istropolis, 20.15

Prekliatie žltozeleného škorpióna – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

On je veľký, ja som maličká – Istropolis, 17.45

Čistá duša – Istropolis, 20.00

Atlantída stratená ríša – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Neverná – Aupark/Palace, 19.40, 22.15, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

40 dní a 40 nocí – Aupark/Palace, 14.35, 16.40, 18.45, 20.50, 22.55, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Ťažko zamilovaná – Aupark/Palace, 14.50

Kód Navajo – Aupark/Palace, 17.15, 20.00, 22.45, Polus, 16.20, 19.00, 21.40

Zlatíčka pre každého – Aupark/Palace, 14.25, 16.35

Časostroj – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, Polus, 14.00, 16.00, 18.00

Siedmy hriech – Aupark/Palace, 22.20, Polus, 20.25

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, Polus, 15.25, 17.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 21.45

Blade 2 – Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 20.00, 22.35

Crossroads – Aupark/Palace, 15.50

Nevesta cez internet – Aupark/Palace, 18.00, 20.00, Polus, 20.10, 22.10

Temná voda – Aupark/Palace, 22.00

Wasabi – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Klub šeredných žien – Aupak/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Polus, 14.10, 16.10, 18.10

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.40, 17.40

Mačky a psi – Polus, 15.10

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 25.JÚL

20.00 ZVA 12-28, koncert zvolenskej bluesovej kapely, Aligator, Laurinská 7

Kultúrne leto:

19. 00 Hudobné večery na letnej terase hotela Devín – Boboš Blues Quartet.

20.00 Cyklus komorných programov, Ivan Ženatý (CZ), husle, Marián Lapšanský, klavír – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002 – Márna lásky snaha, hlavné nádvorie bratislavského hradu

PIATOK 26.JÚL

20.00 Vlado Vizár jazz quartet -Jazz café, Ventúrska 5

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov, Dychová harmónia – Hlavné námestie

20.30 Cyklus komorných programov Brehy. ,,V mojom počiatku je môj koniec, v mojom konci je môj počiatok…“ Marián Varga – klavír, Jozef Lupták -violončelo, Koncertná sieň Klarisky

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002 – Márna lásky snaha, hlavné nádvorie bratislavského hradu

SOBOTA 27.JÚL

17.00 Na krásnom modrom Dunaji, hudobný súbor Life, hudobný pavilón, Hviezdoslavovo nám.

18.00 Duetový podvečer – Lucia Šipošová, Václav Púčik, muzikálové a filmové piesne, nádvorie Stará radnica, Primaciálne nám.

17.00 Anna bál na Kuchajde, areál Kuchajda

20.00 Anna bál, spoločenský večer, areál Štrkovec

20.00 The City, funky koncert, Music club Woch, Františkánske nám. 7

Kultúrne leto:

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002 – Márna lásky snaha, hlavné nádvorie bratislavského hradu

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti. Andy Middleton Jazz Quartet (USA), pravá jazzová atmosféra z New Yorku, Andy Middleton-tenorsaxafón, Sheila Cooper (USA) -altsaxafón, spev, Michael Keul (D), Juraj Griglák (SK)-kontrabas, basgitara, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

NEDEĽA 28. JÚL

16.00 Anna bál, KS Račan, Detvianska 3

17.00 Na krásnom modrom Dunaji, Junior Brass Quintet, hudobný pavilón, Hviezdoslavovo nám.

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus komorných programov Brehy, No Stamps band, zážitky na pomedzí jazzu a world music, Thierry Ebam (RCB) – vokálny bas, perkusie, bongá, Borek Suchánek (SK) - trúbka, klavír, Jana Lieskovská (SK) – spev, Viktor Hidveghy (SK) – bezpražcová basa, hosť Erich Drastich (SK) – sitar Koncertná sieň Klarisky

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení – Daemonds… mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy, Hlavné námestie a ulice historického jadra

PONDELOK 29. JÚL

Kultúrne leto:

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002 – Kráľ Lear, hlavné nádvorie bratislavského hradu

UTOROK 30. JÚL

20.00 Kalashnikov swing – Aligator, Laurinská 7

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo, katolícky kňaz Ján Sucháň, moderuje Tatiana Sedláková, nádvorie Mirbachovho paláca GMB

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002, Kráľ Lear, hlavné nádvorie bratislavského hradu

STREDA 31. JÚL

21.00 Kalashnikov Swing, Harley Davidson, Rebarborová 1

Kultúrne leto:

20.30 Letné shakespearovské slávnosti 2002, Kráľ Lear, hlavné nádvorie bratislavského hradu

PRE DETI

NEDEĽA 28. JÚL

15. 00 a 17.00 2. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel, Abeceda, aneb co se zdálo Alence, Vlastní divadlo neslyšících z Brna, Bibiana, Panská 41

PONDELOK 29. JÚL

10.00 Klaun Pepela, bábkové predstavenie, Miestne kultúrne centrum, Školská 14

17.00 O drakovi Divákovi, Divadlo Dunajka, detská záhrada Leberfinger

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti, Zvedavý sloník, Divadlo Happy, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

UTOROK 30. JÚL

10.00 Biele obrázky, maľovanie na chodníku o sladkú odmenu, SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 31. JÚL

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti, Záhada v Zoopotámii, Divadlo Happy, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

VÝSTAVY

Stred Európy okolo roku 1000 – Bratislavský hrad, do 20.10

Zuzana Šujanová -Hodvábna cesta II., hodvábne maľované odevy a kresby, Erika Gregušová – objekty z ručného papiera– K gallery, Ventúrska 8, do 2.septembra

Jana Maderová -batikované odevy, Barbara Gregušová – šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. augusta

Jan Stohl-Zrkadlo osudu -Galéria Danubiana, do 5.septembra Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1.septembra

S. Mikyta (SK), C. Schiuma (D), J. Schlichting (D) -Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. od. 25. 7. do 31.8.

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Iránske umenie -7000 rokov histórie Iránu, Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 28. júla

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1 do 15.augusta

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30.septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 25. JÚL

Disco + striptýz – Casey, Botanická 35

Scream party, DJ Swanx, Cirkus Barok , nábrežie Dunaja

Rock -Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockový večer, KGB, Obchodná 5

Disco – Kráter, Vysoká 15

Rock disco, Metro club, Suché mýto

DJ Thierry (reggae), Music club Woch, Františkánske nám. 7

PIATOK 26. JÚL

Aligator Rock Night, Aligator, Laurinská 7

CS Hits, Metro club, Suché mýto

Penová party, DJ Horník, Casey, Botanická 35

Freedom party, DJ New, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Music is Everything, DJ Glaubic, Haberland, Elam, Staré grunty 53

Reggae Night, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock, blues, pop, KGB, Obchodná 5

Disco, Kráter, Vysoká 15

SOBOTA 27. JÚL

Sado Praso Party, Aligator, Laurinská 7

Penová party, DJ Jaro, Casey, Botanická 35

Swanx party, DJ Swanx, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock disco, Metro klub, Suché mýto

Disko – Elam, Staré grunty 53

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Saturday Rock Night, KGB, Obchodná 5

NEDEĽA 28. JÚL

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Voľné posedenie, KGB, Obchodná 5

PONDELOK 29. JÚL

Disco, DJ Jaro, Casey, Botanická 35

Mix Dance, DJ Bohuš, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock, blues, pop, KGB, Obchodná 5

Music café, Metro club, Suché mýto

UTOROK 30. JÚL

Letný trojboj, Casey, Botanická 35

Music café, Metro club, Suché mýto

Hots-news, DJ Marek, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock, Harley Davidson, Rebarborová 1

Rockový večer, KGB, Obchodná 5

STREDA 31. JÚL

Back to 80, Dj Jaro, Casey, Botanická 35

Oldies, DJ Madrac, Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rocková klasika, KGB, Obchodná 5

Disco, Kráter, Vysoká 15

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  9. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  2. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  3. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  4. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  5. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  6. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  7. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  8. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  9. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  10. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  1. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 9 233
  2. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 525
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 039
  4. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 840
  5. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 803
  6. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 793
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 1 645
  8. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 1 028
  9. Ušetrite až 60 % nákladov na elektrinu využitím slnečnej energie 1 009
  10. Obchodné centrum Galéria Shopping Košice 723