TIPY NA VÍKEND

SOBOTA 20. JÚL

KINÁ

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25, 22.50; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 23.05; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Sídlisko baví sídlisko

Rodinné súťažné podujatie

Areál Štrkovec

17.00 Na krásnom modrom Dunaji

hudobné podujatie promenádneho charakteru

Bozin quintet

hudobný pavilón na nám. P.O.Hviezdoslava

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu

dychové hudby Trnavan, Rozmarná kapela, Šarfianka, veselá muzika, Vištučanka areál Kuchajda

18.00 Na známosť sa dáva

príbehy o starej Bratislave s pesničkami

(v spoluprácii s OZ Inklúzia a nadáciou Help)

nádvorie Starej radnice,Primaciálne nám.3

Kultúrne leto

20.30. cyklus Excelentné rôznosti – Nový tradicionál – koncert bratislavskej jazzovej konštelácie v zostave spred 30-tich rokov, hosť Tibor Lenský– nádvorie VŠMU, Ventúrska

PRE DETI

18.00 Na známosť sa dáva… – príbehy o starej Bratislave s pesničkami

V rámci programu sa budú zdravé deti, postihnuté deti a všetci návštevníci učiť nové pesničky o histórii Bratislavy

nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

DISKOTÉKY

20.00 Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

20.00 Swanx Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

20.00 Disco, DJ Jaro -Casey, Botanická 35

Dance Mania -Dunaj pub, Vajanského náb. 10

23.00 Mexická noc – Harley Davidson, Rebarborová 1

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

NEDEĽA 21. JÚL

KINÁ

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Zázračný svet minulosti

Rozprávanie o hrade Devín, Michal Brusnický

Národná kultúrna pamiatka -hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji

Salónny quartet Viliama Cibulu

hudobný pavilón na nám. P. O. Hviezdoslava

Kultúrne leto:

20.00 Universitas Cantat 2002– W.A. Mozart: Te Deum KV 141

W. A. Mozart: Grosse Messe c-mol, KV 427

Sólisti: Anik St.Luis, Tatjana Palovčíková, Šimon Šomorjai, Marek Gurbaľ

Zbory: Choir of Unoversity of Wisconsin (USA)

University of the Phillipines Singing Ambassadors (RP)

Collegium technicum (SK)

Orquesta Sinfónica del Conservatorio de Gijón (E)

Dirigent: Marián Vach

Dóm sv. Martina, Rudnayovo nám.

20.30. Cyklus komorných programov ,,Brehy“

Raduza (CZ)

Zuzana Homolová a Samo Smetana – svojrázni pesničkári hrajú staropražské pesničky, ľudové balady, tak trochu folk a blues, tak trochu jazz a šansón…

Koncertná sieň Klarisky

20.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení

Divadelná spoločnosť Miroslava Kasprzyka -pohybová improvizácia Bum-Tresk, Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PRE DETI

17.00 Rozprávkové šťastíčko

Divadlo Dunajka

Istra centrum, Devínska Nová Ves

16.00 Indiánska rozprávka

hráme pre vás – II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou

Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

20.00 Sunday, DJ Roman -Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock-Harley Davidson, Rebarborova 1

Voľné posedenie -KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Stred Európy okolo roku 1000 – Bratislavský hrad, od. 20.7. do 20.10

Zuzana Šujanová -Hodvábna cesta II., hodvábne maľované odevy a kresby, Erika Gregušová – objekty z ručného papiera– K gallery, Ventúrska 8, od 23. 7.do 2. 9.

Jan Stohl-Zrkadlo osudu -Galéria Danubiana, do 5. 9.

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1.septembra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Iránske umenie – 7000 rokov histórie Iránu, Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 28. júla

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1 do 15.augusta

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20. júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30.septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  1. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  2. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  5. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  6. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  9. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  10. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 993
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 6 709
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 667
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 274
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 757
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 664
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 425
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 895
  9. Kedy sa refinancovanie oplatí? 885
  10. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 836