17.00 Teresa Kabanowska (PL)
klavírny recitál
(v spolupráci s distribučnou a vydavateľskou spoločnosťou Divyd)
nádvorie Múzea J. M. Hummela
Klobučnícka 2
Kultúrne leto:
19.00 Hudobné večery na letnej terase hotela Devín
Salónny orchester Afrodité
20.00 cyklus komorných koncertov– Eva Garajová, Marián Lapšanský – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca
PIATOK 19. JÚL
17.00 Letný čaj o piatej
hudobné skupiny Trnavan, Saturn, Color, Skan,
Stredisko kultúry Vajnorská 21
Kultúrne leto:
18.00 cyklus fanfárových koncertov– Dychová harmónia, Hlavné námestie
20.30. cyklus Excelentné rôznosti – Jej družina, Arzén, dvojkoncert folkrockových skupín, nádvorie VŠMU, Ventúrska 3
SOBOTA 20. JÚL
10.00 Sídlisko baví sídlisko
Rodinné súťažné podujatie
Areál Štrkovec
17.00 Na krásnom modrom Dunaji
hudobné podujatie promenádneho charakteru
Bozin quintet
hudobný pavilón na nám. P.O.Hviezdoslava
17.00 Za dychovkou na Kuchajdu
dychové hudby Trnavan, Rozmarná kapela, Šarfianka, veselá muzika, Vištučanka
areál Kuchajda
18.00 Na známosť sa dáva
príbehy o starej Bratislave s pesničkami
(v spoluprácii s OZ Inklúzia a nadáciou Help)
nádvorie Starej radnice,Primaciálne nám.3
Kultúrne leto
20.30. cyklus Excelentné rôznosti – Nový tradicionál – koncert bratislavskej jazzovej konštelácie v zostave spred 30-tich rokov, hosť Tibor Lenský– nádvorie VŠMU, Ventúrska
NEDEĽA 21. JÚL
14.00 Zázračný svet minulosti
Rozprávanie o hrade Devín
Michal Brusnický
Národná kultúrna pamiatka – hrad Devín, Slovanské hradisko
17.00 Na krásnom modrom Dunaji
Salónny quartet Viliama Cibulu
hudobný pavilón na nám. P. O. Hviezdoslava
Kultúrne leto:
20.00 Universitas Cantat 2002– W.A. Mozart: Te Deum KV 141
W. A. Mozart: Grosse Messe c-mol, KV 427
Sólisti: Anik St.Luis, Tatjana Palovčíková, Simon Šomorjai, Marek Gurbaľ
Zbory: Choir of Unoversity of Wisconsin (USA)
University of the Phillipines Singing Ambassadors (RP)
Collegium technicum (SK)
Orquesta Sinfónica del Conservatorio de Gijón (E)
Dirigent: Marián Vach
Dóm sv. Martina, Rudnayovo nám.
20.30. Cyklus komorných programov ,,Brehy“
Raduza (CZ)
Zuzana Homolová a Samo Smetana – svojrázni pesničkári hrajú staropražské pesničky, ľudové balady, tak trochu folk a blues, tak trochu jazz a šansón…
Koncertná sieň Klarisky
21.00 cyklus pouličných divadelných predstavení
Daemonds
Mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy
Réžia Ján Toon (SK)
Divadlo Stromy – Bratislava
Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta
PONDELOK 22.JÚL
19.00 Bhagavadgíta -prameň indickej múdrosti, prednáška
DK Ružinov, Ružinovská 28
19.30 Sakrálny večer vokálnej skupiny Sklo a trombónového kvarteta
kostol Panny Márie Snežnej na Kalvárii
UTOROK 23. JÚL
Kultúrne leto:
Cyklus umelecko-publicistických programov „Autor a dielo“
Sochár Emil Venkov
moderuje Tatiana Sedláková
nádvorie Mirbachovho paláca GMB
STREDA 24. JÚL
20.00 Zuzana Suchánková
jazzové večery
nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1
20.00 Cimbalová hudba
cigánska muzika pri dobrom víne
nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1