SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

KINÁ

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Babie leto – Hviezda-záhradné, 21.15; Istropolis, 20.00

Pobrežné správy – Mladosť, 20.00

Princezná a bojovník – Obzor, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 20.15

Snežní psi – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Skryť Vypnúť reklamu

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Skryť Vypnúť reklamu

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II.-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Slávnosť v botanickej záhrade – Charlie centrum, 19.30

PIATOK 19. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Babie leto – Hviezda-záhradné, 21.15; Istropolis, 20.00

Pobrežné správy – Mladosť, 17.30

Princezná a bojovník – Obzor, 18.00, 20.30, Charlie centrum, 20.15; Aupark/Palace, 16.30

Skryť Vypnúť reklamu

Snežní psi – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25, 22.50; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 23.05; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II.-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

SOBOTA 20. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25, 22.50; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 23.05; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

NEDEĽA 21. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

PONDELOK 22. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda-záhradné, 21.15 h

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Kráľ škorpión – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Amores Perros – Láska je kurva – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

UTOROK 23. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda-záhradné, 21.15 h; Istota, 17.30, 20.00

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Amores Peros – Láska je kurva – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

STREDA 24. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Pobrežné správy – Hviezda-záhradné, 21.15 h

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Amores Perros – Láska je kurva – FK Múzeum, 17.30, 20.00; Istropolis, 20.00

Strach a hnus v Las Vegas – FK Nostalgia, 20.00

Crossroads – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  4. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  9. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 500
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 729
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 846
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 212
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 880
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 526
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 005
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 832
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 198
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 8 867
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu