SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

KINÁ

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Babie leto – Hviezda-záhradné, 21.15; Istropolis, 20.00

Pobrežné správy – Mladosť, 20.00

Princezná a bojovník – Obzor, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 20.15

Snežní psi – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Skryť Vypnúť reklamu

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Skryť Vypnúť reklamu

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II.-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Slávnosť v botanickej záhrade – Charlie centrum, 19.30

PIATOK 19. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Babie leto – Hviezda-záhradné, 21.15; Istropolis, 20.00

Pobrežné správy – Mladosť, 17.30

Princezná a bojovník – Obzor, 18.00, 20.30, Charlie centrum, 20.15; Aupark/Palace, 16.30

Skryť Vypnúť reklamu

Snežní psi – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25, 22.50; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 23.05; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II.-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

SOBOTA 20. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25, 22.50; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 23.05; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

NEDEĽA 21. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Siedmy hriech – Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Pobrežné správy – Mladosť, 15.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Obzor, 18.00, 20.30

Čistá duša – Devín, 17.15, 19.45

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Istota, 15.00; Charlie centrum, 17.45

On je veľký, ja som maličká – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30

Babie leto – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 12.55, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 11.25, 13.20, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 11.55, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Obrazy starého sveta – Charlie centrum, 19.30

PONDELOK 22. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda-záhradné, 21.15 h

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Kráľ škorpión – Istota, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Amores Perros – Láska je kurva – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

UTOROK 23. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda-záhradné, 21.15 h; Istota, 17.30, 20.00

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Crossroads – Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Amores Peros – Láska je kurva – Istropolis, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

STREDA 24. JÚL

Muži v čiernom 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30

Pobrežné správy – Hviezda-záhradné, 21.15 h

On je veľký, ja som maličká – Mladosť, 17.30

Amores Perros – Láska je kurva – FK Múzeum, 17.30, 20.00; Istropolis, 20.00

Strach a hnus v Las Vegas – FK Nostalgia, 20.00

Crossroads – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.00; Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30

Nevesta cez internet – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10

Gosford Park – Istropolis Art Kino, 17.15, 20.00; Aupark/Palace, 19.15, 22.00; Charlie centrum, 17.30, 20.00

Temná voda – Polus, 21.00

Neverná – Polus, 17.05, 19.40, 22.15; Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25

Siedmy hriech – Polus, 20.25; Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Blade 2 – Polus, 20.00, 22.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

40 dní a 40 nocí – Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55

Klub šeredných žien – Polus, 14.00, 16.00, 18.00; Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Polus, 15.00, 17.00, 19.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10; Charlie centrum, 18.00

Spiderman – Polus, 15.25, 17.55; Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi – Polus, 15.10

Atlantída: Stratená ríša – Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Veľké problémy – Aupark/Palace, 20.20, 22.10

Dannyho jedenástka – Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge – Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník – Aupark/Palace, 16.30; Charlie centrum, 20.15

Hviezdny smeč – Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Wasabi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni – Aupark/Palace, 21.30

Star Wars: Epizóda II-Klonovaní útočia – Charlie centrum, 17.45

Monthy Python: Zmysel života – Charlie centrum, 20.00

Tisícročná včela I…II. – Charlie centrum, 19.30

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 887
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 911
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 891
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 125
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 677
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 593
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 448
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 352
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 345
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 205
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu