TIPY NA VÍKEND

SOBOTA 13. JÚL

DIVADLÁ

Divadelné prázdniny

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 2

KINÁ

Časostroj, Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50, 22.50

Neverná, Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Devín, 17.15, 19.45, Polus, 11.50, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 12.55, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.50, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 11.55, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30, 22.55

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Gosford park, Aupark/Palace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Mach a Šebestová, Istota, 15.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 11.30, 13.50, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 12.00, 13.50, 15.40

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Barcarola quartet, melódie starého Prešporka – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere, účinkuje hud. skupina Saturn – Areál Kuchajda

18.00 Na známosť sa dáva…, príbehy o starej Bratislave s pesničkami – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie 3

19.00 Pivný festival, spoločensko-zábavný večer – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Lenka Langronová: Terezka, hra inšpirovaná životom sv. Terézie z Lisieux, réžia Svetozár Sprušanský, účinkuje Divadlo Andreja Bagara Nitra – Kocertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Martin Bies & El Flamenco Clan, večer horúcich španielskych rytmov – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

DISKOTÉKY

Penová party – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Billiard Boston, Ovsištské nám.

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Swanx Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Red Bull Party – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Disco – Elam, Staré grunty 53

Peter a Pavol – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies, DJ Dodo – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

DJ Magalova & Kinet – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko – Bar Paráda, Bulharská 60

LIVE CLUB – Aupark, predstavenie filmu Men in Black 2, DJ Aqua, tombola, od 21. hod.

NEDEĽA 14. JÚL

DIVADLÁ

Divadelné prázdniny

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 2

KINÁ

Časostroj, Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Devín, 17.45, 19.45, Polus, 11.50, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 12.55, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.50, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 11.55, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Gosford park, Aupark/Palace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Mach a Šebestová, Istota, 15.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 11.30, 13.50, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 12.00, 13.50, 15.40

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov o hrade Devín – NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslavovom námestí

16.00 Hudba pod stromami – Horáreň Horský park

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu, melódie starého Prešporka – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Oldřich Janota, legendárny predstaviteľ českej folkovej scény – koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: S. Canev: Johanka z Arcu a jej druhá smrť, M. Krleža: Salome, réžia Peter Bzdúch, účinkuje kolektív absolventského ročníka Katedry bábkarskej tvorby VŠMU – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Miroslav Kasprzyk – Karel Prais: Placebo, klauni pod lekárskym dohľadom v uliciach mesta, účinkuje Divadelná spoločnosť Miroslava Kasprzyka a Karla Praisa – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PRE DETI

15.00 a 17.00 2. prehliadka alternatívnych bábkových divadiel: Anica a Danica – Bibiana, Panská 41

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 Záhada v Zoopotánii, Divadlo Oľgy Hoffmanovej – Scéna v oblúkoch, Istra Centrum, Devínska Nová Ves

17.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, Divadlo na vešiaku – KZ Petržalky, Rovniankova 3

17.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

Disco – Billiard Boston, Ovsištské nám.

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Zábava – Song Londoner Pub, Ostredková 1

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Iránske umenie -7000 rokov histórie Iránu, Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 28. júla

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1 do 15. augusta

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20. júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  2. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  3. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  4. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  5. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  6. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  9. Vysoká hra o súdne trovy
  10. 60 rokov európskej integrácie: úspechy a výzvy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 14 255
  2. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 8 472
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 4 578
  4. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 2 609
  5. Splnený sen 1 823
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 1 681
  7. Títo Slováci sa rozhodli zveľadiť svoje okolie 1 560
  8. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 1 428
  9. Ako na refinancovanie hypotéky 992
  10. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou 947