TIPY NADNES

DIVADLÁ

Divadelné prázdniny

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50, 22.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30, 22.55

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Malý svedok, Nádej, 17.30, 20.00

Babie leto, Devín, 17.15, 19.45

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 15.40

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslavovom námestí

18.00 Grinavanka, promenádny koncert dychovej hudby – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

19.00 – 20.30 Hry zázračné: Túlavé divadlo, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných dielami W. Shakespeara – Františkánske námestie (pri nepriaznivom počasí Divadlo F7)

19.00 – 22.00 Hudba pri jazere – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia – Hlavné námestie

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Lenka Langronová: Terezka, hra inšpirovaná životom sv. Terézie z Lisieux, réžia Svetozár Sprušanský, účinkuje Divadlo Andreja Bagara Nitra – Kocertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Dámska jazzda – Katarína Korcek, Silvia Josifoska, Zuzana Suchánková, Q Stanislava Herka – Nádvorie VŠMU, Ventúrska

PRE DETI

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné podujatie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Pre malé parádnice – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Billiard Boston, Ovsištské nám.

8. narodeniny Casey – Casey, Botanická 35

Freedom Party, DJ New – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Red Bull Party – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Beach Party s megapenou – Harley Davidson, Rebarborová 1

DJ Boris disko – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

Rock blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko – Krater Pub, Vysoká 15

Disko, DJ Thierry – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko – Bar Paráda, Bulharská 60

LIVE CLUB AUPARK – DJ Lehotský, DJ Live, Oldies party-od 21.h.

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1.septembra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Iránske umenie -7000 rokov histórie Iránu, Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 28. júla

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1 do 15.augusta

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20 júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30.septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  2. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  3. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  4. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  9. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 15 541
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 774
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 566
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 847
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 060
  6. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 818
  7. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 751
  8. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 1 661
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 557
  10. Moskva alebo Petrohrad? 1 481