Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 11. JÚL

Divadelné prázdniny

PIATOK 12. JÚL

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

SOBOTA 13. JÚL

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

NEDEĽA 14. JÚL

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

PONDELOK 15. JÚL

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 2

UTOROK 16. JÚL

Divadelné prázdniny

STREDA 17. JÚL

Divadelné prázdniny

KINÁ

ŠTVRTOK 11. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Malý svedok, Nádej, 17.30, 20.00

Babie leto, Devín, 17.15, 19.45

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 15.40

PIATOK 12. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50, 22.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30, 22.55

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Malý svedok, Nádej, 17.30, 20.00

Babie leto, Devín, 17.15, 19.45

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 15.40

SOBOTA 13. JÚL

Neverná, Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Časostroj, Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50, 22.50

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, 23.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Devín, 17.15, 19.45, Polus, 11.50, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 12.55, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.50, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 11.55, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30, 22.55

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Mach a Šebestová, Istota, 15.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 11.30, 13.50, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 12.00, 13.50, 15.40

NEDEĽA 14. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 11.30, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.05, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Devín, 17.45, 19.45, Polus, 11.50, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 12.15, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 12.55, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istota, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 12.50, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 11.55, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 11.45, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Mach a Šebestová, Istota, 15.00

Amores Perros, Odboj, 17.30, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 11.30, 13.50, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 12.00, 13.50, 15.40

PONDELOK 15. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Pobrežné správy, Odboj, 18.00, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 15.40

UTOROK 16. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40, Polus, 20.30

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00

Pobrežné správy, Odboj, 18.00, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Policajtka, Polus, 16.00, 18.10

Mačky a psi, Polus, 15.40

STREDA 17. JÚL

Časostroj, Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10, Istropolis, 18.00, 20.30, Polus, 18.50, 20.50

Neverná, Aupark/Palace, 14.55, 17.25, 19.55, 22.25, Polus, 17.05, 19.40, 22.15

Atlantída-stratená ríša, Aupark/Palace, 14.55, 16.55

40 dní a 40 nocí, Aupark/Palace, 18.55, 20.55, 22.55, Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Nevesta cez internet, Aupark/Palace, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10, Tatra, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.05, 16.05, 18.05, 20.05, 22.05

Spider man, Aupark/Palace, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55, Hviezda-záhradné, 21.15, Polus, 14.25, 16.55

Blade 2, Aupark/Palace, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45, Polus, 17.30, 20.00, 22.35

Crossroads, Aupark/Palace, 14.20, 16.25, 18.30, Polus, 15.00

Veľké problémy, Aupark/Palace, 20.20, 22.10, Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 14.50, 16.50

Klub šeredných žien, Aupark/Palace, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Dannyho jedenástka, Aupark/Palace, 22.45

Ťažko zamilovaný, Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 18.50

Moulin Rouge, Aupark/Palace, 21.15

Princezná a bojovník, Aupark/Palace, 16.30

Siedmy hriech, Aupark/Palace, 18.00, 20.20, 22.40

Hviezdny smeč, Aupark/Palace, 14.30, 16.45

Gosford park, AuparkPalace, 19.15, 22.00, Istropolis/ARTkino, 17.15, 20.00

Wasabi, Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

V spálni, Aupark/Palace, 21.30, Mladosť, 15.00, 20.00

Nebo nad Berlínom, FK Nostalgia, 20.00

Pobrežné správy, Odboj, 18.00, 20.30

Stred sveta, Polus, 19.30, 21.30

Mačky a psi, Polus, 15.40

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 11. JÚL

17.00 Koncert v čitárni: Literárno-hudobný večer, život a dielo Martina Rázusa, účinkuje Eva Kristínová – Letná čitáreň v Zichyho paláci (nádvorie), Ventúrska 9

18.00 Kapela Keltieg: Horáreň Horský park

Žalman Brothers Band – Cafe Stena, Záhradnícka 93

19.00 – 20.30 Hry zázračné: Túlavé divadlo, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných dielami W. Shakespeara – Františkánske námestie (pri nepriaznivom počasí Divadlo F7)

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus komorných koncertov: Komorní sólisti Bratislava, Eugen Prochác – violončelo, Ivana Pristašová – husle – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

PIATOK 12. JÚL

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslvovom námestí

18.00 Grinavanka, promenádny koncert dychovej hudby – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

19.00 – 20.30 Hry zázračné: Túlavé divadlo, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných dielami W. Shakespeara – Františkánske námestie (pri nepriaznivom počasí Divadlo F7)

19.00 – 22.00 Hudba pri jazere – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

Rock blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia – Hlavné námestie

20.30 Cyklus komorných programov brehy: Lenka Langronová: Terezka, hra inšpirovaná životom sv. Terézie z Lisieux, réžia Svetozár Sprušanský, účinkuje Divadlo Andreja Bagara Nitra – Kocertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Dámska jazzda – Karína Korcek, Silvia Josifoska, Zuzana Suchánková, Q Stanislava Herka – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

SOBOTA 13. JÚL

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Barcarola quartet, melódie starého Prešporka – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

17.00 Tancujeme pri jazere, účinkuje hud. skupina Saturn – Areál Kuchajda

18.00 Na známosť sa dáva…, príbehy starej Bratislave s pesničkami – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne námestie 3

19.00 Pivný festival, spoločensko-zábavný večer – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Lenka Langronová: Terezka, hra inšpirovaná životom sv. Terézie z Lisieux, réžia Svetozár Sprušanský, účinkuje Divadlo Andreja Bagara Nitra – Kocertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: Martin Bies & El Flamenco Clan, večer horúcich španielskych rytmov – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

NEDEĽA 14. JÚL

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov o hrade Devín – NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

15.00 – 20.00 Šach na promenáde – šachovnica na Hviezdoslavovom námestí

16.00 Hudba pod stromami – Horáreň Horský park

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: Salónny quartet Viliama Cibulu, melódie starého Prešporka – Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus komorných programov Brehy: Oldřich Janota, legendárny predstaviteľ českej folkovej scény – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: S. Canev: Johanka z Arcu a jej druhá smrť, M. Krleža: Salome, réžia Peter Bzdúch, účinkuje kolektív absolventského ročníka Katedry bábkarskej tvorby VŠMU – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Miroslav Kasprzyk – Karel Prais: Placebo, klauni pod lekárskym dohľadom v uliciach mesta, účinkuje Divadelná spoločnosť Miroslava Kasprzyka a Karla Praisa – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PONDELOK 15. JÚL

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Miroslav Kasprzyk – Karel Prais: Pozor, idú sem klauni!, o klaunovaní, klonovaní a iných žonglérskych kúskoch, účinkuje Divadelná spoločnosť Miroslava Kasprzyka a Karla Praisa – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

20.00 Musica Arvenzis, záverečný koncert hudobných kurzov, Akadémia TIJI – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

UTOROK 16. JÚL

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: Jubilujúci choreograf Štefan Nosáľ, riaditeľ folklórneho súboru Lúčnica Pavol Čorej, choreograf Pavel Blaho, choreograf Pavel Bútor – Nádvorie Mirbachovho pláca GMB

STREDA 17. JÚL

20.00 Zuzana Suchánková, jazzový večer – Nádvorie Vinohradníckeho múzea, Radničná 1

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Miroslav Kasprzyk – Tibor Kubička: Ďuro Truľo, klasická rozprávka v novom poňatí míma, rozprávača a pesničkára, účinkuje Divadelná spoločnosť Miroslava Kasprzyka – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

ŠTVRTOK 11. JÚL

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné podujatie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 – 12.00 Skúsme si niečo namaľovať, kreslenie a maľovanie – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Pre malé parádnice – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Prírodné modely – M klub, Rovniankova 3

16.00 – 18.00 Environmentálne leto, tvorivé dielne pre deti – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 12. JÚL

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné podujatie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Pre malé parádnice – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 14. JÚL

15.00 a 17.00 2. prehliadka alternatívnych bábkových divadiel: Anica a Danica – Bibiana, Panská 41

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 Záhada v Zoopotámii, Divadlo Oľgy Hoffmanovej – Scéna v oblúkoch, Istra Centrum, Devín. Nová Ves

17.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, Divadlo na vešiaku – KZ Petržalky, Rovniankova 3

17.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PONDELOK 15. JÚL

8.00 – 17.00 Dielnička na rozprávky – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 General magic, javiskové triky – MKC Školská 14

10.00 Biblický týždeň: Stvorenie, Pád prvých ľudí, Potopa, Babylonská veža, cyklus biblických prednášok pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

UTOROK 16. JÚL

8.00 – 17.00 Dielnička na rozprávky – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Biblický týždeň: Patriarchovia Abrahám, Izák, Jakub, cyklus biblických prednášok pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Turistickým chodníčkom, čo sa smie a čo nesmie v prírode – M klub, Rovniankova 3

STREDA 17. JÚL

8.00 – 17.00 Dielnička na rozprávky – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Biblický týždeň: Mojžiš – odchod Izraelitov z Egypta, cyklus biblických prednášok pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Orientácia v teréne – M klub, Rovniankova 3

16.00 – 18.00 Environmentálne leto, tvorivé dielne pre deti – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 11. JÚL

Disko + striptíz – Casey, Botanická 35

Benko Zsolt and Blues Rivers – Aligátor, Laurinská 7

Scream Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Nothing but Swing, džez s Robom Raganom – Hlava XXII, Bazová 9

DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Disko – Kráter Pub, Vysoká 15

En Avant – Irish Pub, Sedlárska 6

PIATOK 12. JÚL

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Billiard Boston, Ovsištské nám.

8. narodeniny Casey – Casey, Botanická 35

Freedom Party, DJ New – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Red Bull Party – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Beach Party s megapenou – Harley Davidson, Rebarborová 1

DJ Boris disko – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Disko – Krater Pub, Vysoká 15

Disko, DJ Thierry – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko – Bar Paráda, Bulharská 60

LIVE CLUB AUPARK – DJ Lehotský, DJ Live, Oldies party

SOBOTA 13. JÚL

Penová párty – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Billiard Boston, Ovsištské nám.

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Swanx Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Red Bull Party – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Disco – Elam, Staré grunty 53

Peter a Pavol – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies, DJ Dodo – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

DJ Magalova & Kinet – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko – Bar Paráda, Bulharská 60

LIVE CLUB – Aupark, predstavenie filmu Men in Black 2, DJ Aqua, tombola, od 21. h

NEDEĽA 14. JÚL

Disco – Billiard Boston, Ovsištské nám.

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Zábava – Song Londoner Pub, Ostredková 1

PONDELOK 15. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Mix Dance, DJ Bohuš – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Bluesový večer s Jurajom Turtevom – Hlava XXII, Bazová 9

Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52

UTOROK 16. JÚL

Rock live, skupina Paranoid -Aligátor, Laurinská 7

Disko – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Hudba rock– Harley Davidson, Rebarborová 1

STREDA 17. JÚL

Rock live, skupina Setback– Harley Davidson, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne, do 1. septembra

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Iránske umenie -7000 rokov histórie Iránu, Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3,do 28. júla

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, galéria Médium, do 1. septembra

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1 do 15. augusta

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20. júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30. septembra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  2. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. Leto nekončí!
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  7. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  8. Už aj seniori presadajú do SUV
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 378
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 920
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 200
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 720
  5. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 280
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 063
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 022
  8. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 988
  9. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 913
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 626