TIPY NADNES

DIVADLÁ

19.30 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Crossroads – Hviezda – záhradné, 21.15; Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Princezná a bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.3, 20.00; Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Čokoláda – FK Nostalgia, 20.00

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Klub šeredných žien – Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

KONCERTY A PODUJATIA

18.00 Stará hudba – mladí interpreti, hudba minulých storočí so sprievodným slovom – Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

17.00 – 19.00 Meditatívne maľovanie pre každého, znižovanie stresu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň poštového múzejníctva

10.00 odborný seminár na tému poštové múzejníctvo a plavba loďou Žilina na trase Bratislava – Devín a späť so slávnostnou recepciou

15.00 ukončenie Medzinárodnej výstavy poštových známok Slovensko 2002 – SNM, Vajanského nábr.

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Jonáš Jirásek: O kohútikovi a sliepočke, réžia Jonáš Jirásek, divadlo Piraňa a bábky Viery Vidrovej – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné dopoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Prírodná galéria – M klub, Rovniankova 3

16.00 – 18.00 Environmentálne leto, tvorivé dielne – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

En Avant – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Classics Disco – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Majkl – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disko, DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Disko – Kráter Pub, Vysoká 15

DJ Dvonč Braňo – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne,

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, Galéria Médium, do 1. septembra

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20 júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30. septembra

Slovensko 2002, Medzinárodná výstava poštových známok – SNM, do 10. júla

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, do 20. októbra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Július Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  1. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  2. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  3. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  5. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  6. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  7. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  8. Modern luxury next to the Blue Church
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  10. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  1. Moskva alebo Petrohrad? 6 875
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 5 640
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 743
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 255
  5. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 2 032
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 823
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 353
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 259
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 127
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 111