tipy na VÍKEND

SOBOTA 6. JÚN

DIVADLÁ

19.30 Klietka bláznov - Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

40 dní a 40 nocí - Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Princezná bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold - Obzor, 18.00, 20.30

Intimita - Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 15.00

Klub šeredných žien - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45 ,13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj - Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50, 22.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy - Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni - Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park - Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 - Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads - Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka - Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman - Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech - Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi - Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 - Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný - Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 - Aupark, 11.00, 12.55, 14.50

Tarzan - Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka - Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej - Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša - Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi - Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár - Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus - Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka - Aupark, 21.40

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Letné decibely, koncert rockových skupín - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Na kásnom modrom Dunaji: Zuckermandel trio - hudobný pavilón na Hviezdoslavovom nám.

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, Rozmarná kapela - Areál Kuchajda

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný program so skupinou Skan - DK Dúbravka, Saratovská 2/a

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

19.00 To najlepšie z blues: Dura & Blues - Amfiteáter Knižkova dolina

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň FEPA a mládežníckej filatelie

8.00 finále filatelistickej olympiády - SNM, Vajanského nábr.

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Bola raz jedna farma, satirická komédia na motívy G. Orwella, účinkuje divadlo „A“ Prievidza, réžia: Jozef Krasula a.h. - Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

10.00 Hry s tetou Jojou - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Maľovaná sobota - CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Deti a tanec Radničke, kontaktný program detského tancovania, hudby a hier so zapojením návštevníkov - Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

DISKOTÉKY

Disko, DJ Jaro - Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Swanx Party, DJ Swanx - Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Olies, DJ Dodo - Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night - KGB, Obchodná 52

Dance mania - Dunaj Pub, Vajanského nábrežie 10

Disko - Elam, Staré grunty 53

Latino Party Miguela Mendeza - Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Dorian Gray - Song Londoner Pub, Ostredková 1

Remember Live!, DJ R. Lehotský & DJ Live! - Live!club, Aupark

NEDEĽA 7. JÚL

DIVADLÁ

19.30 Klietka bláznov - Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

40 dní a 40 nocí - Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Princezná bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold - Obzor, 18.00, 20.30

Intimita - Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 15.00

Klub šeredných žien - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45 ,13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj - Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy - Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni - Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park - Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 - Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads - Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka - Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman - Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech - Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi - Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 - Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný - Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 - Aupark, 11.00, 14.50

Tarzan - Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka - Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej - Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša - Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi - Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár - Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus - Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka - Aupark, 21.45

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov spojených s minulosťou hradu Devín - NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester - Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň olympijskej a športovej filatelie

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM, Vajanského nábr.

9.30 - 16.00 výlet do okolia Bratislavy pre pozvaných hostí

11.00- výročné valné zhromaždenie členov Slovenskej spoločnosti olympijskej a športovej filatelie - SNM

15.00- inaugurácia známky Slovensko majstrom sveta v hokeji 2002 - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: „Vé štvorka“ hrá na ústnej harmonike, jediný spoločný večer unikátnej hudobnej konštelácie, účinkuje Slawek Wierszcholski, Matyas Pribojszky (Maď.), Ondřej Konrad (Česko), Erich B. Procházka, The Frozen Dozen - nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Daemonds, mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy - Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PRE DETI

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov spojených s minulosťou hradu Devín - NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester - Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň olympijskej a športovej filatelie

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM, Vajanského nábr.

9.30 - 16.00 výlet do okolia Bratislavy pre pozvaných hostí

11.00 výročné valné zhromaždenie členov Slovenskej spoločnosti olympijskej a športovej filatelie - SNM

15.00 inaugurácia známky Slovensko majstrom sveta v hokeji 2002 - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: „Vé štvorka“ hrá na ústnej harmonike, jediný spoločný večer unikátnej hudobnej konštelácie, účinkuje Slawek Wierszcholski, Matyas Pribojszky (Maď.), Ondřej Konrad (Česko), Erich B. Procházka, The Frozen Dozen - nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Daemonds, mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy - Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Zábava - Song Longer Pub, Ostredková 1

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 680
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 023
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 5 680
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 469
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 011
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 996
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 309
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 729
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 514
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 276