SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

tipy na VÍKEND

SOBOTA 6. JÚN

DIVADLÁ

19.30 Klietka bláznov - Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

40 dní a 40 nocí - Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Princezná bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold - Obzor, 18.00, 20.30

Intimita - Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 15.00

Klub šeredných žien - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45 ,13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Skryť Vypnúť reklamu

Časostroj - Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50, 22.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy - Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni - Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park - Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 - Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads - Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka - Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman - Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech - Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Skryť Vypnúť reklamu

Mačky a psi - Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 - Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný - Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 - Aupark, 11.00, 12.55, 14.50

Tarzan - Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka - Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej - Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša - Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi - Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár - Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus - Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka - Aupark, 21.40

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Letné decibely, koncert rockových skupín - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Na kásnom modrom Dunaji: Zuckermandel trio - hudobný pavilón na Hviezdoslavovom nám.

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, Rozmarná kapela - Areál Kuchajda

Skryť Vypnúť reklamu

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný program so skupinou Skan - DK Dúbravka, Saratovská 2/a

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

19.00 To najlepšie z blues: Dura & Blues - Amfiteáter Knižkova dolina

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň FEPA a mládežníckej filatelie

8.00 finále filatelistickej olympiády - SNM, Vajanského nábr.

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Bola raz jedna farma, satirická komédia na motívy G. Orwella, účinkuje divadlo „A“ Prievidza, réžia: Jozef Krasula a.h. - Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

10.00 Hry s tetou Jojou - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Maľovaná sobota - CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Deti a tanec Radničke, kontaktný program detského tancovania, hudby a hier so zapojením návštevníkov - Nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

DISKOTÉKY

Disko, DJ Jaro - Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Swanx Party, DJ Swanx - Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Olies, DJ Dodo - Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night - KGB, Obchodná 52

Dance mania - Dunaj Pub, Vajanského nábrežie 10

Disko - Elam, Staré grunty 53

Latino Party Miguela Mendeza - Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Dorian Gray - Song Londoner Pub, Ostredková 1

Remember Live!, DJ R. Lehotský & DJ Live! - Live!club, Aupark

NEDEĽA 7. JÚL

DIVADLÁ

19.30 Klietka bláznov - Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

40 dní a 40 nocí - Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Princezná bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold - Obzor, 18.00, 20.30

Intimita - Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 15.00

Klub šeredných žien - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45 ,13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj - Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy - Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni - Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park - Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 - Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads - Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka - Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman - Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech - Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi - Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 - Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný - Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 - Aupark, 11.00, 14.50

Tarzan - Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka - Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej - Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša - Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi - Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár - Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus - Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka - Aupark, 21.45

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov spojených s minulosťou hradu Devín - NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester - Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň olympijskej a športovej filatelie

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM, Vajanského nábr.

9.30 - 16.00 výlet do okolia Bratislavy pre pozvaných hostí

11.00- výročné valné zhromaždenie členov Slovenskej spoločnosti olympijskej a športovej filatelie - SNM

15.00- inaugurácia známky Slovensko majstrom sveta v hokeji 2002 - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: „Vé štvorka“ hrá na ústnej harmonike, jediný spoločný večer unikátnej hudobnej konštelácie, účinkuje Slawek Wierszcholski, Matyas Pribojszky (Maď.), Ondřej Konrad (Česko), Erich B. Procházka, The Frozen Dozen - nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Daemonds, mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy - Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PRE DETI

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov spojených s minulosťou hradu Devín - NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester - Hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo - Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň olympijskej a športovej filatelie

9.00 - 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť - SNM, Vajanského nábr.

9.30 - 16.00 výlet do okolia Bratislavy pre pozvaných hostí

11.00 výročné valné zhromaždenie členov Slovenskej spoločnosti olympijskej a športovej filatelie - SNM

15.00 inaugurácia známky Slovensko majstrom sveta v hokeji 2002 - SNM

8.00 - 15.00 medzinárodná burza poštových známok - Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: „Vé štvorka“ hrá na ústnej harmonike, jediný spoločný večer unikátnej hudobnej konštelácie, účinkuje Slawek Wierszcholski, Matyas Pribojszky (Maď.), Ondřej Konrad (Česko), Erich B. Procházka, The Frozen Dozen - nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Daemonds, mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy - Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Zábava - Song Longer Pub, Ostredková 1

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 911
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 858
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 647
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 537
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 825
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 726
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 551
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 372
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 168
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 152
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu