Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 4. JÚL

19.00 Antonius a Kleopatra – SND/DPOH, Hviezdoslavovo nám. 1

19.30 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Živnostenská 1

PIATOK 5. JÚL

19.30 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Živnostenská 1

SOBOTA 6. JÚL

19.30 Klietka bláznov – Nová scéna, Živnostenská 1

NEDEĽA 7. JÚL

19.30 Klietka bláznov – Nová scéna, Živnostenská 1

PONDELOK 8. JÚL

19.30 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Živnostenská 1

UTOROK 9. JÚL

19.30 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Živnostenská 1

STREDA 10. JÚL

19.30 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Živnostenská 1

KINÁ

ŠTVRTOK 4. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

On je veľký, ja som maličká – Hviezda – záhradné, 21.15

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Babie leto – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 18.00, 20.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Nádej, 17.30, 20.00

Klub šeredných žien – Istota, 17.3, 20.00; Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman – Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Crossroads – Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárová nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

PIATOK 5. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00k, 19.00, 21.00

On je veľký, ja som maličká – Hviezda – záhradné, 21.15

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Babie leto – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark, 22.20

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Nádej, 17.30, 20.00

Monsters, a.s. – Istota, 15.00

Klub šeredných žien – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50, 22.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads – Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman – Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

SOBOTA 6. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge – Hviezda – záhradné, 21.15

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold – Obzor, 18.00, 20.30

Intimita – Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 15.00

Klub šeredných žien – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45 ,13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50, 22.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads – Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka – Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman – Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 11.00, 12.55, 14.50

Tarzan – Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.4

NEDEĽA 7. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Moulin Rouge – Hviezda – záhradné, 21.15

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold – Obzor, 18.00, 20.30

Intimita – Nádej, 17.30 a 20.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Devín, 17.15, 19.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 15.00

Klub šeredných žien – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19:15, 21:15; Aupark, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads – Polus, 11.55, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka – Polus, 13.20, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Spiderman – Polus, 11.50, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.3, 22.50

Mačky a psi – Polus, 12.00, 13.50, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 12.30, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 11.30, 14.00, 16.20; Aupark, 11.45, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 11.00, 14.50

Tarzan – Aupark, 11.20, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 11.15, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 11.10, 12.55, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

PONDELOK 8. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Crossroads – Hviezda – záhradné, 21.15

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Kate a Leopold – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.3, 20.00, Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 14.3, 17.00, 19.30, 21.55

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Crossroads – Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Klub šeredných žien – Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

UTOROK 9. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Crossroads – Hviezda – záhardné, 21.15; Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.3, 20.00; Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.50; Aupark, 14.30, 17.0, 19.30, 21.55

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Klub šeredných žien – Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek 2 – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

STREDA 10. JÚL

40 dní a 40 nocí – Hviezda, 16.0, 18.00, 20.30; Polus, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

Crossroads – Hviezda – záhardné, 21.15; Polus, 14.00, 16.00, 18.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.15, 20.20

Princezná bojovník – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 22.45

Babie leto – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Nádej, 17.3, 20.00; Polus, 14.25, 16.55, 19.30, 21.55; Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Čokoláda – FK Nostalgia, 20.00

Časostroj – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 18.50, 20.50; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10, 22.10

Veľké problémy – Istropolis, 17.00, 19.00, 21.00, Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 15.35, 17.25, 19.15, 21.05, 22.55

V spálni – Istropolis, 17.15, 20.00; Aupark, 16.40, 19.10

Gosford Park – Tatra, 17.30, 20.30; Aupark, 16.30, 19.15, 22.00

Blade 2 – Polus, 17.30, 20.00, 22.35; Aupark, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45

Policajtka – Polus, 15.30, 17.40, 19.55, 22.05

Klub šeredných žien – Polus, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark, 16.45, 18.45, 20.45

Siedmy hriech – Polus, 20.10, 22.30; Aupark, 18.10, 20.30, 22.50

Mačky a psi – Polus, 15.40

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.30, 16.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 14.15, 16.35, 18.50

Príbeh hračiek – Aupark, 14.50

Tarzan – Aupark, 14.15, 16.10

Dannyho jedenástka – Aupark, 21.15

Denník Bridget Jonesovej – Aupark, 22.20

Atlantída: Stratená ríša – Aupark, 15.55, 17.55

Wasabi – Aupark, 19.55, 21.55

Vladárova nová tvár – Aupark, 14.30

Dinosaurus – Aupark, 14.45

Bratstvo vlka – Aupark, 21.45

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 4. JÚL

18.00 Letná čitáreň s Bozin Quintetom, drobnosti majstrov baroka a romantizmu – Zichyho palác

Medzinárodná výstava poštových známok:

14.00 slávnostné otvorenie výstavy, inaugurácia hárčeka Alexander Rudnay, inaugurácia známky s personalizovaným kupónom – SNM, Vajanského nábr.

15.30 plavba loďou Žilina na trase Bratislava – Devín a späť s prepravou poštových zásielok a slávnostnou recepciou

Kultúrne leto:

19.00 Hudobné večery na letnej terase hotela Devín: Boboš Blues Quartet

20.00 Cyklus komorných koncertov: Slovak Brass Quintet – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

PIATOK 5. JÚL

15.00 Oslavy sv. Cyrila a Metoda, koncert vážnej hudby – Kostol Panny Márie

18.00 Koncert modlitieb a chvál – Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Letný čaj o piatej, skupiny Saturn a Color – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň Európy – sv. Cyril a Metod patróni Európy

9.00 – 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť – SNM, Vajanského nábr.

8.00 – 15.00 medzinárodná burza poštových známok – Dom lodníkov

8.00 – 15.00 kongres mladých filatelistov – SNM

Kultúrne leto:

18.00 Cyklus fanfárových koncertov: Dychová harmónia – Hlavné námestie

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: S. Canev: Johanka z Arcu a jej druhá smrť, M. Krieža: Salome, réžia Peter Bzdúch, účinkuje kolektív absolventského ročníka Katedry bábkarskej tvorby VŠMU – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

SOBOTA 6. JÚL

15.00 Letné decibely, koncert rockových skupín – Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Na kásnom modrom Dunaji: Zuckermandel trio – hudobný pavilón na Hviezdoslavovom nám.

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, Rozmarná kapela – Areál Kuchajda

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný program so skupinou Skan – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

19.00 To najlepšie z blues: Dura & Blues – amfiteáter Knižkova dolina

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň FEPA a mládežníckej filatelie

8.00 finále filatelistickej olympiády – SNM, Vajanského nábr.

9.00 – 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť – SNM

8.00 – 15.00 medzinárodná burza poštových známok – Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.00 Cyklus Excelentné rôznosti: Bola raz jedna farma, satirická komédia na motívy G. Orwella, účinkuje divadlo „A“ Prievidza, réžia: Jozef Krasula a.h. – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

NEDEĽA 7. JÚL

14.00 Zázračný svet minulosti, rozprávanie príbehov spojených s minulosťou hradu Devín – NKP hrad Devín, Slovanské hradisko

17.00 Na krásnom modrom Dunaji: CaK komorný dychový orchester – hudobný pavilón na Hviezdoslavovom námestí

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň olympijskej a športovej filatelie

9.00 – 12.00 servis znalcov a poradcov pre verejnosť – SNM, Vajanského nábr.

9.30 – 16.00 výlet do okolia Bratislavy pre pozvaných hostí

11.00 výročné valné zhromaždenie členov Slovenskej spoločnosti olympijskej a športovej filatelie – SNM

15.00 inaugurácia známky Slovensko majstrom sveta v hokeji 2002 – SNM

8.00 – 15.00 medzinárodná burza poštových známok – Dom lodníkov

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: „Vé štvorka“ hrá na ústnej harmonike, jediný spoločný večer unikátnej hudobnej konštelácie, účinkuje Slawek Wierszcholski, Matyas Pribojszky (Maď.), Ondřej Konrad (Česko), Erich B. Procházka, The Frozen Dozen – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Daemonds, mystické pohybové kreácie inšpirované duchom starej Európy, réžia Jan Toon, divadlo Stromy – Hlavné námestie a ulice historického jadra mesta

PONDELOK 8. JÚL

19. 00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

19.30 Ave Mária, vokálne premeny od 16. do 20. stor. – Kostol Panny Márie Snežnej, Kalvária

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň Organizácie spojených národov – UNPA Viedeň – SNM, Vajanského nábr.

– prezentácia poštovej správy OSN – UNPA Viedeň

– odborný seminár na tému Poštová známka a otvorená trieda

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Radek Bachratý: Indiánske rozprávky, réžia Radek Bachratý a Jonáš Jirásek, divadlo Piraňa, divadlo Žihadlo – Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

UTOROK 9. JÚL

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň kresťanskej filatelie (Spoločnosť sv. Gabriel)

13.00 odborný seminár na tému poštové múzejníctvo – SNM, Vajanského nábr.

15.30 odborný seminár Spoločnosti sv. Gabriela – SNM

18.00 svätá omša v Modrom kostolíku (kostol sv. Alžbety)

19.30 slávnostné odovzdanie cien – palmáres – SNM

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo: Herec Stanislav Dančiak – nádvorie Mirbachovho paláca GMB

STREDA 10. JÚL

18.00 Stará hudba – mladí interpreti, hudba minulých storočí so sprievodným slovom – nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

19.00 Hry zázračné, cyklus pouličných predstavení inšpirovaných klasickými dielami W. Shakespeara, Túlavé divadlo – Františkánske námestie

17.00 – 19.00 Meditatívne maľovanie pre každého, znižovanie stresu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

Medzinárodná výstava poštových známok:

Deň poštového múzejníctva

10.00 odborný seminár na tému poštové múzejníctvo a plavba loďou Žilina na trase Bratislava – Devín a späť so slávnostnou recepciou

15.00 ukončenie Medzinárodnej výstavy poštových známok Slovensko 2002 – SNM, Vajanského nábr.

Kultúrne leto:

17.00 Cyklus divadelných predstavení pre deti: Jonáš Jirásek: O kohútikovi a sliepočke, réžia Jonáš Jirásek, divadlo Piraňa a bábky Viery Vidrovej – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

ŠTVRTOK 4. JÚL

10.00 Hry s tetou Jojou – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 – 12.00 Skúsime si niečo namaľovať – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 – 12.00 Detská prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Pre malé parádnice, výroba módnych doplnkov – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Ako nájsť správnu cestu k pokladu – M klub, Rovniankova 3

16.00 – 18.00 Environmentálne leto, tvorivé dielne – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 5. JÚL

10.00 Hry s tetou Jojou – DK Ružinov, Ružinovská 26

SOBOTA 6. JÚL

10.00 Hry s tetou Jojou – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Maľovaná sobota – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Deti a tanec Radničke, kontaktný program detského tancovania, hudby a hier so zapojením návštevníkov – nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3

NEDEĽA 7. JÚL

10.30 Vyčistíme rozprávku, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

16.00 O prechladnutom drakovi, II. prehliadka alternatívnych a bábkových divadiel pre deti s medzinárodnou účasťou – Bibiana, Panská 41

17.00 Ako sa zo zlého kovboja stal dobrý Indián – Detská a divadelná scéna v záhrade Leberfinger

17.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PONDELOK 8. JÚL

10.00 Kohútik a sliepočka, bábkové predstavenie – MKC Školská 14

10.00 Ružinovský štipec, výtvarná tvorba spojená s výstavou – DK Ružinov, Ružinovská 26

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľ-ska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné dopoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Prázdninové filmy pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

UTOROK 9. JÚL

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľ-ska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné dopoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Zaujímavé nálezy, prírodné múzeum – M klub, Rovniankova 3

STREDA 10. JÚL

8.00 – 17.00 Letná fotodielnička – SD Prievoz, Kaštieľ-ska 30

10.00 Športové turnaje, zábavné dopoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Prírodná galéria – M klub, Rovniankova 3

16.00 – 18.00 Environmentálne leto, tvorivé dielne – Areál Štrkovec, Drieňová 9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave – SNG, Vodné kasárne,

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Civilizácia farebných papierov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 8. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene – GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Socha a objekt – Grassalkovičova záhrada, Hviezdoslavovo nám., Galéria mesta Bratislavy, Zichyho palác, Galéria Z, Poľský inštitút, Galéria Médium, do 1. septembra

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Aracelli Reverte: Obrazy – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 26. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – Galéria Artotéka, Kapucínska 1

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera – Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 4. augusta

Slovensko 2002, Medzinárodná výstava poštových známok – SNM, do 10. júla

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., do 30 septembra

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia – Galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20 júla

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, do 20. októbra

Kuriozity – Mestské múzeum, Primaciálne nám. 3, do 1. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Animals – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 6. septembra

Zuzana Šujanová, textilný a odevný design – K. Gallery, Ventúrska 8, do 31. augusta

Igor Minárik: Výber z tvorby – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, do 8. septembra

Júliu Koller: Obrazy na textile – galéria Linea, Drieňová 34, do 30. septembra

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 4. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Rene Band – Aligátor, Laurinská 7

Scream Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Electric Country Band – Korzo – Hlava XXII, Bazová 9

Disko, DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Disko – Krater Pub, Vysoká 15

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Dorian Gray – Bar Paráda, Bulharská 60

Holiday Party – Live!club, Aupark

PIATOK 5. JÚL

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Disko – Billiard Boston, Ovsištské nám.

Disco mix music – Casey, Botanická 35

Freedom Party, DJ New – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco Hits Night – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

DJ Boris disko – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Dorian Gray – Jazz Café, Ventúrska 5

Rock blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko – Krater Pub, Vysoká 15

DJ Thieryy, reggae – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko – Bar Paráda, Bulharská 60

Asolut Passion Night, DJ Jgy & MDJ – Live!club, Aupark

SOBOTA 6. JÚL

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Swanx Party, DJ Swanx – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Olies, DJ Dodo – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná 52

Dance mania – Dunaj Pub, Vajanského nábrežie 10

Disko – Elam, Staré grunty 53

Latino Party Miguela Mendeza – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Dorian Gray – Song Londoner Pub, Ostredková 1

Penová show, Dj Braňo Dvonč – Live!club, Aupark

NEDEĽA 7. JÚL

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Zábava – Song Longer Pub, Ostredková 1

PONDELOK 8. JÚL

Disko – Casey, Botanická 35

Mix Dance, DJ Bohuš – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná 52

Bluesové večery s Jurajom Turtjevom – Hlava XXII, Bazová 9

UTOROK 9. JÚL

Majkl – Aligátor, Laurinská 7

Metaxa Summer Night – Casey, Botanická 35

Hits – news, DJ Marek – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

STREDA 10. JÚL

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

En Avant – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Classics Disco – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Majkl – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disko, DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Disko – Kráter Pub, Vysoká 15

DJ Dvonč Braňo – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  3. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  4. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  8. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  9. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  1. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  4. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  5. Unverzita vyTVORená nápadmi študentov!
  6. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  7. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  8. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  9. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  10. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 7 508
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 5 327
  3. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 3 928
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 3 185
  5. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 873
  6. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 2 068
  7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 743
  8. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 736
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 393
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 354