tipy na víkend

SOBOTA 29. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Čarovná flauta - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.06 Mesiac - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

EuroThalia:

17.00 podľa F. Kafku: Klietka - Národné dramatické centrum, Nice, Francúzsko - Malá scéna, Dostojevského rad 7

20.00 M. Huba/M. Porubjak: Tančiareň - DPOH, Laurinská 21

KINÁ

Crossroads - Hviezda, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 18.15; Polus, 12.35, 14.35, 16.40, 18.45; Aupark/Palace, 13.05, 15.15, 17.30, 19.35, 21.45

Vážka - Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 22.40

Princezná a bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.25, 19.00, 21.35

Amores Perros - Obzor, 17.45, 20.30

Siedmy hriech - Nádej, 17.30, 20.00; Istropolis/Art kino, 17.30, 20.00; Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Aupark/Palace, 18.25, 20.45

Banditi - Devín, 17.15, 19.45

Úkryt - Odboj, 17.30, 20.00; Nivy, 19.00

Rebelovia - Zora, 19.30

Atlantída, stratená ríša - Istota, 15.00

Blade 2 - Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 22.55

Policajtka - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.00, 21.10, 23.20

Harry Potter - Istropolis, 15.30; Aupark/Palace, 19.15

V spálni - Tatra, 17.30, 20.00

Tom a Jerry - Nivy, 16.00

Pobrežné správy - Charlie centrum, 18.30, 20.30; Polus, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 22.10

Tí druhí - Charlie centrum, 20.15

Kate a Leopold - Charlie centrum, 18.00; Aupark/Palace, 11.30, 14.15, 16.35, 19.00

E.T. Mimozemšťan - Charlie centrum, 17.30

Pán doktor a jeho zvieratká, 2. časť - Charlie centrum, 16.00

Kandahár - Charlie centrum, 20.00

Tři přání - Charlie centrum, 19.30

Neverná - Polus, 20.50

Klub šeredných žien - Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Spider man - Polus, 11.50, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi - Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Ťažko zamilovaný - Polus, 18.30, 20.55, 23.15; Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 18.55, 20.20

Wasabi - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing) - Polus, 12.25, 15.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.35, 17.15

Príbeh hračiek - Aupark/Palace, 12.35, 14.35, 16.35

Zvonár od Matky Božej - Aupark/Palace, 12.25, 14.25

Malý svedok - Aupark/Palace, 20.00, 22.00

Dinosaurus - Aupark/Palace, 11.45, 13.45, 15.45

Denník Bridget Jonesovej - Aupark/Palace, 17.45, 19.55

Vladárova nová tvár - Aupark/Palace, 11.15, 13.00, 14.45

Lišiak a pes - Aupark/Palace, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Bratstvo vlka - Aupark/Palace, 21.30

Stop tínedžerským filmom: Bulšit - Kino Amfiteáter, Búdkova cesta, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Na vlnách fantázie, 23. ročník súťaže netradičných bezmotorových plavidiel - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Korzo párty, Fiesta latina - Hlavné námestie

17.00 Tancujeme pri jazere, hudobná skupina Mini - tanečný večer na Kuchajde

22.00 Definitive, drum‘n‘bass party - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Kultúrne leto:

20.30 Cyklus Excelentné rôznosti: To najlepšie z blues - Ján Litecký-Šveda & Víťazný traktor, Peter „Bonzo“ Radványi & Ľuboš Beňa - Nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

PRE DETI

10.00 Deň hier, zábava pre deti pri herných konzolách a ďalšie atrakcie - V klub, Námestie SNP 12

DISKOTÉKY

Aligator Anniversary - Aligátor, Laurinská 7

Disko - Billiard Boston, Ovsištské nám.

All You Can Eat by DJ Magalova - Budha bar, Medená 16

Beach party, DJ Horník - Casey, Botanická 35

Swanx Party, DJ Swanx - Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

Navel (Nirvana revival) & Acorn Hoek - Duna, Radlinského 11

Velvet Party - Striptease, DJ Lemi - Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Disko - Elam, Staré grunty 53

Peter a Pavol - Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies, DJ Dodo - Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Saturday Rock Night - KGB, Obchodná 52

Kamel Night, DJ Live! - Live!Club, Aupark

Funky Night - Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Disko - Bar Paráda, Bulharská 60

NEDEĽA 30. JÚN

DIVADLÁ

19.06 Asociácia súčasného tanca - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

EuroThalia:

17.00 Nočný labyrint (predstavenie pre deti) - Nottingham Playhouse, Nottingham, Veľká Británia - Malá scéna, Dostojevského rad 7

20.00 F. Kater: Zápasiace mesto - Divadlo Thália, Hamburg, Nemecko - DPOH, Laurinská 21

KINÁ

Crossroads - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 18.15; Polus, 12.35, 14.35, 16.40, 18.45; Aupark/Palace, 13.05, 15.15, 17.30, 19.35, 21.45

Vážka - Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 22.40

Princezná a bojovník - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.25, 19.00, 21.35

Amores Perros - Obzor, 17.45, 20.30

Monsters, a. s. - Nádej, 17.30, Istota, 10.00, 15.00

Banditi - Devín, 17.15, 19.45

Úkryt - Odboj, 17.30, 20.00

Rebelovia - Zora, 17.00

Blade 2 - Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 18.15, 20.45; Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30, 22.55

Harry Potter - Istropolis, 15.30; DK Ružinov, 15.00; Aupark/Palace, 19.15

Policajtka - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.00, 21.10

Siedmy hriech - Istropolis/Art kino, 17.30, 20.00; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 18.25, 20.45

V spálni - Tatra, 17.30, 20.00

Monty Python: Zmysel života - DK Ružinov/FK, 18.00

Pobrežné správy - Charlie centrum, 18.30, 20.30; Polus, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 22.10

Tí druhí - Charlie centrum, 20.15

Kate a Leopold - Charlie centrum, 18.00; Aupark/Palace, 11.30, 14.15, 16.35, 19.00

E.T. Mimozemšťan - Charlie centrum, 17.30

Pán doktor a jeho zvieratká, 2. časť - Charlie centrum, 16.00

Kandahár - Charlie centrum, 20.00

Tři přání - Charlie centrum,19.30

Klub šeredných žien - Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Spider man - Polus, 11.50, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55

Mačky a psi - Polus, 11.40, 13.30, 15.20, 17.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Ťažko zamilovaný - Polus, 18.30, 20.55; Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 18.55, 20.20

Wasabi - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing) - Polus, 12.25, 15.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.35, 17.15

Príbeh hračiek - Aupark/Palace, 12.35, 14.35, 16.35

Zvonár od Matky Božej - Aupark/Palace, 12.25, 14.25

Malý svedok - Aupark/Palace, 20.00, 22.00

Dinosaurus - Aupark/Palace, 11.45, 13.45, 15.45

Denník Bridget Jonesovej - Aupark/Palace, 17.45, 19.55

Vladárova nová tvár - Aupark/Palace, 11.15, 13.00, 14.45

Lišiak a pes - Aupark/Palace, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Bratstvo vlka - Aupark/Palace, 21.30

KONCERTY A PODUJATIA

Kultúrne leto:

21.00 Cyklus pouličných divadelných predstavení: Všetko, čo je moje - pohybovo-tanečná inscenácia študentov špeciálnych škôl pre sluchovo postihnutých, réžia Peter Luptovský, alternatívne divadlo Kusy cukru, Kremnica - ulice a námestia historického jadra mesta

20.30 Cyklus komorných koncertov Brehy: Szidi Tobias, recitál spievajúcej herečky divadla Astorka - koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

10.30 Svetová smeťoshow, divadelné predstavenie - DK Trnávka, Saratovská 2/a

15.00 Hurá, končí sa škola, súťažné popoludnie pre deti - Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Disco - Billiard Boston, Ovsištské nám.

Rock - Harley Davison, Rebarborová 1

Sunday, DJ Roman - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Projekcia finálového zápasu MS vo futbale 2002 + hudba z kompilácie 2002 FIFA World Cup Album - Duna, Radlinského 11

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 - SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Európske umenie 17. a 18. storočia zo zbierok Galérie výtvarného umenia v Ostrave - SNG, Vodné kasárne

Tu a tam: Svet umenia očami detí - SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 - 2001): Moderné a súčasné umenie - SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov - SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Cena Oskara Čepana - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 18.00, do 29. augusta

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha - GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Karl Prantl: Kamene - GMB, Mirbachov palác, do 1. septembra

Vlado Popovič: Civilizácia farebných papierov, vernisáž 28. júna o 17.00 - GMB, Mirbachov palác, do 8. septembra

Socha a objekt - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9

John Tierney - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Rudo Sikora, grafiky - galéria Komart, Zámočnícka 8, ut - ne 10.00 - 18.00, do 30. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky - Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Miroslav Cipár - galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), - Bibiana, Panská 41, ut - pia 10.00 - 18.00, so - ne 11.00 - 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 31. júla

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl - Miestny úrad Bratislava-Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte - SNM, Vajanského nábrežie 2

Katka Alexyová-Fígerová - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 8. júla

Filmový plagát - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby - Galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 10.00 - 15.00, do 31. júla

Upside down, výročná výstava - Galéria Priestor for Contemporary Art, Somolického 1/B, str - ne 16.00 - 19.00, do 30. júna

Josef Albers - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Deti pre les - Kon Tiki klub, Bzovícka 8, do 30. júna

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá - Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly - Galéria Artotéka, Kapucínska 1

Animals, maľby, kresby a grafiky zvierat - Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00, do 6. septembra

Jubilanti: V. Dzurilla a M. Kucsera - Mestské múzeum Primaciálne nám. 2, po - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 4. augusta

E. Masaryková, M. Piaček: Celulárna elektroinštalácia - Galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., do 20. júla

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 354
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 188
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 509
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 394
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 766
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 623
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 969
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 716
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 499
  10. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 451