tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Štedrý divadelný večer, hosť v divadle – RND, Škultétyho 5

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

EuroThalia, 6. ročník medz. festivalu Európskej divadelnej konvencie – DPOH, Laurinská 21; Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Prci, prci, prcičky – Hviezda – záhradné, 21.15

Zuby – Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Mladosť, 15.15, 17.30

Malena – Múzeum, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý Grál – Obzor, 18.00, 20.30

Rebelové – Nádej, 17.30, 20.00

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Artkino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Blade 2 – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55 Aupark/Palace, 16.15

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jonesovej – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Až přijde kocour – Charlie centrum, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

13.30 Petržalské súzvuky Ferka Urbánka, vyhodnotenie súťaže vo vlastnej tvorivosti – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 – 19.00 Keltské runy, keltská kultúra, maľovanie runových kamienkov, spôsoby vykladania – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.30 J. Pavol II.: Pred zlatníctvom, odposluch nahrávky hry SRo – Quo vadis, Hurbanovo nám.

20.30 Traditional Club – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza: Duo La Barré: Ján Labant, Peter Remeník – koncertná sieň Klarisky

DISKOTÉKY

Pivné dni – Cafe Stena, Záhradnícka 93

Back to 80?s – Casey, Botanická 35

Oldies, DJ Madrac – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

Brabdy disco – Happy hours, DJs Tpmpy & Raiden – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Vabank – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disko, DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Disko – Kráter Pub, Vysoká 15

T. Jaro Jazz Quartet – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, konfetová koláž – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Ferdo Mravec – všeumelec, muzikál v podaní detí – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Hurá na prázdniny, rozlúčka so šk. rokom pre deti ŠD – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Ahoj, škola, leto volá, súťažno-zábavné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Ukážky výcviku služobných psov, podujatie spojené so súťažami – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.00 Hudba nás spája, záverečný koncert hud. kurzu – SD Nivy, Súťažná 18

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

John Tierney – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Vernovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Filmový plagát – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Up side down, výročná výstava – galéria Priestor for Contemporary Arts, Somolického 1/B, str – ne 16.00 – 19.00, do 30. júna

Josef Albers – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Deti pre les – Kon Tiki klub, Bzovícka 8, do 30. júna

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  2. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  8. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  10. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  1. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
  2. Študenti stredných a vysokých škôl môžu získať na účet 1000€
  3. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  4. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  5. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  7. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  8. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  9. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  10. Leto nekončí!
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 199
  2. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 2 353
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 062
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 805
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 1 788
  6. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 366
  7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 265
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 211
  9. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 155
  10. Leto nekončí! 800