tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Štedrý divadelný večer, hosť v divadle – RND, Škultétyho 5

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

EuroThalia, 6. ročník medz. festivalu Európskej divadelnej konvencie – DPOH, Laurinská 21; Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Prci, prci, prcičky – Hviezda – záhradné, 21.15

Zuby – Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Mladosť, 15.15, 17.30

Malena – Múzeum, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý Grál – Obzor, 18.00, 20.30

Rebelové – Nádej, 17.30, 20.00

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Artkino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Blade 2 – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55 Aupark/Palace, 16.15

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jonesovej – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Až přijde kocour – Charlie centrum, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

13.30 Petržalské súzvuky Ferka Urbánka, vyhodnotenie súťaže vo vlastnej tvorivosti – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 – 19.00 Keltské runy, keltská kultúra, maľovanie runových kamienkov, spôsoby vykladania – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.30 J. Pavol II.: Pred zlatníctvom, odposluch nahrávky hry SRo – Quo vadis, Hurbanovo nám.

20.30 Traditional Club – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza: Duo La Barré: Ján Labant, Peter Remeník – koncertná sieň Klarisky

DISKOTÉKY

Pivné dni – Cafe Stena, Záhradnícka 93

Back to 80?s – Casey, Botanická 35

Oldies, DJ Madrac – Cirkus Barok, Nábrežie Dunaja

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

Brabdy disco – Happy hours, DJs Tpmpy & Raiden – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Vabank – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disko, DJ Kam?Čo? – Chicago 30‘s, Námestie SNP 8

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Disko – Kráter Pub, Vysoká 15

T. Jaro Jazz Quartet – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, konfetová koláž – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Ferdo Mravec – všeumelec, muzikál v podaní detí – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Hurá na prázdniny, rozlúčka so šk. rokom pre deti ŠD – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Ahoj, škola, leto volá, súťažno-zábavné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Ukážky výcviku služobných psov, podujatie spojené so súťažami – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.00 Hudba nás spája, záverečný koncert hud. kurzu – SD Nivy, Súťažná 18

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Cena Oskara Čepana – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 29. augusta

John Tierney – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Miroslav Cipár – galéria Nova, Baštová 2, do 16. júla

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Vernovky Karla Zemana (do 31. augusta), – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Filmový plagát – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Up side down, výročná výstava – galéria Priestor for Contemporary Arts, Somolického 1/B, str – ne 16.00 – 19.00, do 30. júna

Josef Albers – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra

Deti pre les – Kon Tiki klub, Bzovícka 8, do 30. júna

Robert Hromec: Tak dobre, ako sa len dá – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 6. septembra

Sylvia Jokelová: Dizajn od šporáka – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. júla

Igor Piačka: Nové staré idoly – galéria Artotéka, Kapucínska 1

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  2. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  3. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  4. Legendárna Transsibírska magistrála
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  7. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  8. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  9. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  10. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  1. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  2. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  3. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  4. Používate make-up? Potom spozornite
  5. Legendárna Transsibírska magistrála
  6. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  7. Vianočný bázar chalaňov
  8. Vianočné mecheche 2017
  9. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  10. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 37 334
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 5 201
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 3 003
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 139
  5. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 216
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 201
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 122
  8. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 1 095
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 962
  10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 860