Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 20. JÚN

15.00 Dybbuk (Izrael) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Othello – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Večierok – Astorka/Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Taká strata krvi – ŠD Ívery, MKC Školská 14

19.00 Táňa-Táňa – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PIATOK 21. JÚN

18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť – West, Kolárska 3

19.00 Matka – Astorka – Suché mýto 17

19.00 3 x dohola – ŠD Ívery, MKC Školská 14

19.06 Vo Fókuse – projekt juhoslov. študentov – Aréna, Viedenská cesta 10

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F, Františkánske nám. 7

SOBOTA 22. JÚN

19.00 Absolventské predstavenie TK – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Posledný z… milencov – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Macocha – Astorka – Suché mýto 17

19.00 Táňa-Táňa – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Big Bastard Beat Band, koncert – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

NEDEĽA 23. JÚN

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 3

PONDELOK 24. JÚN

19.00 Majstrovská lekcia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Táňa-Táňa – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

EuroThalia, 6. ročník medz. festivalu Európskej divadelnej konvencie – DPOH, Laurinská 21; Malá, scéna, Dostojevského rad 7

UTOROK 25. JÚN

19.00 Svätenie jari a Requiem – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Polícia – ŠD Ívery, MKC Školská 14

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

EuroThalia, 6. ročník medz. festivalu Európskej divadelnej konvencie – DPOH, Laurinská 21; Malá scéna, Dostojevského rad 7

STREDA 26. JÚN

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Štedrý divadelný večer, hosť v divadle – RND, Škultétyho 5

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

EuroThalia, 6. ročník medz. festivalu Európskej divadelnej konvencie – DPOH, Laurinská 21; Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

ŠTVRTOK 20. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda-Záhradné, 21.15

Buena vista social club – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru – Obzor, 18.00, 20.30

Tí druhí – Nádej, 17.30, 20.00

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace; 15.00, 17.3, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Kráľ škorpión – Nivy, 19.00

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 18.30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00; Aupark/Palace, 16.15

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Malý svedok – Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Spiederman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jonesovej – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

Amores Perros – Charlie centrum, 18.00

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

To je moje telo – Charlie centrum, 20.00

Kdyby tisíc klarinetů – Charlie centrum, 19.30

PIATOK 21. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda-Záhradné, 21.15

Buena vista social club – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Nebo nad Berlínom – Nádej, 17.30, 20.00

Amores Perros – Devín, 17.00, 19.45

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 18.30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00; Aupark/Palace, 16.15

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55

Vážka – Aupark/Palace, 22.30

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Každý deň odvahu – Charlie centrum, 19.30

SOBOTA 22. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15

Amores Perros – Hviezda-Záhradné, 21.15

Nebo nad Berlínom – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Babí léto – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Rebelovia – Devín, 17.15

Úkryt – Devín, 19.45

Čistá duša – Odboj, 17.30

Jeepers creepers – Odboj, 20.00

Jay a mlčanlivý Bob – Zora, 17.00

Pianistka – Zora, 19.30

Mačky a psi – Istota, 15.00

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.50, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Aupark/Palace; 19.50, 22.10

Snežní psi – Nivy, 19.00

Rozprávka o snehovej kráľovnej – Nivy, 16.00

Malý svedok – Polus, 11.20, 13.25, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 12.05, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 18-30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.10, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 12.10, 15.05, 18.00; Aupark/Palace, 11.45, 16.15

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 12.50, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 12.00, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Náčelník Veľký had – Charlie centrum, 16.00

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Každý deň odvahu – Charlie centrum, 19.30

NEDEĽA 23. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15

Amores Perros – Hviezda-Záhradné, 21.15

Nebo nad Berlínom – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Obzor, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Babí léto – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Rebelovia – Devín, 17.15

Úkryt – Devín, 19.45

Čistá duša – Odboj, 17.30

Jeepers creepers – Odboj, 20.00

Jay a mlčanlivý Bob – Zora, 17.00

Pianistka – Zora, 19.30

Harry Potter a kameň mudrcov – Istota, 10.00, 14.30

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.50, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Arizona Dream – FK DK Ružinov, 18.00

Malý svedok – Polus, 11.20, 13.25, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 12.05, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.10, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 11.15, 13.30, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 12.10, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55; Aupark/Palace, 11.45, 16.15

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 12.50, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30

Život chorábka (dabing) – Aupark/Palace, 12.00, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Náčelník Veľký had – Charlie centrum, 16.00

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Každý deň odvahu – Charlie centrum, 19.30

PONDELOK 24. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Rebelovia – Hviezda-Záhradné, 21.15

Amélia z Montmartru – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Amores Perros – Múzeum, 17.15, 20.00

Pianistka – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Strach a hnus v Las Vegas – FK Nostalgia, 20.00

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 18.30, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00; Aupark/Palace, 16.15

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jones – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Až přijde kocour – Charlie centrum, 19.30

UTOROK 25. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Rebelovia – Hviezda-Záhradné, 21.15

Súčasný španielsky film: Guľa – Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Mladosť, 15.15, 17.30

Amores Perros – Múzeum, 17.15, 20.00

Život Briana – Obzor, 18.00, 20.30

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00 Aupark/Palace, 16.15

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jonesovej – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Až přijde kocour – Charlie centrum, 19.30

STREDA 26. JÚN

Crossroads – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 15.30, 17.40, 19.40, 21.45; Aupark/Palace, 15.45, 18.00, 20.15

Prci, prci, prcičky – Hviezda-Záhradné, 21.15

Zuby – Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Mladosť, 15.15, 17.30

Malena – Múzeum, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý Grál – Obzor, 18.00, 20.30

Rebelovia – Nádej, 17.30, 20.00

Spiderman – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Blade 2 – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Mulholland Drive – Istropolis Art Kino, 17.00, 20.00

Siedmy hriech – Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Polus, 18.10, 20.30; Aupark/Palace, 19.50, 22.10

Blade 2 – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30

Malý svedok – Polus, 15.25, 22.05; Aupark/Palace, 19.45, 22.00

Dr. Dolittle 2 – Polus, 14.10, 16.10

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45; Aupark/Palace, 20.25, 22.45; Charlie centrum, 20.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 16.55, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 18.05

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Aupark/Palace, 14.20, 19.05, 21.05; Charlie centrum, 20.45

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (čes. titulky) – Polus, 20.55 Aupark/Palace, 16.15

Vážka – Aupark/Palace, 22.20

102 dalmatíncov (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.40

Lišiak a pes (dabing) – Aupark/Palace, 14.15, 16.00, 17.55

Spiderman – Aupark/Palace, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Dinosaurus (dabing) – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Denník Bridget Jonesovej – Aupark/Palace, 20.15, 22.15

Život chrobáka (dabing) – Aupark/Palace, 14.45, 16.50

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark/Palace, 18.55, 22.15

Mulan (dabing) – Aupark/Palace, 15.10, 17.10

Kate a Leopold – Aupark/Palace, 19.20, 21.35; Charlie centrum, 18.00

Babí léto – Aupark/Palace, 19.40; Charlie centrum, 18.15

Traffic – Aupark/Palace, 21.50

E.T. Mimozemšťan – Charlie centrum, 17.30

Divoké včely – Charlie centrum, 20.00

Až přijde kocour – Charlie centrum, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 20. JÚN

17.00 Matica slovenská – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Víno gallery 2002, výstava a degustácia vín – nádvorie Starej radnice

18.30 Cesty k poznaniu Boha podľa sv. T. Akvinského – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Medzinárodný festival folklórnych súborov Bratislava 2002 – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Quartet Stanislava Herka s Imrichom Discantinym – letná terasa hotela Devín, Riečna 4

Rezbárske dni vo dvore remesiel – Ústredie ľudovej umeleckej výroby, Obchodná 64

Kultúrne leto:

20.00 Konvergencie 2002 – Moyzesova sieň, Vajanského nábr.

PIATOK 21. JÚN

17.00 Letný čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.30 Majstrovstvá SR mažoretiek – Hviezdoslavovo nám.

18.30 Klavírny recitál – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Medzinárodný festival folklórnych súborov Bratislava 2002 – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 – 22.00 Hudba pri jazere, hud. večer s posedením – Areál Štrkovec, Drieňová 9

Rezbárske dni vo dvore remesiel – Ústredie ľudovej umeleckej výroby, Obchodná 64

Kultúrne leto:

17.00 Otvárací koncert, Capella Istropolitana – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

20.00 Konvergencie 2002, komorná hudba – Moyzesova sieň, Vajanského nábr.

20.30 Cyklus komorných programov Brehy – Salónny orchester Afrodité – Koncertná sieň Klarisky

SOBOTA 22. JÚN

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutia zberateľov, elektro, domácich, rybárskych a foto potrieb – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný večer, skupina Mini – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

17.00 Za dychovkou na Kuchajdu, tanečný spoloč. večer – organizuje SK Nové Mesto

18.00 Veľká tanečná šou, tanečné štúdio Jumbo – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

18.00 Keltská Korzo Párty – Hlavné námestie

19.00 Medzinárodný festival folklórnych súborov Bratislava 2002 – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

Rezbárske dni vo dvore remesiel – Ústredie ľudovej umeleckej výroby, Obchodná 64

Kultúrne leto:

20.00 Konvergencie 2002, komorná hudba – Koncertná sieň Klarisky

20.30 Excelentné rôznosti – Adriena Bartošová & Band – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

22.00 Konvergencie 2002, nočný koncert – Koncertná sieň Klarisky

NEDEĽA 23. JÚN

10.30 Nedeľné matiné – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.

14.00 Francúzska pieseň, finále súťaže – Aupark Palace, kinosála č. 6

15.45 Mesačná duchovná obnova – Quo vadis, Hurbanovo nám.

16.00 Medzinárodný festival folklórnych súborov Bratislava 2002, galaprogram – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert tanečnej a džezovej hudby – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Salón orchester Gala – letná terasa hotela Devín, Riečna 4

Kultúrne leto:

16.00 Konvergencie 2002, džez – Koncertná sieň Klarisky

20.00 Konvergencie 2002, Ghymes & hostia – nádvorie VŠMU, Ventúrska 3

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza, Marcin Dylla – Koncertná sieň Klarisky

PONDELOK 24. JÚN

19.30 Na svätojánsku nôtu, sakrálny koncert vysokoškolského zboru Technik, Kostol Panny Márie Snežnej na Kalvárii

Kultúrne leto:

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza, József Eötvös – Koncertná sieň Klarisky

UTOROK 25. JÚN

18.00 Večer dokumentu, prehliadka dok. filmov – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

18.30 Život a teológia sv. Pavla – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.30 Protidrogové fórum, občiansky dialóg s odborníkmi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.30 Knoxville Choral Society – Koncertné štúdio SRo, Mýtna 1

20.30 Soňa Horňáková a SH Band – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus umelecko-publicistických programov Autor a dielo – nádvorie Mirbachovho paláca GMB, Františkánske nám.

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza, Otto Tolonen – Koncertná sieň Klarisky

STREDA 26. JÚN

13.30 Petržalské súzvuky Ferka Urbánka, vyhodnotenie súťaže vo vlastnej tvorivosti – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 – 19.00 Keltské runy, Keltská kultúra, maľovanie runových kamienkov, spôsoby vykladania – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.30 J. Pavol II.: Pred zlatníctvom, odposluch nahrávky hry SRo – Quo vadis, Hurbanovo nám.

20.30 Traditional Club – Metro Music Club, Suché mýto

Kultúrne leto:

20.00 27. ročník medzinárodného gitarového festivalu J. K. Mertza, Duo La Barré – Koncertná sieň Klarisky

PRE DETI

ŠTVRTOK 20. JÚN

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Moskva alebo Petrohrad?
  2. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  3. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  4. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  5. Nový Jaguar XF Sportbrake
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  7. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  8. Výhodné a lacné neznamená to isté, ani pri PZP
  9. Keď ide o zdravie a majetok, rozhodujú sekundy
  10. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program
  1. Moskva alebo Petrohrad?
  2. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  3. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  4. Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  5. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. Nový Jaguar XF Sportbrake
  8. Tradičné bratislavské dvory sú späť. V Jarabinkách sú až dva
  9. Jeden nákup a všetko vybavené, alebo one stop shopping
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Moskva alebo Petrohrad? 11 843
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 084
  3. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 138
  4. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 2 000
  5. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 743
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 531
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 222
  8. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 109
  9. Výhodné a lacné neznamená to isté, ani pri PZP 848
  10. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené? 467