tipy na VÍKEND

SOBOTA 15. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Majstrovská lekcia - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra - DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

15.00 a 17.00 Festival VŠMU Istropolitana - Astorka, Suché mýto 17

19.00 Festival Istropolitana - Astorka, Nám. SNP 33

19.06 Festival bavorskej kultúry - V hlbokom tmavom lese - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

KINÁ

Spiderman - Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech - Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Hviezda, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok - Polus, 18.55, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy - Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný - Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká - Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi - Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15 Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00,

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55, Aupark/Palace, 12.30,15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold - Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter - Istropolis, 15.30

Babí léto - Mladosť, 20.00; Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Monsters, a. s. - Hviezda, 16.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko - Istota, 15.00

Amélia z Montmartru - Istota, 17.30, 20.00

Amores perros - Charlie centrum, 18.00

Rebeli - Charlie centrum, 18.00

Čokoláda - Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej - Charlie centrum, 20.45 Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť - Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna - Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny - Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek - Charlie centrum, 20.30

Hercules - Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka - Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov - Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q - Aupark/Palace, 21.10

Showtime - Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy - Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic - Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas - Aupark/Palace, 11.30, 13.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 - 18.00 Bratislavské hradné hry - nádvorie Bratislavského hradu

14.00 - 22.00 Oslava 50. výročia vzniku sídliska Krasňany - mestská časť a KS Elán, Jozefa Hagaru 7

17.00 Otvorenie Kultúrneho leta 2002 na Kuchajde - SK Nové Mesto

18.00 Majstrovstvá Slovenska v šachu - Zichyho palác

19.00 Cimbalovka p. Šleža, ochutnávka vín - Café Apponyi

21.00 Fiesta latina, Vivat Peru - SD Trnávka, Bulharská 60

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

14.30 Martinko Klingáč - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 - 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí - Hlavné námestie

19.00 V hlbokom tmavom lese - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Calendarium Musicum, Capella Monacensis, Súbor starobylej hudby Mníchov - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PRE DETI

9.00 - 18.00 Zariaďovanie priestorov, podľa princípov shui - SD Trávniky, Nevädzová 4

13.00 Deň polície, podujatie prezentujúce prácu policajného zboru - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Kremienok, vystúpenie folklórneho súboru, hosť FS Ekonóm - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Disco - Elam, Staré grunty

Live Metallica (hrá Interpid) - Duna, Radlinského 11

Leporelo - U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Originálna americká sexparty - Live Club, Aupark

Disco - Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night - Aligátor, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty

Swanx party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco - Casey, Botanická 35

Charlies pub is different - Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 16. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Antonius a Kleopatra - DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie - RND, Škultétyho 5

14.30 Úplne popletená rozprávka - Divadlo a.ha., Školská 14

19.00 Festival Istropolitana - West, Kolárska 3

KINÁ

Spiderman - Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech - Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45, Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok - Polus, 18.55, 21.00; Hviezda, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy - Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný - Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká - Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi - Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 12.30, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold - Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter - Istropolis, 15.30

Babí léto - Mladosť, 20.00

Monsters, a. s. - Hviezda, 16.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15, Istota, 17.30, 20.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko - Istota, 10.00, 15.00

Amores perros - Charlie centrum, 18.00

Rebeli - Charlie centrum, 18.00

Čokoláda - Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej - Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť - Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna - Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny - Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek - Charlie centrum, 20.30

Hercules - Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka - Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov - Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q - Aupark/Palace, 21.10

Showtime - Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy - Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic - Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas - Aupark/Palace, 11.30, 13.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 - 17.00 Bratislavské hradné hry - nádvorie Bratislavského hradu

10.30 Nedeľné matiné: Daniela Hlinková, klavír - Hudobné centrum, Michalská 10

16.00 Momentum musicum, cyklus komorných koncertov - CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Tanečná zábava, hráme Jankom - KS Račan, Detvianska 3

19.00 Salónny orchester Afrodité, letná terasa hotela Devín, Riečna 4

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

10.00 Martinko Klingáč - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 - 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí - Hlavné námestie

PRE DETI

9.00 - 18.00 Zariaďovanie priestorov, podľa princípov shui - SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne pre deti od 6 do 10 rokov - CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41

10.30 O kohútikovi a sliepočke, bábkové divadlo - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Keď mama nie je doma, div. predstavenie - zoologická záhrada, Mlynská dolina 1

15.00 Tvorivá dielňa pre malých aj veľkých - Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 - SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie - SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Tu a tam: Svet umenia očami detí - SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 - 2001): Moderné a súčasné umenie - SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 - GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na európske mestá z prelomu 16. a 17. stor. z Perugie - GMB Galéria aktualít, Panská 19, ut - ne 10.00 - 18.00, do 16. júna

John Tierney - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky - galéria Komart, Zámočnícka 8, ut - ne 10.00 - 18.00, do 30. júna

8 femmes - galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po - pia 10.00 - 17.00, so 10.00 - 16.00, do 15. júna

Warao - tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla - galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky - Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Zuzana Rudavská - galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) - Bibiana, Panská 41, ut - pia 10.00 - 18.00, so - ne 11.00 - 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie - Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl - Miestny úrad Bratislava-Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte - SNM, Vajanského nábrežie 2

Stano Bubán: Nové obrazy - galéria Marat, Panská 6, do 20. júna

Katka Alexyová-Fígerová - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 8. júla

Filmový plagát - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby - Galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 10.00 - 15.00, do 31. júla

Obrázky z Bavorska, Karpatskí Nemci medzi nami, Knihy z Bavorska - Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12, do 16. júna

Klub 66 alebo nová slovenská architektúra - K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 20. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  3. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  4. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  5. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  9. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  1. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  2. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  3. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  4. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  5. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  6. Trendy udržateľnej architektúry
  7. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  8. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  9. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  10. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 074
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 476
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 452
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 2 223
  5. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 797
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 662
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 146
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 051
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 610
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 556