tipy na VÍKEND

SOBOTA 15. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Majstrovská lekcia - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra - DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

15.00 a 17.00 Festival VŠMU Istropolitana - Astorka, Suché mýto 17

19.00 Festival Istropolitana - Astorka, Nám. SNP 33

19.06 Festival bavorskej kultúry - V hlbokom tmavom lese - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

KINÁ

Spiderman - Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech - Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Hviezda, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok - Polus, 18.55, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy - Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný - Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká - Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi - Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15 Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00,

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55, Aupark/Palace, 12.30,15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold - Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter - Istropolis, 15.30

Babí léto - Mladosť, 20.00; Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Monsters, a. s. - Hviezda, 16.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko - Istota, 15.00

Amélia z Montmartru - Istota, 17.30, 20.00

Amores perros - Charlie centrum, 18.00

Rebeli - Charlie centrum, 18.00

Čokoláda - Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej - Charlie centrum, 20.45 Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť - Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna - Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny - Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek - Charlie centrum, 20.30

Hercules - Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka - Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov - Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q - Aupark/Palace, 21.10

Showtime - Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy - Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic - Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas - Aupark/Palace, 11.30, 13.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 - 18.00 Bratislavské hradné hry - nádvorie Bratislavského hradu

14.00 - 22.00 Oslava 50. výročia vzniku sídliska Krasňany - mestská časť a KS Elán, Jozefa Hagaru 7

17.00 Otvorenie Kultúrneho leta 2002 na Kuchajde - SK Nové Mesto

18.00 Majstrovstvá Slovenska v šachu - Zichyho palác

19.00 Cimbalovka p. Šleža, ochutnávka vín - Café Apponyi

21.00 Fiesta latina, Vivat Peru - SD Trnávka, Bulharská 60

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

14.30 Martinko Klingáč - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 - 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí - Hlavné námestie

19.00 V hlbokom tmavom lese - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Calendarium Musicum, Capella Monacensis, Súbor starobylej hudby Mníchov - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PRE DETI

9.00 - 18.00 Zariaďovanie priestorov, podľa princípov shui - SD Trávniky, Nevädzová 4

13.00 Deň polície, podujatie prezentujúce prácu policajného zboru - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Kremienok, vystúpenie folklórneho súboru, hosť FS Ekonóm - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Disco - Elam, Staré grunty

Live Metallica (hrá Interpid) - Duna, Radlinského 11

Leporelo - U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Originálna americká sexparty - Live Club, Aupark

Disco - Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night - Aligátor, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty

Swanx party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco - Casey, Botanická 35

Charlies pub is different - Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 16. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Antonius a Kleopatra - DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie - RND, Škultétyho 5

14.30 Úplne popletená rozprávka - Divadlo a.ha., Školská 14

19.00 Festival Istropolitana - West, Kolárska 3

KINÁ

Spiderman - Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech - Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45, Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok - Polus, 18.55, 21.00; Hviezda, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek - Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 - Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy - Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný - Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká - Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi - Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 12.30, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold - Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter - Istropolis, 15.30

Babí léto - Mladosť, 20.00

Monsters, a. s. - Hviezda, 16.00

Moulin Rouge - Hviezda-záhradné, 21.15, Istota, 17.30, 20.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko - Istota, 10.00, 15.00

Amores perros - Charlie centrum, 18.00

Rebeli - Charlie centrum, 18.00

Čokoláda - Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej - Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť - Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna - Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny - Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek - Charlie centrum, 20.30

Hercules - Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka - Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov - Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q - Aupark/Palace, 21.10

Showtime - Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy - Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic - Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas - Aupark/Palace, 11.30, 13.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 - 17.00 Bratislavské hradné hry - nádvorie Bratislavského hradu

10.30 Nedeľné matiné: Daniela Hlinková, klavír - Hudobné centrum, Michalská 10

16.00 Momentum musicum, cyklus komorných koncertov - CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Tanečná zábava, hráme Jankom - KS Račan, Detvianska 3

19.00 Salónny orchester Afrodité, letná terasa hotela Devín, Riečna 4

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

10.00 Martinko Klingáč - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 - 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí - Hlavné námestie

PRE DETI

9.00 - 18.00 Zariaďovanie priestorov, podľa princípov shui - SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne pre deti od 6 do 10 rokov - CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41

10.30 O kohútikovi a sliepočke, bábkové divadlo - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Keď mama nie je doma, div. predstavenie - zoologická záhrada, Mlynská dolina 1

15.00 Tvorivá dielňa pre malých aj veľkých - Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 - SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie - SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Tu a tam: Svet umenia očami detí - SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 - 2001): Moderné a súčasné umenie - SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 - GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na európske mestá z prelomu 16. a 17. stor. z Perugie - GMB Galéria aktualít, Panská 19, ut - ne 10.00 - 18.00, do 16. júna

John Tierney - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky - galéria Komart, Zámočnícka 8, ut - ne 10.00 - 18.00, do 30. júna

8 femmes - galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po - pia 10.00 - 17.00, so 10.00 - 16.00, do 15. júna

Warao - tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla - galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky - Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Zuzana Rudavská - galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) - Bibiana, Panská 41, ut - pia 10.00 - 18.00, so - ne 11.00 - 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie - Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl - Miestny úrad Bratislava-Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte - SNM, Vajanského nábrežie 2

Stano Bubán: Nové obrazy - galéria Marat, Panská 6, do 20. júna

Katka Alexyová-Fígerová - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 8. júla

Filmový plagát - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby - Galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 10.00 - 15.00, do 31. júla

Obrázky z Bavorska, Karpatskí Nemci medzi nami, Knihy z Bavorska - Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12, do 16. júna

Klub 66 alebo nová slovenská architektúra - K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 20. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  2. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  3. Legendárna Transsibírska magistrála
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  6. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  7. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  8. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  10. Top First moment dovolenky na leto 2018
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 088
  2. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 6 167
  3. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 311
  4. Legendárna Transsibírska magistrála 3 985
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 408
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 2 027
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 944
  8. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 738
  9. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 1 642
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 1 313