KINÁ


Margaret a Brick – Ingrid Timková a Jozef Vajda, Malá scéna, Mačka na streche.

ŠTVRTOK 13. JÚN

Spiderman – Polus, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 16.00, 18.50

Babí léto – Mladosť, 20.00; Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Dannyho jedenástka – Istota, 17.30, 20.00

Amores perros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Carlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Ostře sledované vlaky – Charlie centrum, 20.30

Babí léto – Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Hercules – Aupark/Palace, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

PIATOK 14. JÚN

Spiderman – Polus, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00, 23.00; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Kino Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 15.05,18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 16.00, 18.50

Babí léto – Mladosť, 20.00; Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Amores perros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Carlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Ostře sledované vlaky – Charlie centrum, 20.30

Hercules – Aupark/Palace, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime Aupark/Palace, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

SOBOTA 15. JÚN

Spiderman – Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30, 22.50; Hviezda, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15 Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00,

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55, Aupark/Palace, 12.30,15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter – Istropolis, 15.30

Babí léto – Mladosť, 20.00; Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Monsters, a. s., – Hviezda, 16.00

Moulin Rouge – Hviezda-záhradné, 21.15

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – Istota, 15.00

Amélia z Montmartru – Istota, 17.30, 20.00

Amores perros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna – Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek – Charlie centrum, 20.30

Hercules – Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas – Aupark/Palace, 11,30, 13.45

NEDEĽA 16. JÚN

Spiderman – Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 11.55, 12.45, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 18.15, 20.45, Aupark/Palace, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00; Hviezda, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 12.10, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 11.25, 13.25, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.2, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 12.00, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 12.10, 15.05, 18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 12.30,15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 11.35, 14.05, 16.30; Aupark/Palace, 12.30, 16.00, 18.50

Harry Potter – Istropolis, 15.30

Babí léto – Mladosť, 20.00

Monsters, a. s. – Hviezda, 16.00

Moulin Rouge – Hviezda-záhradné, 21.15, Istota, 17.30, 20.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – Istota, 10.00, 15.00

Amores perros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

Mahuliena zlatá panna – Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek – Charlie centrum, 20.30

Hercules – Aupark/Palace, 11.10, 13.10, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 13.30, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 13.30, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

Pocahontas – Aupark/Palace, 11,30, 13.45

PONDELOK 17. JÚN

Spiderman – Polus, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 15.05,18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 14.05, 16.30; Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 16.00, 18.50

Moulin Rouge – Istota, 17.30, 20.00

Amores perrros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

To je moje telo – Charlie centrum, 20.00

Lidé z maringotek – Charlie centrum, 20.30

Babí léto – Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Hercules – Aupark/Palace, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

UTOROK 18. JÚN

Spiderman – Polus, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok, Polus, 18.55, 21.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 15.05,18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 14.05, 16.30; Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 16.00, 18.50

Banditi – Aupark/Palace, 22.15

Showtime – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

To je moje telo – Charlie centrum, 20.00

Kdyby tisíc klarinetů – Charlie centrum, 19.30

Babí léto – Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Hercules – Aupark/Palace, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

STREDA 19. JÚN

Spiderman – Polus, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.15, 15.10, 16.35, 17.35, 18.55, 20.00, 21.15, 22.20

Siedmy hriech – Polus, 18.10, 20.30; Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 14.55, 17.15, 19.35, 21.50

Malý svedok – Polus, 18.55, 21.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Shrek – Polus, 14.10, 16.10

Dr. Dolittle 2 – Polus, 15.25

Pobrežné správy – Polus, 17.25, 19.45, 22.05; Tatra, 16.00, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 17.10, 19.25, 21.45

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark/Palace, 15.25, 17.40, 19.55

On je veľký, ja som maličká – Polus, 18.05, 22.15; Istropolis/Art kino, 17.45, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30

Wasabi – Polus, 14.00, 16.05, 20.15; Mladosť, 15.30, 17.30; Charlie centrum, 20.45; Aupark/Palace, 18.30, 20.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slov. dabing), Polus, 15.05,18.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky), Polus, 20.55; Aupark/Palace, 15.15, 18.10, 20.45

Kate a Leopold – Polus, 14.05, 16.30; Hviezda-záhradné, 21.15; Aupark/Palace, 16.00, 18.50

Čistá duša – Istota, 17.30, 20.00

Amores perros – Charlie centrum, 18.00

Rebeli – Charlie centrum, 18.00

Čokoláda – Charlie centrum, 18.30

Denník Bridget Jonesovej – Charlie centrum, 20.45

Animálna príťažlivosť – Charlie centrum, 19.00

To je moje telo – Charlie centrum, 20.30

Kdyby tisíc klarinetů – Charlie centrum, 20.00

Babí léto – Aupark/Palace, 17.30, 19.30

Hercules – Aupark/Palace, 15.10

Vážka – Aupark/Palace, 22.10

101 dalmatíncov – Aupark/Palace, 15.15, 17.30

Tarzan – Aupark/Palace, 14.30, 16.30

John Q – Aupark/Palace, 21.10

Showtime – Aupark/Palace, 21.30

Goofy – Aupark/Palace, 15.30

Traffic – Aupark/Palace, 21.30

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 13. JÚN

17.00 Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Pohyb je život, X. výročie Centra pohybu pre malých a veľkých, DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Bukasový masív – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Džezový večer: Jakabčic, Griglák, Tariška, Ševčík – Hlava 22, Bazová 9

20.00 Žalman Brothers Band – Aligátor, Laurinská 7

20.30 Slnkorecords a priatelia (Majster a Margaréta, Šinadisk, Frogski Pop) – Metro Music Club, Suché mýto

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

9.00 – 16.00 Ďalšie vzdelávanie učiteľov: Učebnice nemčiny – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12;

16.00 – 20.00 Študenti Konzervatória Richarda Straussa, Big Band, Jazzový kvintet, Súbor ľudovej hudby – Hlavné námestie;

19.00 Stará ľudová hudba, Súbor starej hudby, Konzervatórium Richarda Straussa – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PIATOK 14. JÚN

17.00 Čaj o piatej, spoločenský večer – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Music club: Podzemie, slovenský rap – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Funny Fellows v klube, klubové stretnutie – Klub Čierny havran, Biela 6

21.00 Fiesta Latina Miguela Méndeza – Casey, Botanická 35

21.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Cafe, Ventúrska 5

20.30 The Frames (Írsko) – Metro Music Club, Suché mýto

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

11.00 V hlbokom tmavom lese – divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

14.00 Odovzdávanie cien Bavorská súťaž pri príležitosti Medzinárodného roka hôr 2002 – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12;

16.00 – 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí – Hlavné námestie

18.00 Martinko Klingáč – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí – Moyzesova sála

SOBOTA 15. JÚN

10.00 – 18.00 Bratislavské hradné hry – nádvorie Bratislavského hradu

14.00 – 22.00 Oslava 50. výročia vzniku sídliska Krasňany – mestská časť a KS Elán, J. Hagaru 7

17.00 Otvorenie Kultúrneho leta 2002 na Kuchajde – SK Nové Mesto

18.00 Majstrovstvá Slovenska v šachu – Zichyho palác

19.00 Cimbalovka p. Šleža, ochutnávka vín – Café Apponyi

21.00 Fiesta latina, Vivat Peru – SD Trnávka, Bulharská 60

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

14.30 Martinko Klingáč – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 – 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí – Hlavné námestie

19.00 V hlbokom tmavom lese – divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Calendarium Musicum, Capella Monacensis, Súbor starobylej hudby Mníchov – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

NEDEĽA 16. JÚN

10.00 – 17.00 Bratislavské hradné hry – nádvorie Bratislavského hradu

10.30 Nedeľné matiné: Daniela Hlinková, klavír – Hudobné centrum, Michalská 10

16.00 Momentum musicum, cyklus komorných koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Tanečná zábava, hráme Jankom – KS Račan, Detvianska 3

Dni bavorskej kultúry v Bratislave:

10.00 Martinko Klingáč – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 – 20.00 Ľudový tanec s dychovou kapelou, Tanec a hudba, Moriskov v 16. storočí – Hlavné námestie

PONDELOK 17. JÚN

18.30 Národný umelec Ľ. Fulla, prednáška – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Spievajúci herci (Z. Kronerová, R. Roth, L. Siposová, M. Geišberg, M. Kaprálik) – MKC Školská 14

19.00 Monodrámy Milky Zimkovej – V klub, Námestie SNP 12

UTOROK 18. JÚN

17.00 Cyklus komorných vokálnych koncertov sakrálnej hudby 15. a 16. storočia – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie 2

17.00 Život a osud Rudolfa Kovalíka, prezentácia knihy J. Juráška – V klub, Nám. SNP 12

18.30 Ako byť kvasom modernej spoločnosti – Únia žien

19.00 Poetický večer pri sviečkach – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Z klenotnice, umelecký súbor Folkus – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 19. JÚN

15.30 Sviatky a oslavy v medzivojnovej Bratislave, prednáška – kinosála Mestského múzea

17.30 Astronomická prednáška k Medzinárodnému dňu meteorológie – PKO, Malá sála

18.00 Meditáciou za hranice možností, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Večer na pomoc závislým a ich rodinným príslušníkom – Quo vadis, Hurbanovo nám.

20.00 Lekcia divina nad Evanjeliom sv. Marka – Quo vadis, Hurbanovo nám.

PRE DETI

ŠTVRTOK 13. JÚN

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Deň bez bariér, popoludnie venované deťom telesne a mentálne postihnutým – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Príhody zajaca Bonifáca, kreatívne stvárnenie rozprávky – M klub, Rovniankova 3

17.00 Besiedka, vystúpenie mladých muzikantov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.00 Hudba duše, koncert žiakov ZUŠ sv. Cecílie – DK Ružinov, Ružinovská 26

PIATOK 14. JÚN

14.00 Ako išiel Jano pod hlúpy vrch poklady hľadať, rozprávka o starých zvykoch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.00 Na ľudovú nôtu, vystúpenie DFS Dovinka a FS Karpaty – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Prierez muzikálom, absolventský koncert V. Púčika, hosť tanečná skupina Allegro – DK Ružinov, Ružinovská 26

SOBOTA 15. JÚN

9.00 – 18.00 Zariaďovanie priestorov pre deti podľa princípov shui – SD Trávniky, Nevädzová 4

13.00 Deň polície, podujatie prezentujúce prácu policajného zboru – Areál Štrkovec, Drieňova 9

17.00 Kremienok, vystúpenie folklórneho súboru, hosť FS Ekonóm – DK Zrkadlový háj

NEDEĽA 16. JÚN

9.00 – 18.00 Zariaďovanie priestorov pre deti podľa princípov shui – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne pre deti od 6 do 10 rokov – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.30 O kohútikovi a sliepočke, bábkové divadlo – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Keď mama nie je doma, div. predstavenie – zoologická záhrada, Mlynská dolina 1

15.00 Tvorivá dielňa pre malých aj veľkých – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 18. JÚN

14.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

14.00 Hala bala show, zábavno-súťažné podujatie – M klub, Rovniankova 3

17.00 Koncert hudobných kurzov – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Hudba nás spája, záverečný koncert hud. kurzu – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 19. JÚN

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, farebné rybičky – Klub 22, Vavilovova 22

11.00 – 19.00 Detská knižná žatva, výmenná burza a výstava detských kníh – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tri prasiatka, detský rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 V rytme disko, diskotéka pre deti – OS Slovany, Makovického 4

14.00 Štvorlístok, súťažné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Predprázdninové výlety: Púšť – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Prezentácia detského časopisu Šikovníček, beseda, hosť V. Kubal ml. – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. JÚN

Your Sound – Duna, Radlinského 11

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

80s Party – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 14. JÚN

Hits Party (90s) – Duna, Radlinského 11

Golem Fitshow – LIVE Club, Aupark

Jean Bean Party – Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea, pri Hlavnom námestí

Benelux – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Disco – Elam, Staré grunty

SOBOTA 15. JÚN

Disco – Elam, Staré grunty

Live Metallica (hrá Interpid) – Duna, Radlinského 11

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Originálna americká sexparty – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 16. JÚN

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 17. JÚN

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 18. JÚN

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Whisky Party – Casey, Botanická 35

STREDA 19. JÚN

The City (koncert) – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Destroying Guitars – Duna, Radlinského 11

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na európske mestá z prelomu 16. a 17. stor. z Perugie – GMB Galéria aktualít, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. júna

John Tierney – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 15. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Zuzana Rudavská – galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava XXII, Bazová 9, do 30. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie – Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Stano Bubán: Nové obrazy – galéria Marat, Panská 6, do 20. júna

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Filmový plagát – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Obrázky z Bavorska, Karpatskí Nemci medzi nami, Knihy z Bavorska – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12, do 16. júna

Klub 66 alebo nová slovenská architektúra – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 20. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  2. Ako na refinancovanie hypotéky
  3. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  2. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  3. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  4. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  5. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  6. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  9. Vysoká hra o súdne trovy
  10. 60 rokov európskej integrácie: úspechy a výzvy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 13 720
  2. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 13 367
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 5 094
  4. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 3 442
  5. Títo Slováci sa rozhodli zveľadiť svoje okolie 2 507
  6. Splnený sen 2 221
  7. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 1 739
  8. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou 1 115
  9. 3 slovenské projekty, ktoré sa nestratia ani vo svete 1 078
  10. Zaparkujte tak, aby ste s vaším vozidlom odišli vy, a nie iný 970