tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Komedianti, Sedliacka česť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Astorka, Suché mýto 17

19.30 Ďefčátko – GUnaGU hrá Divadlo F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15,

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 20.30; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Siedmy hriech – Tatra, 18.00

Denník Bridget Jonesovej – Istota, 17.30, 20.00

Spy game – DK Ružinov, 18.00

Pianistka – Hviezda, 18.00, 20.30

Leto stratených bozkov – Hviezda-Záhradné, 21.15

Posledné tango v Paríži – Obzor, 18.00, 20.30

Prísaha – Nádej, 17.30, 20.00

Lost Highway – FK Nostalgia, 20.00

Pozor na Harryho – Artkino Za Zrkadlom, 19.33

Diera – Kino Lúky, 20.00

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Ostře sledované vlaky – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00, 20.55, Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Hudobný program, koncert iránskej hudobnej skupiny z Bandar Neshinan – V klub, Námestie SNP 12

16.00 Dni bavorskej kultúry v Bratislave, koncert študentov Konzervatória Richarda Straussa – Hlavné námestie

16.30 Tvorivá dielňa, meditatívne maľovanie pre každého – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Operný podvečer – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2

18.30 Logoterapia pri depresiách a krízach zmyslu života – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Koncert speváckeho zboru Comenius – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Fo‘ Friends jazzový večer – Hlava XXII, Bazová 9

PRE DETI

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, maľovanie na chodník – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Srdiečko na vandrovke – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Džungľa, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Bajkonur present: I seek you techno – Duna, Radlinského 11

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Disco – Casey, Botanická 35

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na eur. mestá z prelomu 16. a 17. stor. z Perugie – GMB Galéria aktualít, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. júna

John Tierney – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 15. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava XXII., Bazová 9, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Zuzana Rudavská – galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie – Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Stano Bubán: Nové obrazy – galéria Marat, Panská 6, do 20. júna

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Filmový plagát – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Auguste Rodin & Josef Mařatka: Plastiky a kresby – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 31. júla

Obrázky z Bavorska, Karpatskí Nemci medzi nami, Knihy z Bavorska – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 12, do 16. júna

Klub 66 alebo nová slovenská architektúra – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 20. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  3. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  5. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  6. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  7. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  8. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  2. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  3. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  5. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  6. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  7. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  8. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  10. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 15 789
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 665
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 719
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 385
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 484
  6. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 947
  7. Ako na refinancovanie hypotéky 927
  8. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 569
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 537
  10. Splnený sen 453