SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

tipy na vÍKEND

SOBOTA 8. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Werther – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Eskalupov medzinárodný televízny festival o zdraví – West, Kolárska 3

19.00 Ujo Váňa – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.06 Dar – Aréna, Viedenská 10

19.00 Jááánošík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

KINÁ

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark, 11.55, 13.00, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15, 23.30

Skryť Vypnúť reklamu

Pobrežné správy – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.15, 20.15; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 19.30; Hviezda, 16.30; Aupark, 11.00, 14.15, 17.15

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 12.10, 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 19.00, 21.25; Aupark, 12.30, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder – Nivy, 19.00

Ružová Barborka – Nivy, pre deti: 16.00

Pán prsteňov – Hviezda, 19.30

Skryť Vypnúť reklamu

Dážď padá na naše duše – Hviezda – záhradné, 21.15

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Úkryt – Nádej, 17.30; Aupark, 20.00, 22.30

Kate a Leopold – Devín, 17.15; Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 11.05, 13.20, 15.35, 17.50, 20.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Odboj, 17.30; Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45

Pianistka – Odboj, 20.00

Prci, Prcičky: Pikantné pokušenie – Zora, 17.00

Pravá blondíka – Zora, 19.30

Babie leto – Charlie centrum, 18.45

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00

Pán doktor a jeho zvieratká – 1. časť – Charlie centrum, 16.00

Skryť Vypnúť reklamu

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Showtime – Polus, 12.05, 14.05, 18.25; Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Bavorský film: Vaya Con Dios – FK Mladosť, 18.00

Bavorský film: Pokrytci – FK Mladosť, 20.00

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Babie leto – Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný večer, skupina Skan – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Slávnostný koncert Mníchovských symfonikov – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Folklórne zrkadlenie, Javorček – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.30 Latino párty, tanečná šou súboru Tropical – DK Zrkadlový háj

PRE DETI

9.00 Výtvarná dielňa pre deti – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

15.00 Medzinárodný festival vodníkov – Hlavné námestie

DISKOTÉKY

Duna classic: 80‘ discoteque – Duna, Radlinského 11

Disco, DJ Stanley + Paolo – DK Lúky, Vígľašská 1

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Disco – Elam, Staré grunty

Tequila party – Duna, Radlinského 11

Dramatique: Lacek, Gabanna – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Šampus party – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 9. JÚN

DIVADLÁ

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Eskalupov medzinárodný televízny festival o zdraví – West, Kolárska 3

19.00 Jááánošík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

16.00 Bambi, muzikál – Istropolis, Istroart, Trnavské mýto 1

18.00 Strom, tanečné divadlo – SĽUK, Balkánska 31, Rusovce

KINÁ

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark, 11.55, 13.00, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.15, 20.15; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 19.30; Hviezda, 16.30; Aupark, 11.00, 14.15, 17.15

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 10.00; DK Ružinov, 15.00; Odboj, 17.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 12.10, 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 12.30, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Amélia z Montmartru – FK DK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov – Hviezda, 19.30

Dážď padá na naše duše – Hviezda – záhradné, 21.15

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Úkryt – Nádej, 17.30; Aupark, 20.00, 22.30

Kate a Leopold – Devín, 19.45; Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 11.05, 13.20, 15.35, 17.50, 20.05

Monsters, a. s. – Devín, 15.15, 17.15; Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Pianistka – Odboj, 20.00

Prci, Prcičky: Pikantné pokušenie – Zora, 17.00

Pravá blondínka – Zora, 19.30

Traffic – FK Igric, 19.00

Čistá duša – Artkino Za zrkadlom, 19.37

Blikajúce svetlá – Kino Lúky, 20.00

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00

Pán doktor a jeho zvieratká – 1. časť – Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Showtime – Polus, 12.05, 14.05, 18.25; Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45

Bavorský film: Samota krokodílov – FK Mladosť, 18.00

Bavorský film: Iná, Život podľa cestovného poriadku – FK Mladosť, 20.00

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Nedeľné matiné – GMB Mirbachov palác, Františkánske námestie

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

PRE DETI

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Keď mama nie je doma, div. predstavenie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 O Palčekovi, divadelné predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.30 Škriatok pokušiteľ, Strašidielka a iné príbehy – DK Dúbravka

16.00 Ja hovorím, ty hovoríš, spolu hovoríme, tvorivá dielňa pre deti počujúce a nepočujúce – Bibiana, Panská 41

17.00 Diskojarka nás zabáva, tanečno-zábavné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 3

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Tu a tam: Svet umenia očami detí – SNG, Vodné kasárne a Esterházyho palác, do 30. júla

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na eur. mestá z prelomu 16. a 17. stor. z Perugie – GMB Galéria aktualít, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. júna

John Tierney – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 9. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

Heavy Metal for Sale – galéria Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00, do 6. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava 22, Bazová ul., do 30. júna

Zuzana Rudavská – galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák: Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie – Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava-Ružinov, do 26. júna

Kata Gály: Otváranie pamäte – SNM, Vajanského nábrežie 2

Stano Bubán: Nové obrazy – galéria Marat, Panská 6, do 20. júna

Katka Alexyova-Fígerová – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 8. júla

Filmový plagát – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. júna

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 657
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 396
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 194
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 672
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 279
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 276
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 901
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 980
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 797
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 778
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu