Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


Civitates orbis terrarum – Pálffyho palác Panská 19, do 16. júna.








Technik STU Bratislava, Koncert francúzskej hudby, 8. júna o 19.00 h, Koncertná sieň hradu.








Kiná neopúšťa hrdina detí Harry Potter (Daniel Radcliffe), teraz v kinách Tatra a Hviezda.










Komisia o 20.00 h v divadle Stoka na Pribinovej 1 – zľava Ivan Lacko, Martin Dinga, Lucia Piussi. FOTO – CTIBOR BACHRATÝ

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 6. JÚN

19.00 Don Carlos – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dni Divadla A. Duchnoviča v Bratislave: Planina Tortilla – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Opera za tri groše – Aréna, Viedenská 10

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 7. JÚN

19.00 Rómeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Dni Divadla A. Duchnoviča v Bratislave: La Musica – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Opera za tri groše – Aréna, Viedenská 10

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Teatro Gedur, Trnavské mýto 1

SOBOTA 8. JÚN

19.00 Werther – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Eskalupov Medzinárodný televízny festival o zdraví – West, Kolárska 3

19.00 Ujo Váňa – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.06 Dar – Aréna, Viedenská 10

19.00 Jááánošík – RND, Škultétyho 5

NEDEĽA 9. JÚN

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine – DPOH

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Eskalupov Medzinárodný televízny festival o zdraví – West, Kolárska 3

19.00 Jááánošík – RND, Škultétyho 5

16.00 Bambi, muzikál – Istropolis, Trnavské mýto 1

18.00 Strom – SĽUK, Balkánska 31, Rusovce

PONDELOK 10. JÚN

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5 (na pozvánky)

19.30 Hráči – MD, Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Druhá smrť Jany z Arcu – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

UTOROK 11. JÚN

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca a Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 3

19.00 Kvarteto – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Asociácia súčasného tanca – Aréna, Viedenská 10

19.30 Ďefčátko – GUnaGU hrá Divadlo F7, Frant. nám. 7

STREDA 12. JÚN

19.00 Komedianti, Sedliacka česť – SND

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostoj. rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Astorka, Suché mýto 17

19.30 Ďefčátko – GUnaGU hrá Divadlo F7, Frant. nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 6. JÚN

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Hviezda – záhradné, 21.15; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 22,15

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.00, 20.00; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 15.05, 18.00, 20.55; Aupark, 20.20, 21.05; 15.05, 17.45; Polus (čes. titulky), 21.25

Mothmanova veštba – Nivy, 19.00

Čistá duša – Hviezda, 18.00, 20.30; Aupark, 21.30

Amores Perros – Mladosť, 14.50, 17.30, 20.10

Buena vista social club – Obzor, 18.00, 20.30

Jeepers creepers – Nádej, 17.30, 20.00

Kytica – FK Igric, 19.00

Markéta Lazarová – FK Za Zrkadlom, 17.30

Babie leto – Charlie centrum, 18.45

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Dr. T. a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.00

Skřivánci na niti – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

On je veľký, ja som maličká – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Babí léto – Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

PIATOK 7. JÚN

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15, 23.30

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Hviezda – záhradné, 21.15; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.00, 20.00; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Pán prsteňov – Hviezda, 16.30, 19.30

Amores Perros – Mladosť, 14.50, 17.30, 20.10

Buena vista social club – Obzor, 18.00, 20.30

Jeepers creepers – Nádej, 17.30, 20.00

Pravá blondínka – Devín, 17.15, 19.45

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30

Dr. T. a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.00

Skřivánci na niti – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Kráľ škorpión – Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

SOBOTA 8. JÚN

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark, 11.55, 13.00, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15, 23.30

Pobrežné správy – Istropolis, 18.15, 20.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.15, 20.15; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 12.10, 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 12.30, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Jay a mlčanlivý bob vracajú úder – Nivy, 19.00

Ružová Barborka – Nivy, pre deti: 16.00

Pán prsteňov – Hviezda, 19.30

Dážď padá na naše duše – Hviezda – záhradné, 21.15

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Úkryt – Nádej, 17.30; Aupark, 20.00, 22.30

Kate a Leopold – Devín, 17.15; Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 11.05, 13.20, 15.35, 17.50, 20.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Odboj, 17.30; Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45

Pianistka – Odboj, 20.00

Prci, Prcičky: Pikantné pokušenie – Zora, 17.00

Pravá blondíka – Zora, 19.30

Babie leto – Charlie centrum, 18.45

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00

Pán doktor a jeho zvieratká – 1. časť – Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Showtime – Polus, 12.05, 14.05, 18.25; Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 19.30; Hviezda, 16.30; Aupark, 11.00, 14.15, 17.15

Bavorský film: Vaya Con Dios – FK Mladosť, 18.00

Bavorský film: Pokrytci – FK Mladosť, 20.00

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Babí léto – Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

NEDEĽA 9. JÚN

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 19.30; Hviezda, 16.30; Aupark, 11.00, 14.15, 17.15

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30; Aupark, 11.55, 13.00, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.15, 20.15; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 10.00; DK Ružinov, 15.00; Odboj, 17.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 12.10, 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 12.30, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Amélia z Montmartru – FK DK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov – Hviezda, 19.30

Dážď padá na naše duše – Hviezda – záhradné, 21.15

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Úkryt – Nádej, 17.30; Aupark, 20.00, 22.30

Kate a Leopold – Devín, 19.45; Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 11.05, 13.20, 15.35, 17.50, 20.05

Monsters, a. s. – Devín, 15.15, 17.15; Aupark, 11.15, 13.15, 15.15

Pianistka – Odboj, 20.00

Prci, Prcičky: Pikantné pokušenie – Zora, 17.00

Pravá blondínka – Zora, 19.30

Traffic – FK Igric, 19.00

Čistá duša – Artkino Za Zrkadlom, 19.37 h

Blikajúce svetlá – Kino Lúky, 20.00

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00

Pán doktor a jeho zvieratká – 1. časť – Charlie centrum, 16.00

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Showtime – Polus, 12.05, 14.05, 18.25; Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45

Bavorský film: Samota krokodílov – FK Mladosť, 18.00

Bavorský film: Iná, Život podľa cestovného poriadku – FK Mladosť, 20.00

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

PONDELOK 10. JÚN

Spider-man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.00; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Intimita – Tatra, 20.00

Star Wars Epizóda II – Klonovaní útočia – Istota, 17.30, 20.00; Polus (slov. dabing), 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda, 18.00, 20.30

Pianistka – Hviezda-Záhradné, 21.15

Bavorský film: Engel a Joe – FK Mladosť, 18.00

Bavorský film: Krajina blahobytu – FK Mladosť, 20.00

Mulholland Drive – Obzor, 18.00, 20.30

Angelin Popol – Artkino Za Zrkadlom, 19.31

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

UTOROK 11. JÚN

Spider – man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.00; Charlie centrum, 18.00

Intimita – Tatra, 20.00

Kytice – Istota, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda, 18.00, 20.30

Pianistka – Hviezda-Záhradné, 21.15

Bavorský film: Sams – FK Mladosť, 17.00

Bavorský film: Crazy – FK Mladosť, 20.00

Mulholland Drive – Obzor, 18.00, 20.30

Darebáčkovia – FK Lúky, 20.00

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Dr. T. a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Farárov koniec – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

On je veľký, ja som maličká – Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00, 20.55; Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

STREDA 12. JÚN

Spider – man – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark, 14.15, 15.15, 16.35, 17.30, 18.55, 19.50, 21.15,

Pobrežné správy – Istropolis, 15.45, 18.15, 20.45; Polus, 16.05, 20.25, 22.45; Aupark, 19.45, 22.00

Wasabi – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.00; Polus, 15.20, 17.20, 19.20; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

On je veľký, ja som maličká – Tatra, 18.00; Charlie centrum, 18.00; Polus, 19.45, 21.55; Aupark, 15.30, 17.30, 19.30

Intimita – Tatra, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Istota, 17.30, 20.00

Spy game – DK Ružinov, 18.00

Pianistka – Hviezda, 18.00, 20.30

Leto stratených bozkov – Hviezda-Záhradné, 21.15

Posledné tango v Paríži – Obzor, 18.00, 20.30

Prísaha – Nádej, 17.30, 20.00

Lost Highway – FK Nostalgia, 20.00

Pozor na Harryho – Artkino Za Zrkadlom, 19.33

Diera – Kino Lúky, 20.00

Babie leto – Charlie centrum, 18.45; Aupark, 17.15, 19.15, 21.15

John Q – Charlie centrum, 20.15; Aupark, 22.20

Kráľ škorpión – Charlie centrum, 20.30; Polus, 15.45, 17.45; Aupark, 14.15, 16.05, 18.00

Dr. T a jeho ženy – Charlie centrum, 17.30

Tri sezóny – Charlie centrum, 20.00

Ostře sledované vlaky – Charlie centrum, 19.30

Ťažko zamilovaný – Polus, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50; Aupark, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slov. dabing) – Polus, 15.05, 18.00, 20.55, Polus (čes. titulky), 21.25; Aupark, 15.05, 17.45, 20.20, 21.05

Kate a Leopold – Polus, 18.40, 21.10; Aupark, 15.35, 17.50, 20.05

Showtime – Polus, 14.05, 18.25; Aupark, 15.30, 17.30, 20.15, 22.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark, 15.30, 17.45

Banditi – Aupark, 22.15

Vážka – Aupark, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark, 21.30

Monsters, a. s. – Aupark, 15.15

Úkryt – Aupark, 20.00, 22.30

Harry Potter – Aupark, 14.15, 17.15

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 6. JÚN

10.30 Zasypú nás jednorazové obaly? – Námestie SNP

17.00 Medzinárodný literárny festival Jána Smreka, lit. program a zakončenie festivalu – V klub, Nám. SNP 12

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Škola výkladu snov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Globálne environmentálne problémy a aktivity na ich riešenie – SEPA, Panenská 33

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Ester Geislerová recituje – kníhkupectvo Artforum, Kozia 20

19.00 Biblia v angličtine – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Večer jazzu s formáciou Evergreen Quartet – Hlava XXII, Bazová 9

20.00 Music club, koncert Polemic – DK Lúky, Vígľašská 1

21.00 Martin Bies & El Flamenco Clan, koncert španielskeho flamenca – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 7. JÚN

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Tanečné matiné, predstavenie strednej TO ZUŠ Sklenárova

17.30 Klub feng shui – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Detský talent, celoslovenská súťaž talentovaných detí – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Hudobný večer, netradičné stretnutie s hudbou – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Večer autentického folklóru, Detva – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Music club – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Rockové piatky vo V klube: Rock generation a hostia – V klub, Námestie SNP 12

SOBOTA 8. JÚN

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný večer, skupina Skan – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Slávnostný koncert Mníchovských symfonikov – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Folklórne zrkadlenie, Javorček – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.30 Latino párty, tanečná show súboru Tropical – DK Zrkadlový háj

NEDEĽA 9. JÚN

10.30 Nedeľné matiné – GMB Mirbachov palác, Františkánske námestie

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

PONDELOK 10. JÚN

9.00 Latinská veľká omša v Dóme: Haydn – Tereziánska omša – Dóm sv. Martina

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.00 Koncert študentov cirkevného konzervatória – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Poetické stretnutie: Michal Krüger a Ján Buzássy – Zichyho palác

UTOROK 11. JÚN

16.00 Dni bavorskej kultúry v Bratislave, koncert študentov Konzervatória Richarda Straussa – Hlavné námestie

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.30 KHV koncert, slávnostný koncert žiakov KHV – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.30 Rozpravy členov Slovenskej psychotronickej spoločnosti a Lekárskej spoločnosti naturálnej medicíny – SD Prievoz, Kaštieľska 30

19.00 Folk so Zuzanou Homolovou a Samkom Smetanom – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Mám rád tento štýl, Vasko Velčický a Dušan Bachratý – V klub, Námestie SNP 12

STREDA 12. JÚN

16.00 Hudobný program, koncert iránskej hudobnej skupiny z Bandar Neshinan – V klub, Námestie SNP 12

16.00 Dni bavorskej kultúry v Bratislave, koncert študentov Konzervatória Richarda Straussa – Hlavné námestie

16.30 Tvorivá dielňa, meditatívne maľovanie pre každého – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Senior párty, stretnutie strednej a staršej generácie pri tanci – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Operný podvečer – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2

18.30 Logoterapia pri depresiách a krízach zmyslu života – Quo vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Koncert speváckeho zboru Comenius – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Fo‘ Friends jazzový večer – Hlava XXII, Bazová 9

PRE DETI

ŠTVRTOK 6. JÚN

10.00 Júnová rozprávočka, divadelné predstavenie – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Farbou všetko ožíva, výtvarno-tvorivé dielne pre matky s deťmi – M klub, Rovniankova 3

14.00 Ja hovorím, ty hovoríš, spolu hovoríme, pre deti počujúce a nepočujúce – Bibiana, Panská 41

14.00 Hudbárik – M klub, Rovniankova 3

14.00 More, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 7. JÚN

8.30 Vy a Buvik u nás – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 a 14.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi, dramatizácia rozprávky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

11.00 Voda nad zlato, prednáška pre žiakov ZŠ – Areál Štrkovec, Drieňová 9

SOBOTA 8. JÚN

9.00 Výtvarná dielňa pre deti – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

15.00 Medzinárodný festival vodníkov – Hlavné námestie

NEDEĽA 9. JÚN

10.30 O Palčekovi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Keď mama nie je doma, div. predstavenie – DK Ružinov, Ružinovská 26

15.30 Škriatok pokušiteľ, Strašidielka a iné príbehy – DK Dúbravka

16.00 Ja hovorím, ty hovoríš, spolu hovoríme, pre deti počujúce a nepočujúce – Bibiana, Panská 41

17.00 Diskojarka nás zabáva, tanečno-zábavné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PONDELOK 10. JÚN

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Deťom pre radosť – M klub, Rovniankova 3

UTOROK 11. JÚN

10.00 Návšteva lesoparku vo Vrakuni – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 a 14.00 V krajine tučkov, bombičiek a pupkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.00 Tanečná akadémia, žiaci ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 26

13.00 Dialógy, z oblasti etiky a psychológie pre žiakov ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Bingo-bongo, súťažno-zábavné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Strážcovia oblohy, beseda o ochrane životného prostredia – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Džungľa, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

16.30 Predstavujú sa, koncertné predstavenie žiakov ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

STREDA 12. JÚN

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, maľovanie na chodník – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Srdiečko na vandrovke – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Džungľa, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 6. JÚN

Vandenberg present – Duna, Radlinského 11

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 7. JÚN

Wired up – Duna, Radlinského 11

Energy party – Live Club, Aupark

Metaxa party – Café Apponyi, Hlavné námestie

Standa: Toky, Tibor – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Afterparty – Elam, Staré grunty

SOBOTA 8. JÚN

Duna classic: 80‘s discoteque – Duna, Radlinského 11

Disco, DJ Stanley + Paolo – DK Lúky, Vígľašská 1

Disco – Elam, Staré grunty

Tequila party – Duna, Radlinského 11

Dramatique: Lacek, Gabanna – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Šampus party – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 9. JÚN

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 3

PONDELOK 10. JÚN

Rockamotion – undeground party – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 11. JÚN

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Party – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

STREDA 12. JÚN

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Bajkonur present: I seek you techno – Duna, Radlinského 11

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Disco – Casey, Botanická 35

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na eur. mestá z prelomu 16. a 18. stor. z Perugie – Galéria aktualít, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. júna

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 9. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

Heavy Metal for Sale – galéria Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00, do 6. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava 22, Bazová ul., do 30. júna

Zuzana Rudavská – galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Verneovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Jozef Jankovič, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 23. júna

Pavol Martinický: Vchádzanie – Quo vadis, Hurbanovo nám., do 21. júna

Výtvarné variácie, výstava súťažných prác detí základných škôl – Miestny úrad Bratislava Ružinov, do 26. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  3. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  4. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  5. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  6. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018
  9. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  10. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 15 153
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 951
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 4 800
  4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 793
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 506
  6. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 1 996
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 725
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 578
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 545
  10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 1 011