Tipy na víkend

SOBOTA 1. JÚN

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

17.00 Muzikálová Alkana, ukážky z muzikálov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Spider-man – Aupark Palace, 12.00, 13.00, 14.20, 15.30, 16.45, 18.00, 19.15, 20.30, 23.00; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Aupark Palace, 11.45, 14.45, 17.30, 21.45 aj o 12.30, 15.15, 18.00, 20.45; Polus, 12.10, 15.05, 18.00, 20.55 (slov. dabing), 21.25 (české titulky)

Ťažko zamilovaný – Aupark Palace, 11.30, 14.50, 17.10, 19.30; Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Aupark Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.45, 21.55

Banditi – Aupark Palace, 21.45

Showtime – Aupark Palace, 20.15, 22.15; Polus, 12.05, 14.05, 18.15, 20.15

Wasabi – Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20

Kate a Leopold – Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 18.40, 21.10

Prísaha – Aupark Palace, 22.20

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Aupark Palace, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45; Polus, 11.40, 14.00, 16.20

Vážka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark Palace, 21.30

Harry Potter – Aupark Palace, 11.00, 14.15, 17.15; Istota, 14.30

Babí léto – Aupark Palace, 20.15, 22.15; Charlie centrum, 17.00, 18.45

Monsters, a. s., – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

John Q – Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.00; Polus, 16.05, 22.15

Kráľ škorpión – Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Úkryt – Aupark Palace, 20.00, 22.30

Amores Perros – Charlie centrum, 17.15, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – Charlie centrum, 17.00

Kocúr v čižmách na ceste okolo sveta – Charlie centrum, 16.00

Mulholland drive – Charlie centrum, 20.00

Rozpuštěný a vypuštěný – Charlie centrum, 19.30

Stop tínedžerským filmom! Bulšit – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Pianistka – Devín, 19.45

Rebelovia – Odboj, 17.30, 20.00

Pán Prsteňov 1 – Zora, 15.30, 19.00

Bláznivý útek – Istota, 17.30, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov, mince, medaily, vyznamenania, pohľadnice, telef. karty – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

9.00 – 22.00 Juniáles – Líščie údolie (za poliklinikou v Karlovej Vsi)

17.00 Juniáles, čaj o piatej – SK Nové Mesto

19.00 Medzinárodný literárny festival Jána Smreka, poézia a šanzón, Ľubomír Feldek s dcérou Katarínou – V klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

9.00 Deň detí s netradičnými športmi – Líščie údolie (za poliklinikou v Karlovej Vsi)

10.00 S deťmi v zoo s denníkom SME a Rádiom Twist – zoo

10.00 Otvorenie areálu hier – areál Štrkovec

10.00 Športový deň detí – Hviezdoslavovo námestie

10.00 Deň bez bariér – Hlavné námestie

11.00 Deťom na celom svete a našej zemi – deň detí a deň otvorených dverí na Forel International Elementary School, Černyševského 8

14.00 Deň detí na kanoe – Karloveská zátoka

13.00 Aupark deťom – Aupark

15.00 MDD, komponovaný program – areál Štrkovec, Drieňová 9

16.00 Deťom k MDD, zábavné popoludnie s klauniádou – záhrada SD Prievoz, Kaštieľska 30

DISKOTÉKY

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Disco – Elam, Staré grunty

Tequila party – Duna, Radlinského 11

Dramatique: Lacek, Gabanna – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Beefeater party – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty 51

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 2. JÚN

DIVADLÁ

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

14.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., Školská 14

KINÁ

Spider-man – Aupark Palace, 12.00, 13.00, 14.20, 15.30, 16.45, 18.00, 19.15, 20.30, 23.00; Polus, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Aupark Palace, 11.45, 14.45, 17.30, 21.45 aj o 12.30, 15.15, 18.00, 20.45; Polus, 12.10, 15.05, 18.00, 20.55 (slov. dabing), 21.25 (české titulky)

Ťažko zamilovaný – Aupark Palace, 11.30, 14.50, 17.10, 19.30; Polus, 12.05, 14.35, 17.00, 19.25, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Aupark Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.45, 21.55

Banditi – Aupark Palace, 21.45

Showtime – Aupark Palace, 20.15, 22.15; Polus, 12.05, 14.05, 18.15, 20.15

Wasabi – Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20

Kate a Leopold – Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 18.40, 21.10

Prísaha – Aupark Palace, 22.20

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Aupark Palace, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45; Polus, 11.40, 14.00, 16.20

Vážka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Čistá duša – Aupark Palace, 21.30

Harry Potter – Aupark Palace, 11.00, 14.15, 17.15

Babí léto – Aupark Palace, 20.15, 22.15; Charlie centrum, 17.00, 18.45

Monsters, a. s., – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15; Istota, 10.00, 15.00

John Q – Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.00; Polus, 16.05, 22.15

Kráľ škorpión – Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 18.00; Polus, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45

Úkryt – Aupark Palace, 20.00, 22.30

Amores Perros – Charlie centrum, 17.15, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – Charlie centrum, 17.00

Kocúr v čižmách na ceste okolo sveta – Charlie centrum, 16.00

Mulholland drive – Charlie centrum, 20.00

Rozpuštěný a vypuštěný – Charlie centrum, 19.30

Stop tínedžerským filmom! Bulšit – Kino Lúky, 20.00; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Final Fantasy: Esencia života – Kino Lúky, 17.00

Pianistka – Devín, 19.45

Rebelovia – Odboj, 17.30, 20.00

Pán Prsteňov 1 – Zora, 15.30

Čierna mačka, biely kocúr – Zora, 19.30

Bláznivý útek – Istota, 17.30, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 – Nedeľné matiné: Albrechtovo kvarteto – GMB Mirbachov palác

11.00 – 20.00 Juniáles – Líščie údolie (za poliklinikou v Karlovej Vsi)

19.00 – Moyzesovo kvarteto, Yuriko Murasawa a Chieko Yagi – Moyzesova sieň, Vajanského nábrežie

PRE DETI

10.00 – 14.00 Astronomická loď detí, zábavno-náučná plavba po Dunaji – predpredaj vstupeniek PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu

10.30 Deti deťom: Ferdo Mravec všeumelec, muzikál – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Elá hop a kúzelné balóniky, div. predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

15.00 Deťom k MDD: Smiechulienka – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Deň detskej radosti, zábavný program – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

15.00 Kto to dokáže, súťažné popoludnie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták: Talianske inšpirácie – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka: 2 x 15 = 18 – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Civitates orbis terrarum, grafické pohľady na eur. mestá z prelomu 16. a 18. stor. z Perugie – Galéria aktualít, Panská 19, ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. júna

B. a M. Augustinovci – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 2. júna

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

Joan Miró: Z grafického diela – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 1. júna

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 9. júna

Viera a Daniel Brunovskí: Ručné práce – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

Heavy Metal for Sale – galéria Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00, do 6. júna

Tvorivý život bez drog, výstava prác žiakov ZUŠ Hálkova – SK BNM Vajnorská 21, do 1. júna

D. Kminiaková, F. Jablonovský: Euforické smútky – Hlava 22, Bazová ul., do 30. júna

Zuzana Rudavská – galéria Nova, Baštová 2, do 30. júna

Od A po Zet (do 15. júla), Vernovky Karla Zemana (do 31. augusta), Najkrajšie knihy Slovenska (do 23. júna) – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00

Bohdan Hostiňák Obrazy – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Jozef Jankovič, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 23. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  2. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  3. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  4. Legendárna Transsibírska magistrála
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  7. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  8. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  9. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  10. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  1. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  2. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  3. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  4. Používate make-up? Potom spozornite
  5. Legendárna Transsibírska magistrála
  6. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  7. Vianočný bázar chalaňov
  8. Vianočné mecheche 2017
  9. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  10. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 37 386
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 5 170
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 2 987
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 112
  5. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 211
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 189
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 117
  8. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 1 063
  9. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 949
  10. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať 836