BRATISLAVA. Zoznam kandidátov na starostov šestnástich bratislavských mestských častí zaregistrovaných do komunálnych volieb, ktoré budú 27. novembra.
Mestská časť Rača zverejní mená registrovaných kandidátov 23. októbra.
Všetky ostatné informácie o voľbách v regióne Bratislavy nájdete vo volebnom špeciále.
M E S T S K Á Č A S Ť | M E N O K A N D I D Á T A | Z A K O H O K A N D I D U J E |
Staré Mesto | ||
Štefan Šebesta | nezávislý | |
Andrej Petrek | nezávislý | |
Tatiana Rosová | SDKÚ-DS - SaS - KDH - OKS | |
Martin Borguľa | Smer-SD - Most-Híd- Strana zelených Slovenska | |
Miroslav Šuňal | Slovenská národná jednota | |
Petržalka | ||
Iveta Plšeková | SDKÚ-DS - SaS - Most-Híd- OKS | |
Viera Kimerlingová | KDH - KDS | |
Marián Miškanin | Smer-SD - Strana zelených Slovenska - HZD - SNS | |
Tomáš Weissensteiner | Európska demokratická strana | |
Mária Sýkorová | Ľudová strana Naše Slovensko | |
Roman Futo | SDĽ - Strana zelených | |
Vladimír Bajan | nezávislý | |
Juraj Kováč | nezávislý | |
Oliver Kríž | nezávislý | |
Denis Barna | nezávislý | |
Nové Mesto | ||
Ružena Apalovičová | SDKÚ-DS - SaS - KDH - Most-Híd - OKS | |
Marián Vereš | Smer-SD - Občianski kandidáti - SNS - Slobodné fórum - HZD | |
Rudolf Kusý | nezávislý | |
Roman Procházka | nezávislý | |
Peter Baran | nezávislý | |
Ľubica Lehotská | nezávislá | |
Ružinov | ||
Slavomír Drozd | Smer-SD - Strana zelených Slovenska - Občianski kandidáti - SNS - Slobodné fórum | |
Dušan Pekár | SDKÚ-DS - SaS - KDH - Most-Híd - OKS | |
Peter Hríb | Demokratická strana | |
Jaroslav Nahalka | Slovenská ľudová strana | |
Lenka Vargová | SDĽ | |
Ladislav Kozmon | nezávislý | |
Valentín Mikuš | nezávislý | |
Karlova Ves | ||
Iveta Hanulíková | Smer-SD | |
Martin Berta | KDH | |
Dana Čahojová | Slovenská moderná spoločnosť | |
Rudolf Lachkovič | SDKÚ-DS - SaS - Most-Híd - OKS | |
Ján Molnár | nezávislý | |
Dúbravka | ||
Ján Sandtner | nezávislý | |
Peter Kmeť | nezávislý | |
Milan Trstenský | SDKÚ-DS - SaS - Most-Híd - OKS | |
Lamač | ||
Oľga Keltošová | Nezávislé fórum | |
Peter Šramko | SDKÚ-DS - KDH - Most-Híd - OKS | |
Štefan Machaj | nezávislý | |
Vojtech Novotný | nezávislý | |
Devínska Nová Ves | ||
Vladimír Mráz | Nezávislé fórum | |
Miroslav Encinger | nezávislý | |
Milan Jambor | SDKÚ-DS - SaS | |
Peter Rajkovič | KDH - Smer-SD | |
Rastislav Tešovič | nezávislý | |
Eva Vargová | nezávislá | |
Devín | ||
Ľubica Kolková | SDKÚ-DS - SaS - KDH - OKS | |
Rastislav Kunst | nezávislý | |
Eva Weiglová | Nezávislé fórum | |
Rusovce | ||
Dušan Antoš | SDKÚ-DS - Most-Híd - KDH | |
Janette Bošková | nezávislá | |
Róbert Kalmár | nezávislý | |
Marián Šiška | Strana zelených | |
Jarovce | ||
Pavel Škodler | nezávislý | |
Hilda Mitterpachová | nezávislá | |
Čunovo | ||
Gabriela Ferenčáková | nezávislá | |
Alžbeta Broszová | Nezávislé fórum | |
Vajnory | ||
Ján Mrva | SDKÚ-DS | |
Peter Jaslovský | nezávislý | |
Pavol Fekete | KDH | |
Viliam Belej | nezávislý | |
Vrakuňa | ||
Ladislav Fatura | nezávislý | |
Pavel Vido | nezávislý | |
Jozef Mravík | nezávislý | |
Ľudmila Lacková | nezávislá | |
Henrieta Peškovičová | SDKÚ-DS - KDH - SaS - Most-Híd - OKS | |
Ingrid Kappelová | Rómska iniciatíva Slovenska | |
Štefan Majdiak | nezávislý | |
Podunajské Biskupice | ||
Alžbeta Ožvaldová | SDKÚ-DS - KDH - Most-Híd - SMK - SaS - Občianski kandidáti - Smer-SD | |
Jarmila Ferenčíková | SDĽ - SNS - Strana zelených - ĽS-HZDS | |
Záhorská Bystrica | ||
Jozef Krúpa | SDKÚ-DS - SaS - Most-Híd | |
Ján Kučera | Smer-SD - Slobodné fórum - Občianski kandidáti | |
Marta Liďáková | nezávislá |