17.30 ZUŠ Miloša Ruppeldta, koncert žiakov – Zichyho palác, Ventúrska 9
19.00 Klikk Brothers Band – Aligátor, Laurinská 7
19.00 Karel Plíhal, recitál – SK BNM, Vajnorská 21
19.00 Peter Cardarelli Quartet, večer jazzu – Hlava 22, Bazová ul.
PIATOK 31. MÁJ
15.00 – 19.00 Hudobná show Petra Nagya a Indiga k Svetovému dňu mlieka – Námestie SNP
19.00 Love 4 money, Puding pani Elvisovej, koncert rockových skupín – SD Nivy, Súťažná 18
19.00 Folklórne zrkadlenie, vystúpenie detských folklórnych súborov Klnka a Lipa – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Music club, Grunge live VIII. – DK Lúky, Vígľašská 1
SOBOTA 1. JÚN
8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov, mince, medaily, vyznamenania, pohľadnice, telef. karty – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
9.00 – 22.00 Juniáles – Líščie údolie (za poliklinikou v Karlovej Vsi)
17.00 Juniáles, čaj o piatej – SK Nové Mesto
19.00 Medzinárodný literárny festival Jána Smreka, poézia a šanzón, Ľubomír Feldek s dcérou Katarínou – V klub, Nám. SNP 12
19.00 Memoriál Petra Šubína 2002, medinárodný tanečno-výtvarno-integračný festival – Moyzesova sieň, Vajanského nábr. 12
NEDEĽA 2. JÚN
10.30 – Nedeľné matiné: Albrechtovo kvarteto – GMB Mirbachov palác
11.00 – 20.00 Juniáles – Líščie údolie (za poliklinikou v Karlovej Vsi)
19.00 – Moyzesovo kvarteto, Yuriko Murasawa a Chieko Yagi – Moyzesova sieň, Vajanského nábrežie
PONDELOK 3. JÚN
10.00 Párty pre krásu I. – M klub, Rovniankova 3
15.00 Zdravá rodina, stretnutie dojčiacich matiek – Klub 22, Vavilovova 22
17.30 Vplyv povahových vlastností na zdravie človeka, prednáška – Klub 22
18.00 Klub zdravej výživy, prednáška – CC Centrum, Jiráskova 3
18.30 Lachayim, koncert židovských piesní – Quo vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Bluesový večer s Jurajom Trutnevom a priateľmi – Hlava 22, Bazová ul.
20.00 Paranoid, rock live – Aligátor, Laurinská 7
UTOROK 4. JÚN
10.00 Párty pre krásu II. – M klub, Rovniankova 3
13.30 Vieme dať lásku?, beseda s pracovníkmi Slobody zvierat – SD Trnávka, Bulharská 60
18.30 Večer pre veriacich a neveriacich – Quo vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Medzinárodný literárny festival Jána Smreka, holokaust a literatúra – V klub, Nám. SNP 12
19.00 Déja vu, jazz – Hlava 22, Bazová ul.
19.00 Moyzesovo kvarteto a študenti Konzervatória a VŠMU – Foyer Slovenskej filharmónie, Palackého 2
STREDA 5. JÚN
8.00 a 10.00 Kriminalita mládeže, prednáška – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Párty pre krásu III. – M klub, Rovniankova 3
17.00 Deň zdravia, diagnostika pomocou očných dúhoviek – SD Prievoz, Kaštieľska 30
18.30 Dialógy o umení a viere – Quo vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Pražský komorný balet – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.30 Módna prehliadka, absolventi VŠVU – V klub, Nám. SNP 12
20.00 Quartet Stanislava Herka, jazzový večer – Café Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea, pri Hlavnom námestí
20.00 Kalashnikow Swing, rock live – Aligátor, Laurinská 7