19.00 Svätenie jari, I. Stravinskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Requiem, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3
19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5
19.00 Mníšky milionárky, D. Goggin – Istropolis, Trnavské mýto 1
KINÁ
Amélia z Montmartru – Hviezda, 18.00, 20.30; Obzor, 18.00, 20.30
Dni rakúskeho filmu: „Copy Shop 7“ Heller als der Mond (2000) – FK Mladosť, 20.00
Dni rakúskeho filmu: Hundstage (2001) – FK Mladosť, 20.00
Absolvent – Múzeum, 17.30, 20.00
Showtime – Nádej, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00
Babie leto – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05
KondoMÉDIA – FK Nostalgia, 18.30
Jeden Blbec na večeru – FK Nostalgia, 20.45
Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45
Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Training day – kino Lúky, 20.00
John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05
Mandolína kapitána Corelliho – DK Ružinov, 18.00
Amores Perros – Charlie centrum, 20.00
Kate a Leopold – Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00
Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00
Divoké včely – Charlie centrum, 17.00
Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 18.00
Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15
Návrat idiota – Charlie centrum, 19.30
Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00
Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45
Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30
Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55
Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45
Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30
Prísaha – Aupark Palace, 22.45
Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45
Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40
Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55
Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15
Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15
Čistá duša – Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10
Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00
KONCERTY A PODUJATIA
12.30 Challenge Day, deň v pohybe s aerobikom – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
14.00 Challenge Day – OS Makovického 4
14.00 Challenge Day, pohyb a zábava – areál Lafranconi, Hlavné námestie
17.00 Danubius Bonsai Kub – CC Centrum, Jiráskova 3
17.00 ZUŠ Topoľčianska – Zichyho palác, Ventúrska 9
18.30 XY z Lamača, Stanley a Mirnicry, koncert – UPC, Staré grunty, internát ŠDĽŠ
20.30 Traditional Band – Metro Music club, Suché mýto
21.30 P.S., koncert – Charlies Pub, Špitálska
PRE DETI
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Kráľ Špinúch, ekolog. rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Šanca pre voľný čas, športové hry – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Rexo, hľadaj!, prednáška psovoda – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
14.00 Zrkadielka, O hlave hlavatej – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Špecipísmená, Bibiana, Panská 41
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Media party – Duna, Radliského 11
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37
Oldies disco – Casey, Botanická 35