tipy nadnes

SOBOTA 25. MÁJ

DIVADLÁ

19.00 La Traviata, G. Verdi - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský - DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber/J. Thorntonová - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon - West, Kolárska 3

19.06 Kaukliar - 7. MFP: Puky Star, Divadlo Shkidy (Rus.) - Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Táňa - Táňa, O. Muchinová - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Harry Potter a kameň mudrcov - Hviezda, 15.15

Denník Bridget Jonesovej - Hviezda, 18.00; Odboj, 20.00

Intimita - Hviezda, 20.30

Babie leto - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru - Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky - Nádej, 17.30, 20.00

Pán prsteňov - Devín, 16.15

Kokaín - Devín, 19.45

Shrek - Odboj, 17.30

Rušná hodina - Zora, 17.00

Moulin Rouge - Zora, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 15.00

Kate a Leopold - Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi - Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q - Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50, 23.00; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Stop tínedžerským filmom! Bulšit! - Nivy, 19.00

Neboj sa - Nivy, pre deti a mládež, 16.00

Amores Perros - Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy - Charlie centrum, 18.00

Showtime - Charlie centrum, 18.45; Polus, 12.15, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely - Charlie centrum, 17.00

O živej vode - Charlie centrum, 16.00

Absolvent - Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive - Charlie centrum, 20.15

Knoflíkáři - Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. - Klonovaní útočia (slovenský dabing) - Polus, 12.45, 13.35, 14.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. - Klonovaní útočia (české titulky) - Polus, 12.00, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka - Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión - Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.05; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi - Polus, 12.15, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek - Aupark Palace, 22.30

Prísaha - Aupark Palace, 22.45

Snežní psi - Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka - Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt - Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov - Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. - Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Čistá duša - Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Dážď padá na naše duše - Aupark Palace, 17.00, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

VI. výstava výrobkov pre diabetikov, spojená s predajom - SK Vajnorská 21

15.00 Gospel v pohybe, festival gosp. hudby - amfiteáter Knižkova dolina, Rača

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Haviare, Haviare…, súbor Gymnik - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PRE DETI

16.00 Neboj sa, film - SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Wspótczesny Teatr Pantomimy, komédia - Aupark

DISKOTÉKY

19.00 Oldies Party s Michalom Davidom - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Disco - DK Lúky, Vígľašská 1

21.00 Tropical Night - Flamenco Music club, Štefánikova

Oldies disco - Elam, Staré grunty

Rock night - Wired Up - Duna, Radlinského 11

Patatas - U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Barmans Fire Show - Live Club, Aupark

Disco - Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night - Aligátor, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty

Swanx party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco - Casey, Botanická 35

Charlies pub is different - Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 26. MÁJ

DIVADLÁ

19.00 Scény z manželského života - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.06 Kaukliar - 7. MFP: Babel, Contemporary Mime Theatre (Pol.) - Aréna, Viedenská cesta 10

14.30 Paťa pátra - Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Polícia, S. Mrožek - ŠD Ívery, MKC Školská 14

16.00 Bambi, V. Patejdl/D. Hevier/B. Hončarivová - Teátro Istropolis, Trnavské mýto 1

KINÁ

Harry Potter a kameň mudrcov - Hviezda, 15.15; Aupark Palace, 11.00, 14.15

Denník Bridget Jonesovej - Hviezda, 18.00; Odboj, 20.00

Intimita - Hviezda, 20.30; Nádej, 20.00

Babie leto - Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru - Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky - Nádej, 17.30

Pán prsteňov - Devín, 16.15

Kokaín - Devín, 19.45

Shrek - Odboj, 17.30

Rušná hodina - Zora, 17.00

Moulin Rouge - Zora, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra - Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Kate a Leopold - Istota, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia - Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi - Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q - Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Diera - Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Dr. Dolittle - DK Ružinov, pre deti, 15.00

Tí druhí - FK Ružinov, 18.00

Divoké včely - Artkino Za Zrkadlom, 19.29; Charlie centrum, 17.00

Čistá duša - Kino Lúky, 20.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Spy kids - Kino Lúky, pre deti, 17.00

Amores Perros - Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy - Charlie centrum, 18.00

Showtime - Charlie centrum, 18.45; Polus, 12.15, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

O živej vode - Charlie centrum, 16.00

Absolvent - Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive - Charlie centrum, 20.15

Návrat idiota - Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. - Klonovaní útočia (slovenský dabing) - Polus, 12.45, 13.35, 14.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. - Klonovaní útočia (české titulky) - Polus, 12.00, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka - Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión - Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi - Polus, 12.15, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Bláznivý útek - Aupark Palace, 22.30

Prísaha - Aupark Palace, 22.45

Snežní psi - Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka - Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt - Aupark Palace, 19.45, 21.55

Monsters, a. s. - Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Dážď padá na naše duše - Aupark Palace, 17.00, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Gitarový recitál M. Brüllovej - Hud. sieň Bratislavského hradu

17.00 Peha - SRo, Mýtna 1

19.00 Gazdinka Rače 2002 - KS Žarnovická, Žarnovická 7

19.00 Komorný koncert hudobnej mládeže Slovenska - Klarisky, Farská 4

PRE DETI

10.30 Májové diskohry - DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Najlepší vyhráva - CC Centrum, Jiráskova 3

14.30 Paťa pátra - MKC Školská 14

15.00 Dr. Dolittle 2 - DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Maľované obrázky - Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Smiechulienka, detský muzikál - SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Majsterko Maliarko, divadlo - Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Spy Kids - DK Lúky, Vígľašská 1

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 - SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták - SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Akvizície SNG (1989 - 2001): Moderné a súčasné umenie - SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka - GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Bruno Munari - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 - 18.00, do 30. mája

B. a M. Augustinovci - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 2. júna

4 del Zoo - Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut - ne 10.00 - 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom - Danubiana, do 31. mája

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. - galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 - SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky - galéria Komart, Zámočnícka 8, ut - ne 10.00 - 18.00, do 30. júna

Rudolf Krivoš, prierez tvorbou - Galéria Z, Ventúrska 9, pia - so 12.00 - 18.00, do 26. mája

Joan Miró: Z grafického diela - galéria MIRO, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 10.00 - 15.00, do 1. júna

Viliam Malík: Bratislava, ako ju nepoznáte - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 26. mája

8 femmes - galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí - galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut - ne 10.00 - 18.00, do 9. júna

Viera a Daniel Brunovskí: Ručné práce - K Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 3. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao - tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla - galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

O jakha čhavorengere - Miro Dibák, fotografie - galéria Focus, Štúrova 9, do 31. mája

Heavy Metal for Sale - galéria Buryzone, Čajakova 11, str - štv 14.00 - 22.00, pia 19.00 - 24.00, do 6. júna

Tvorivý život bez drog, výstava prác žiakov ZUŠ Hálkova - SK BNM Vajnorská 21, do 1. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  3. Trendy udržateľnej architektúry
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  5. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  9. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  10. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 13 038
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 478
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 557
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 130
  5. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 320
  6. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 1 294
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 184
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 999
  9. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 642
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 590