Výsledky Bratislavskej ligy v malom futbale z 29.8.2010, hrané na ihrisku Molecova, areál KŠK Bratislava.
1. kolo 1. BLMF
Ipso Iure - Galacticos : odložené
Equitana - Bernolák 4 : 20
Inter Glóbus - 4 Fun 8 : 10
AC Glóbus - Miletička Juniors 12 : 5
Dimitrovka - Boca 13 : 7
Kanonieri - Lacres 3 : 10
Porto Alegre - Galacticos 7 : 6
1. kolo 2. BLM
Atlas.sk Budvar - FC Different Colours United 8 : 5
Bepon - Sporting Academica 8 : 1
FC Huricanes - Partizán 04 Bratislava 9 : 5
Dream Team - FC Corleone 9 : 6
Magic - OFM 21 : 2
FC Nálepky - FC Paťo 0 : 16
OFM Štrkovec - Someliéri 5 : 5
Avantgard Zeppelin - Atlantída Drinkers 20 : 4
Výsledky BLMF z 1.9.2010, hrané na ihrisku Molecova, areál KŠK Bratislava.
2.kolo, 1. BLMF
Independiente - Kanonieri 11 : 4
4 Fun - Ipso Iure 4 : 10
Galacticos - Inter Glóbus 6 : 11
Dimitrovka - AC Glóbus 6 : 8
Boca - Lacres 5 : 9
Miletička Juniors - FinBras 5 : 9
Bernolák - Porto Alegre 14 : 6
2.kolo, 2. BLMF
OFM - Partizán 04 Bratislava 2 : 12
FC Different Colours United - FC Huricanes 3 : 9
Atlantída Drinkers - Dream Team 3 : 8
Sporting Academica - FC Nálepky 14 : 0
FC Corleone - Bepon 3 : 7
FC Paťo - Atlas.sk Budvar 8 : 9
Someliéri - Avantgard Zeppelin 5 : 9
Magic - OFM Štrkovec 12 : 8
Pozvánka na ďalšie kolo, na ihrisku Molecova, BA (Areál KŠK, Karlova Ves, smer na Dlhé Diely):
Jeseň 2010, Nedeľa, 5.9.2010, 3 . Kolo 1. BLMF a 3. Kolo 2. BLMF
Ihrisko Zač. Kon. Domáci : Hostia
A
1. liga 12:00 - 13:30 Ipso Iure : Galacticos
1. liga 13:30 - 15:00 Equitana : Miletička Juniors
2. liga 15:00 - 16:30 Avantgard Zeppelin : Magic
1. liga 16:30 - 18:00 Inter Glóbus : Bernolák
1. liga 18:00 - 19:30 AC Glóbus : Boca
B
2. liga 12:00 - 13:30 Dream Team : Someliéri
2. liga 13:30 - 15:00 Atlas.sk Budvar : Sporting Academica
1. liga 15:00 - 16:30 Lacres : Independiente
1. liga 16:30 - 18:00 Kanonieri : 4 Fun
1. liga 18:00 - 19:30 FinBras : Dimitrovka
C
2. liga 12:00 - 13:30 FC Huricanes : FC Paťo
2. liga 13:30 - 15:00 FC Nálepky : FC Corleone
2. liga 15:00 - 16:30 Bepon : Atlantída Drinkers
2. liga 16:30 - 18:00 OFM Štrkovec : OFM
2. liga 18:00 - 19:30 Partizán 04 Bratislava : FC Different Colours United
Porto Alegre : Oddychuje
Autor: blmf