tipy na dnes

DIVADLÁ

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom, D. Waserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.30, 18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Obchod na korze – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Kaukliar – 7. MFP: Dar – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

11.00 Mäkkýš, H. H. Davies – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Mníšky milionárky, D. Goggin – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Táňa – Táňa, O. Muchinová (premiéra) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Čistá duša – Hviezda, 18.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Kokaín – Hviezda, 20.30

Babie leto – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Denník Bridget Jonesovej – Nádej, 17.30, 20.00

Training day – Devín, 17.15, 19.45

Kate a Leopold – Istota, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Je láska láska? – FK Nostalgia, 18.30

Láska je láska – FK Nostalgia, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50, 23.00; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Amores perros – Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Absolvent – Charlie centrum, 18.00

Lost Highway – Charlie centrum, 20.15

Knoflikáři – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00, 23.05; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Vojna – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Toľko krásnych chvíľ, pre dôchodcov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Krasniansky majáles – KS Elán, Hagarova

17.00 ZUŠ M. Ruppeldta, koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 Bizzare Fest 12 – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Music club: Nine Lives, Kde nič – tu nič band – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Večer autentického folklóru, obec Štrba – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Burza samizdatu – galéria Buryzone, Čajakova ul.

20.30 K.com – Metro Music club, Suché mýto

21.00 Vlado Vizár Quartet – Jazz Café, Ventúrska

PRE DETI

11.00 Vieme, čo jeme, o výžive – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Majáles – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Ping pong – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Hurá, je tu piatok – SD Trnávka, Bulharská 60

DISKOTÉKY

All Stars Kick – Duna, Radlinského 11

Jack Daniels Night – Live Club, Aupark

Coitreau Party – Café Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea, pri Hlavnom námestí

Benelux – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

B. a M. Augustinovci – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 2. júna

4 del Zoo – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

Rudolf Krivoš, prierez tvorbou – Galéria Z, Ventúrska 9, pia – so 12.00 – 18.00, do 26. mája

Joan Miró: Z grafického diela – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 1. júna

Viliam Malík: Bratislava, ako ju nepoznáte – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 26. mája

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 9. júna

Viera a Daniel Brunovskí: Ručné práce – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

O jakha čhavorengere – Miro Dibák, fotografie – galéria Focus, Štúrova 9, do 31. mája

Heavy Metal for Sale – galéria Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00, do 6. júna

Tvorivý život bez drog, výstava prác žiakov ZUŠ Hálkova – SK BNM Vajnorská 21, do 1. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. Moskva alebo Petrohrad?
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake
  9. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  1. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  2. Modern luxury next to the Blue Church
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  5. Moskva alebo Petrohrad?
  6. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  8. Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  1. Moskva alebo Petrohrad? 11 299
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 972
  3. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 081
  4. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 688
  5. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 559
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 416
  7. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 077
  8. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 015
  9. Výhodné a lacné neznamená to isté, ani pri PZP 827
  10. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 720