
ILUSTRAČNÉ FOTO – PAVOL MAJER
V sobotu sa vo fitnes centre Rolando v Devínskej Novej Vsi uskutoční od 9.00 do 17.30 h A turnaj pre hráčov, ktorí sú na popredných miestach slovenského rebríčka. Očakáva sa aj účasť hráčov z Čiech a Maďarska.
V ten istý deň a v tom istom čase sa v Auparku bude hrať turnaj pre výkonnostných hráčov, ktorý je otvorený aj pre verejnosť. Prihlásiť sa treba pred začiatkom priamo na mieste.
Bohatý squashový program uzavrie výročná členská schôdza asociácie, ktorej súčasťou bude okrem voľby nového výkonného výboru aj slávnostné vyhodnotenie sezóny. V nej sa majstrom Slovenska v družstvách stal ŠK Imet Bratislava pred SC Markíza Fajn Club a Nissan Baldi Košice. Titul v juniorskej kategórii zmiešaných družstiev si vybojoval SC Markíza Fajn Club A pred svojím B družstvom, tretí skončil Dixon Club Banská Bystrica. Ocenení budú aj jednotlivci, ktorí sa najlepšie umiestnili v celoštátnom rebríčku a víťazi oboch sobotňajších turnajov.
V nedeľu sa vo fitnes centre Rolando v Devínskej Novej Vsi od rána predstavia na turnaji v kategórii do 11 a 13 rokov juniori a juniorky a od 14.00 h sa začne turnaj pre verejnosť, na ktorom si môžu všetci vyskúšať, aké to je hrať na profesionálne pripravenom turnaji. Stačí sa iba pred začiatkom prihlásiť v recepcii klubu Rolando. (slo)