DIVADLÁ

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

ŠTVRTOK 23. MÁJ


Do 11. júna si v galérii Artotéka môžete pozrieť knižné ilustrácie Petra Kľúčika.










Challenge Day, deň v pohybe - streda 29. máj, v jednotlivých mestských častiach. FOTO - TASR








Špecipísmená - tvorivá dielňa v Bibiane 23. a 29. mája o 14.00 h










Haviare, Haviare - program súboru Gymnik v sobotu 25. mája o 19.00 h v DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3.








Bláznivý útek, Veľká Británia 2001, v Aupark Palace od 23. mája do 29. mája o 22.30 h.








Kate a Leopold, USA 2001, v kinách Charlie centrum, Istota, Polus a Aupark Palace.










Piatok 24. máj, Kaukliar - 7. MFP: Dar - Divadlo Aréna, 19.06, Viedenská cesta 10 (na snímke Milan Sládek) FOTO - TASR

ŠTVRTOK 23. MÁJ

19.00 Zlatý kohútik, N. R. Korsakov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ešte máš mňa, miláčik, D. Churchill – West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny – Astorka/Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.30 Big Bastard Beat Band – GUnaGU hrá v Divadle F 7, Františkánske nám. 7

19.00 Celkom vážne, O. Wilde – ŠD Ívery, MKC Školská 14

19.00 Mníšky milionárky, D. Goggin – Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 24. MÁJ

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom, D. Waserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.30, 18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Obchod na korze – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Kaukliar – 7. MFP: Dar – Aréna, Viedenská cesta 10

11.00 Mäkkýš, H. H. Davies – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Mníšky milionárky, D. Goggin – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Táňa – Táňa, O. Muchinová (premiéra) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SOBOTA 25. MÁJ

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber/J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Matka – Astorka, Suché mýto 17

19.06 Kaukliar – 7. MFP: Puky Star, Divadlo Shkidy (Rus.) – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Táňa – Táňa, O. Muchinová – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

NEDEĽA 26. MÁJ

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.06 Kaukliar – 7. MFP: Babel, Contemporary Mime Theatre (Pol.) – Aréna, Viedenská cesta 10

14.30 Paťa pátra – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Polícia, S. Mrožek – ŠD Ívery, MKC Školská 14

16.00 Bambi, V. Patejdl/D. Hevier/B. Hončarivová – Teátro Istropolis, Trnavské mýto 1

PONDELOK 27. MÁJ

19.00 Tosca, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ja som optimista, M. Lasica spieva piesne Jozefa Kryštofa Veselého – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.06 Kaukliar – 7. MFP: Pro dámu na balkóně, Divadlo Bolka Polívku (Česko) – Aréna, Viedenská cesta 10

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F 7, Františkánske nám. 7

19.00 Dvaja, J. Barč – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

UTOROK 28. MÁJ

9.00 Čiara alebo Každý chce byť prvý, I. Horowitz – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Okno, J. C. Grundberg – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F 7, Františkánske nám. 7

19.00 Koncert Szidy Tobias – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

STREDA 29. MÁJ

19.00 Svätenie jari, I. Stravinskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Requiem, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky milionárky, D. Goggin – Istropolis, Trnavské mýto 1

KINÁ

ŠTVRTOK 23. MÁJ

Čistá duša – Hviezda, 18.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Kokaín – Hviezda, 20.30

Babie leto – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru – Obzor, 18.00, 20.30

Zmysel života – Múzeum, 17.30, 20.00

Denník Bridget Jonesovej – Nádej, 17.30, 20.00

Kate a Leopold – Istota, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Vanilkové nebo – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Hartova vojna – Nivy, 19.00

Kytice z Tisíc a jednej noci – FK Za Zrkadlom, 17.33

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Absolvent – Charlie centrum, 18.00

Lost Highway – Charlie centrum, 20.15

Knoflikáři – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Gróf Monte Christo – Aupark Palace, 12.45, 15.30, 18.15

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

PIATOK 24. MÁJ

Čistá duša Hviezda, 18.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Kokaín – Hviezda, 20.30

Babie leto – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Denník Bridget Jonesovej – Nádej, 17.30, 20.00

Training day – Devín, 17.15, 19.45

Kate a Leopold – Istota, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Je láska láska? – FK Nostalgia, 18.30

Láska je láska – FK Nostalgia, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50, 23.00; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Absolvent – Charlie centrum, 18.00

Lost Highway – Charlie centrum, 20.15

Knoflíkáři – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00, 23.05; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Vojna – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

SOBOTA 25. MÁJ

Harry Potter a kameň mudrcov – Hviezda, 15.15

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda, 18.00; Odboj, 20.00

Intimita – Hviezda, 20.30

Babie leto – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky – Nádej, 17.30, 20.00

Pán prsteňov – Devín, 16.15

Kokaín – Devín, 19.45

Shrek – Odboj, 17.30

Rušná hodina – Zora, 17.00

Moulin Rouge – Zora, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 15.00

Kate a Leopold – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50, 23.00; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Stop tínedžerským filmom! Bulšit! – Nivy, 19.00

Neboj sa – Nivy, pre deti a mládež, 16.00

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.45; Polus, 12.15, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

O živej vode – Charlie centrum, 16.00

Absolvent – Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15

Knoflíkáři – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 12.45, 13.35, 14.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 12.00, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.05; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 12.15, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Čistá duša – Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

NEDEĽA 26. MÁJ

Harry Potter a kameň mudrcov – Hviezda, 15.15; Aupark Palace, 11.00, 14.15

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda, 18.00; Odboj, 20.00

Intimita – Hviezda, 20.30; Nádej, 20.00

Babie leto – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Amélia z Montmartru – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky – Nádej, 17.30

Pán prsteňov – Devín, 16.15

Kokaín – Devín, 19.45

Shrek – Odboj, 17.30

Rušná hodina – Zora, 17.00

Moulin Rouge – Zora, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.40, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Kate a Leopold – Istota, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Diera – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Dr. Dolittle – DK Ružinov, pre deti, 15.00

Tí druhí – FK Ružinov, 18.00

Divoké včely – Artkino Za Zrkadlom, 19.29; Charlie centrum, 17.00

Čistá duša – Kino Lúky, 20.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Spy kids – Kino Lúky, pre deti, 17.00

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.45; Polus, 12.15, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

O živej vode – Charlie centrum, 16.00

Absolvent – Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15

Návrat idiota – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 12.45, 13.35, 14.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 12.00, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 12.15, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

PONDELOK 27. MÁJ

Moulin Rouge – Hviezda, 18.00, 20.30

Dni rakúskeho filmu: Suzie Washington (1997) – FK Mladosť, 18.00

Dni rakúskeho filmu: Hundstage (2001) – FK Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Obzor, 18.00, 20.30

Ignoranti – Istota, 17.30, 20.00

Prosperove knihy – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30, Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

Babie leto – Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Artkino Za zrkadlom, 19.29; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Čistá duša – Kino Lúky, 20.00; Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Kate a Leopold – Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Showtime – Charlie centrum, 18.15; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15

Návrat idiota – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: – Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

UTOROK 28. MÁJ

Moulin Rouge – Hviezda, 18.00, 20.30

Dni rakúskeho filmu: Höbenangst (1994) – FK Mladosť, 18.00

Dni rakúskeho filmu: „Copy Shop 7“ Heller als der Mond (2000) – FK Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Obzor, 18.00, 20.30

Showtime – Nádej, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Babie leto – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Projekt 100: Arizona Dream – FK Lúky, 20.00

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Kate a Leopold – Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15

Návrat idiota – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: – Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Čistá duša – Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

Arizona dream – FK Lúky, 20.00

STREDA 29. MÁJ

Amélia z Montmartru – Hviezda, 18.00, 20.30

Dni rakúskeho filmu: „Copy Shop 7“ Heller als der Mond (2000) – FK Mladosť, 20.00

Dni rakúskeho filmu: Hundstage (2001) – FK Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru – Obzor, 18.00, 20.30

Absolvent – Múzeum, 17.30, 20.00

Showtime – Nádej, 17.30, 20.00; Charlie centrum, 18.45; Polus, 16.25, 20.30; Aupark Palace, 19.00, 21.00, 23.00

Babie leto – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis Art/Kino, 17.30, 20.00; Aupark Palace, 17.15, 19.05, 21.05

KondoMÉDIA – FK Nostalgia, 18.30

Jeden Blbec na večeru – FK Nostalgia, 20.45

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – Istropolis, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Aupark Palace, 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45

Wasabi – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Aupark Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30

John Q – Tatra, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.40, 20.50; Aupark Palace, 17.15, 19.40, 22.05

Mandolína kapitána Corelliho – DK Ružinov, 18.00

Training day – Kino Lúky, 20.00

Amores Perros – Charlie centrum, 20.00

Kate a Leopold – Charlie centrum, 20.30; Polus, 19.45, 22.15; Aupark Palace, 12.40, 15.00, 17.30, 20.00

Malé katastrofy – Charlie centrum, 18.00

Divoké včely – Charlie centrum, 17.00

Nebo nad Berlínom – Charlie centrum, 18.00

Mulholland Drive – Charlie centrum, 20.15

Návrat idiota – Charlie centrum, 19.30

Star Wars: – Epizóda II. – Klonovaní útočia (slovenský dabing) – Polus, 15.40, 16.30, 18.35, 19.25, 21.30, 22.20; Aupark Palace, 11.45, 12.30, 14.45, 15.15, 17.30, 18.00, 20.15, 21.00, 23.00

Star Wars: Epizóda II. – Klonovaní útočia (české titulky) – Polus, 14.55, 17.50, 20.45

Vážka – Polus, 14.15, 18.20, 22.30

Kráľ škorpión – Polus, 15.00, 17.00, 21.00; Aupark Palace, 12.15, 14.15, 16.05, 17.55

Banditi – Polus, 14.45, 17.15; Aupark Palace, 21.10, 23.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Polus, 14.00, 16.20; Aupark Palace, 11.15, 14.25, 16.45

Bláznivý útek – Aupark Palace, 22.30

Prísaha – Aupark Palace, 22.45

Snežní psi – Aupark Palace, 11.00, 13.00, 15.10, 17.45

Válka – Aupark Palace, 20.30, 22.40

Úkryt – Aupark Palace, 19.45, 21.55

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark Palace, 11.00, 14.15

Monsters, a. s. – Aupark Palace, 11.15, 13.15, 15.15

Čistá duša – Aupark Palace, 11.30, 14.10, 21.10

Dážď padá na naše duše – Aupark Palace, 17.00, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 23. MÁJ

9.00 Pár minút pre seba, relaxácia – MKC Gaštanová 19

15.00 Pop Hit, imitácia spevákov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Klub Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Ernest Zmeták, vernisáž – SNG, Vodné kasárne, Rúzusovo nábr. 2

18.00 Akordeónový koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

18.30 Prezentácia knihy Meditácie a modlitby sestry Zdenky – kostol Najsvätejšej Trojice

19.00 Večer autentického folklóru, obec Štrba – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Kalász, Jakabčic, Ševčík, jazz večer – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Päť rytmov Gabrielle Roth – Ananda, čajovňa Biela ľalia, Nevädzová 4

19.00 Blues-weiser, koncert – Aligátor, Laurinská

20.00 Jarné bluesnenie, koncert: Boboš a The Frozen Dozen, Šveda a víťazný traktor, Bluesweiser – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

20.30 Hot Haus – Metro Music club, Suché mýto

PIATOK 24. MÁJ

15.00 Toľko krásnych chvíľ, pre dôchodcov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Krasniansky majáles – KS Elán, Hagarova

17.00 ZUŠ M. Ruppeldta, koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 Bizzare Fest 12 – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Burza samizdatu – galéria Buryzone, Čajakova ul.

19.00 Music club: Nine Lives, Kde nič – tu nič band – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Večer autentického folklóru, obec Štrba – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.30 K.com – Metro Music club, Suché mýto

21.00 Vlado Vizár Quartet – Jazz Café, Ventúrska

SOBOTA 25. MÁJ

VI. výstava výrobkov pre diabetikov, spojená s predajom – SK Vajnorská 21

15.00 Gospel v pohybe, festival gosp. hudby – Amfiteáter Knižkova dolina, Rača

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Haviare, Haviare…, súbor Gymnik – DK Zrkadlový háj, Rovniankova

NEDEĽA 26. MÁJ

17.00 Gitarový recitál M. Brüllovej – Hud. sieň Bratislavského hradu

17.00 Peha – SRo, Mýtna 1

19.00 Gazdinká Rače 2002 – KS Žarnovická, Žarnovická 7

19.00 Komorný koncert hudobnej mládeže Slovenska – Klarisky, Farská 4

PONDELOK 27. MÁJ

9.30 Musa Antiqua – Tablatura Vietoris, stará hudba – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Studená kuchyňa, príprava jedál v Klube dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 ZUŠ E. Suchoňa, koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

20.30 Žalman Brothers Band – Metro Music club, Suché mýto

UTOROK 28. MÁJ

14.00 Scrable – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

18.30 Klub akupunktúry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

19.00 Sváťa Karásek a Pozdrav Pánbů, koncert – F Centrum, Istrijská 4, DNV

19.00 Muzikálové melódie s P. Hudecom – Hlava XXII, Bazová 9

19.30 Funny Fellows – Klub Čierny havran, Biela ulica

STREDA 29. MÁJ

12.30 Challenge Day, deň v pohybe s aerobikom – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Challenge Day – OS Makovického 4

14.00 Challenge Day, pohyb a zábava – Areál Lafranconi, Hlavné námestie

17.00 Danubius Bonsai Klub – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 ZUŠ Topoľčianska – Zichyho palác, Ventúrska 9

18.30 XY z Lamača, Stanley a Mirnicry, koncert – UPC, Staré grunty, internát ŠDĽŠ

20.30 Traditional Band – Metro Music club, Suché mýto

21.30 P.S., koncert – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 23. MÁJ

9.30 Slniečko, poď na moje líčko, bábkové divadlo – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Kráľ Špinúch, eko rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Farbou všetko ožíva – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Zrkadielka, O nohe nohatej – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Špecipísmená, Bibiana, Panská 41

PIATOK 24. MÁJ

11.00 Vieme, čo jeme, o výžive – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Majáles – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Ping pong – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Hurá, je tu piatok – SD Trnávka, Bulharská 60

SOBOTA 25. MÁJ

16.00 Neboj sa, film – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Wspótczesny Teatr Pantomimy, komédia – Aupark

NEDEĽA 26. MÁJ

10.30 Májové diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Najlepší vyhráva – CC Centrum, Jiráskova 3

14.30 Paťa pátra – MKC Školská 14

15.00 Dr. Dolittle 2 – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Maľované obrázky – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Smiechulienka, detský muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Majsterko Maliarko, divadlo – Areál Štrkovec, Drieňová 9

17.00 Spy Kids – DK Lúky, Vígľašská 1

PONDELOK 27. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 28. MÁJ

10.00 Pripraviť sa, pozor štart! – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Zrkadielka, O hlave hlavatej – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Z košíka babky bylinkárky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Medzinár. deň detí, podujatie pre mentálne postihnuté deti – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 O čom sa hovorí, prednáška o vzťahoch – MKC Gaštanová 19

STREDA 29. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Kráľ Špinúch, ekolog. rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Šanca pre voľný čas, športové hry – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Rexo, hľadaj!, prednáška psovoda – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Zrkadielka, O hlave hlavatej – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Špecipísmená, Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 23. MÁJ

Strange Session – Duna, Radlinského 11

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

70s Party – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 24. MÁJ

All Stars Kick – Duna, Radlinského 11

Jack Daniels Night – Live Club, Aupark

Coitreau Party – Café Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea, pri Hlavnom námestí

Benelux – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SOBOTA 25. MÁJ

19.00 Oldies Party s Michalom Davidom – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

21.00 Tropical Night – Flamenco Music club, Štefánikova

Oldies disco – Elam, Staré grunty

Rock night – Wired Up – Duna, Radlinského 11

Patatas – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Barmans Fire Show – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Rock– Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 26. MÁJ

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 27. MÁJ

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 28. MÁJ

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Party – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

STREDA 29. MÁJ

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Media party – Duna, Radlinského 11

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002 – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 25. augusta

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Ernest Zmeták – SNG, Vodné kasárne, do 23. júna

Akvizície SNG (1989 – 2001): Moderné a súčasné umenie – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33 a Esterházyho palác, do 1. septembra

Dotyky a spojenia – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 16. júna

Jozef Šramka – GMB, Mirbachov palác, do 23. júna

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočníc-ka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

B. a M. Augustinovci – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 2. júna

4 del Zoo – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Soňa Herényiová: Farby ticha – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Rudo Sikora, grafiky – galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

Rudolf Krivoš, prierez tvorbou – Galéria Z, Ventúrska 9, pia – so 12.00 – 18.00, do 26. mája

Joan Miró: Z grafického diela – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 1. júna

Viliam Malík: Bratislava, ako ju nepoznáte – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 26. mája

8 femmes – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, do 15. júna

Miloš Urbásek: Obrazy z troch desaťročí – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 9. júna

Viera a Daniel Brunovskí: Ručné práce – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. júna

Jarmila Dobríková: Nábytok a interiérové doplnky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 14. júna

Warao – tí, čo žijú v kanoe, fotografie Martina Kratochvíla – galéria Café Parnas, Panská 12, do 18. júna

O jakha čhavorengere – Miro Dibák, fotografie – galéria Focus, Štúrova 9, do 31. mája

Heavy Metal for Sale – galéria Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00, do 6. júna

Tvorivý život bez drog, výstava prác žiakov ZUŠ Hálkova – SK BNM Vajnorská 21, do 1. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  3. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 13 099
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 11 427
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 137
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 199
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 904
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 962
  7. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 648
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 606
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 471
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 336