10.00 Farbou všetko ožíva – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
10.00 Novomestský škovránok – OS Slovany, Makovického 4
10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 V zjednotenej Európe, o agresii a šikane – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41
14.00 Potulky prírodou – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
PIATOK 10. MÁJ
10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
15.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22
NEDEĽA 12. MÁJ
10.30 Snehulienka, pôvodný muzikál pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 28
10.30 Pavilón snov a výmyslov – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
15.00 Malá škola nápadov, pre mamičku – Klub 22, Vavilovova 22
16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41
16.00 Starodávna múdrosť, prednášky – Nová Akropolis, Dostojevskeho rad 13
16.00 Deň matiek, program – Areál Štrkovec, Drieňová 9
PONDELOK 13. MÁJ
9.00 Rétorika – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Dets. fakult. neocnica, Kramáre
14.00 Divadlo Maškrta – OS Slovany, Makovického 4
UTOROK 14. MÁJ
10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Zrkadielka, O ruke rukatej – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41
14.00 Krehké krídla motýľov – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 V krajine pyramíd a faraónov I. – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
17.00 Kloki show – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
STREDA 15. MÁJ
8.00 Prevencia drog. závislostí, prednáška – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
9.30 Snehulienka, rozpr. muzikál – SD Nivy, Súťažná 18
10.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Vieme sa postarať o zvieratká – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 Šanca pre voľný čas – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Skúsime si aj diskotanec – OS Slovany, Makovického 4
14.00 V krajine pyramíd a faraónov II – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
14.00 Pavilón snov a výmyslov, rozprávka – DK Lúky, Vígľašská 1
15.00 Výtvarná tvorivá dielňa – KS Elán, Hagarova ul.
16.30 Predstavujú sa, ZUŠ Nevädzová – DK Ružinov, Ružinovská 28
Pokračovanie na IV. strane