tipy na víkend

SOBOTA 4. MÁJ

DIVADLÁ

Armagedon na grbe – Divadlo Astorka, Suché mýto, 19.00

Dítě a kouzlo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 14.00

Sinfonietta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 17.00

Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21, 19.00

Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Armagedon na grbe – Divadlo Astorka, Nám. SNP 33, 19.00

Traja na hojdačke – Divadlo West, Kolárska 3, 19.00

Opera za tri groše – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, 19.06

KINÁ

Kráľ škorpión, Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Showtime, Polus, 12.35, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40; Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45; Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 11.05, 13.45, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.55, 20.15; Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘s Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 13.05, 17.50; Zora, 19.30

Monsters, a. s., Polus, 12.55, 15.05, 17.15; Hviezda, 13.45

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00; Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45; Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Pásmo animovaných filmov VI, Charlie centrum, 16.00

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Dr. Dolittle 2, Istota, 15.00

Rumburak, Kino Café, 10.00 – 00.00

Denník Bridget Jonesovej, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Harry Potter, Nádej, 17.30

Prci, prci, prcičky: Pikantné, Devín, 17.15

Spy game, Devín, 19.45

Tí druhí, Odboj, 17.30, 20.00

E. T. Mimozemšťan, Zora, 17.00

PRE DETI

13.00 1. záhradná slávnosť detí (stavanie mája, folklór, herci deťom, divadlo, detská diskotéka) – Grassalkovichova záhrada

14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – záhr. slávnosť, Grassalkovichova záhrada

15.00 Tvorivé dielne – záhr. slávnosť, Grassalkovichova záhrada

DISKOTÉKY

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Remember Live, oldies – LIVE Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disco – Elam club, Staré grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection from Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Výmenné stretnutie zberateľov, mince, medaily, vyznamenania, pohľadnice, tel. karty – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

8.00 Nože 2002, výstava nožov – DK Ružinov, Ružinovská 28

8.30 Cyklotúra Cesta priateľstva (cez Rakúsko, Maďarsko) – zraz Hodžovo námestie

12.00 Verejná ochutnávka vín, Hody Rača – Obecný dom, Alstrova ul.

13.00 Koncerty dychových hudieb, Hody Rača – pred KS Račan, Detvianska 3

14.00 Diskomaratón, maratón v žonglovaní, ohňová šou, bongá, tanečné skupiny – KS Žarnovická 7

16.00 Hodová veselica – KS Račan, Detvianska 3

17.00 Majáles – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Dni Európy – V zrkadle času (folklórne súbory) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Porta, koncert tramp. skupín Pacific, Harvestri – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 1. záhradná slávnosť – Z. Mauréry, keltská hudba, Latino flesh, škótske a country tance, bugy-bugy, tombola – Grassalkovichova záhrada

21.00 Majáles Oldies – DK Lúky, Vígľašská 1

21.00 Country bál – Dni Európy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

21.30 Grand Slam, funky koncert – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 5. MÁJ

DIVADLÁ

H. Ibsen – Nora – DPOH, Laurinská 21, 19.00

Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Aj múdry schybí – Divadlo West, Kolárska 3, 16.00, 20.00

Úplne popletená rozprávka – Divadlo a.ha., Školská 14, 14.30

KINÁ

Kráľ škorpión, Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Showtime, Polus, 12.35, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40; Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45; Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 11.05, 13.45, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.55, 20.15; Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘s Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 13.05, 17.50; Zora, 19.30

Monsters, a. s., Polus, 12.55, 15.05, 17.15; Hviezda, 13.45; Istota, 10.00, 15.00

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00; Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/Art kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45; Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Pásmo animovaných filmov VI., Charlie centrum, 16.00

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15,

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Lásky jedné plavovlásky, Kino Café, 10.00 – 00.00

Postav dom, zasaď strom, Kino Café, 10.00 – 00.00

Denník Bridget Jonesovej, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Amélia z Montmartru, Nádej, 20.00

Prci, prci, prcičky: Pikantné, Devín, 19.45

Spy game, Devín, 17.15

Tí druhí, Odboj, 17.30, 20.00

E. T. Mimozemšťan, Zora, 14.45, 17.00

PRE DETI

10.30 Snehulienka, pôvodný muzikál pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Úplne popletená rozprávka – MKC Školská 14

15.00 Hody Rača (kúzelník, Majster N, Disko Jarka, koncert love 4 money, elektrické šípky, beh na kolobežkách) – KS Žarnovická 7

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Pipi Dlhá pančucha – Divadlo Alkana, PKO, Nabr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Športová mozaika – Areál Štrkovec, Drieňová 9

16.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Vychádzka, (Záhor. Bystrica, Kačín, Červ. most) – zraz pod Novým mostom

10.00 XI. Netradičný Special Dance, square dance, round dance – Primac. námestie

10.00 Beh cez račianske vŕšky – štart pred hostincom U troch zajacov

10.00 Hody Rača, dychové hudby, mažoretky, zábavný program, od 18.00 ľudová veselica – Námestie hrdinov

10.30 Nedeľné matiné: Opera Aperta Ensemble – GMB Mirbachov palác

11.00 Bratislava Európe – hudba, koncert Vidiek, stánky remeselníkov, autá – veteráni, medzinárodné organizácie – Grassalkovichova záhrada

12.00 Verejná ochutnávka vín, Hody Rača – Obecný dom, Alstrova ul.

14.15 Ochutnávka hodových koláčov – Námestie hrdinov

17.00 Rock FM live, koncert Divná zostava – SRo, Mýtna 1

17.00 Dni Európy – Amapola (koncert špan. ľúb. piesní a gitar. hudby) – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Bratislavská hudobná jar – SF, Reduta

19.00 Dni Európy, koncert klaviristov – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Peter, Miroslav, Jaroslav Dvorský – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Dotyky a spojenia 9. 12. 1985 – 17. 11. 1989, GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, do 16. júna

Renato Meneghetti – GMB Pálffyho palác, do 9. júna

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Ladislav Ehrenwerth Palenik, fotografie – denný bar Parlamentka, NR SR, do 15. mája

Soňa Herényiová: Farby ticha (na snímke), obrazy – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 21. júna

Juraj Dudáš: Feedback, maľby podľa spektra TV obrazovky – Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00

Rudo Sikora, grafiky – Galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  2. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  3. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  4. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  5. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  7. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  8. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  10. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 9 469
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 5 916
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 035
  4. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 2 369
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 2 361
  6. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 1 311
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 1 045
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 991
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 939
  10. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 919