Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 2. MÁJ

Noc v Benátkach – SND /Opera a balet, Hviezdosl. námestie 19.00

Búrka, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21, 19.00,

Opera za tri groše – Div. Aréna, Viedenská cesta 10, 19.06

PIATOK 3. MÁJ

Narodeniny – Nové divadlo, Nám. SNP 33, 19.00

Don Juan – DPOH, Laurinská 21, 19.00

S vylúčením verejnosti – Malá scéna SND, Dostojevského rad 7, 19.00

Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Barmanky – Študio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00

Narodeniny – Divadlo Astorka, nám. SNP 33, 19.00

Posledný z … milencov, Divadlo West, Kolárska 3, 19.00

Opera za tri groše – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, 19.06

SOBOTA 4. MÁJ

Dítě a kouzlo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 14.00

Sinfonietta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 17.00

Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21, 19.00

Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Armagedon na grbe – Divadlo Astorka, nám. SNP 33, 19.00

Traja na hojdačke – Divadlo West, Kolárska 3, 19.00

Opera za tri groše – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, 19.06

NEDEĽA 5. MÁJ

H. Ibsen – Nora – DPOH, Laurinská 21, 19.00

Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Aj múdry schybí – Divadlo West, Kolárska 3, 16.00, 20.00

Úplne popletená rozprávka – Divadlo a.ha., Školská 14, 14.30

PONDELOK 6. MÁJ

Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00

Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – Radošinské naivné divadlo, 19.00

Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Deň do noci – Divadlo a.ha., Školská 14, 19.00

UTOROK 7. MÁJ

Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00

Človek pre všetky časy – Malá scéna SND, Dostojevského rad 7, 19.00

Kubo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Večierok – Divadlo Astorka, Nám. SNP 33, 19.00

Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – Radošinské naivné divadlo, 19.00

STREDA 8. MÁJ

Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna SND, Dostojevského rad 7, 19.00

Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Návod na použitie – Radošinské naivné divadlo, 19.00

KINÁ

ŠTVRTOK 2. MÁJ

Intimita, VB/Fr. – FK Múzeum 19.00, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Showtime, Polus, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Kráľ škorpión, Polus , 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00, Hviezda,17.30, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Kokaín, Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Obzor, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus , 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda,15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 17.50

Monsters, a.s. , Polus, 15.05, 17.15

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Jáchyme hoď ho do stroje, Kino Café, 10.00-00.00

PIATOK 3. MÁJ

Showtime, Polus, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Kráľ škorpión, Polus , 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30,, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus , 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 17.50

Monsters, a.s. , Polus, 15.05, 17.15

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 20.15

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Upír z Feratu, Kino Café, 10.00-00.00

Denník Bridget Jonesovej, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Amélia z Montmartru, Nádej, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, Devín, 17.15, 19.45

Pán prsteňov, Odboj, 19.30

SOBOTA 4. MÁJ

Kráľ škorpión, Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Showtime, Polus, 12.35, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 11.05, 13.45, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 13.05, 17.50, Zora, 19.30

Monsters, a.s., Polus, 12.55, 15.05, 17.15, Hviezda, 13.45

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Pásmo animovaných filmov VI, Charlie centrum, 16.00

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Dr. Dolittle 2, Istota, 15.00

Rumburak, Kino Café, 10.00-00.00

Denník Bridget Jonesovej, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Harry Potter, Nádej, 17.30

Prci, prci, prcičky: Pikantné, Devín, 17.15

Spy game, Devín, 19.45

Tí druhí, Odboj, 17.30, 20.00

E.T. Mimozemšťan,Zora, 17.00

NEDEĽA 5. MÁJ

Kráľ škorpión, Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Showtime, Polus, 12.35, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 11.05, 13.45, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 11.00, 13.15, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 13.05, 17.50, Zora, 19.30

Monsters, a.s., Polus, 12.55, 15.05, 17.15, Hviezda, 13.45, Istota, 10.00, 15.00

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Pásmo animovaných filmov VI., Charlie centrum, 16.00

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, Charlie centrum, 20.15,

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Lásky jedné plavovlásky, Kino Café, 10.00-00.00

Postav dom zasaď strom, Kino Café, 10.00-00.00

Denník Bridget Jonesovej, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Amélia z Montmartru, Nádej, 20.00

Prci, prci, prcičky: pikatné, Devín, 19.45

Spy game, Devín, 17.15

Tí druhí, Odboj, 17.30, 20.00

E.T. Mimozemšťan, Zora, 14.45, 17.00

PONDELOK 6. MÁJ

Nirvana, Tal. – FK Múzeum 20.00

Showtime, Polus, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Kráľ škorpión, Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 2100, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 17.50

Monsters, a.s., Polus, 15.05, 17.15

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Modrý zamat, Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Hoří, má panenko, Kino Café, 10.00-00.00

Pražská pětka, Kino Café, 10.00-00.00

Magnólia, Obzor, 19.00

Čokoláda, Nádej, 17.30, 20.00

UTOROK 7. MÁJ

Smrť v Benátkach, Tal./Franc. – FK Mladosť, 20.00

Showtime, Polus, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Kráľ škorpión, Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 17.50

Monsters, a.s., Polus, 15.05, 17.15

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 17.30

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Modrý zamat, Charlie centrum, 20.15

Indiánske leto, Charlie centrum, 19.30

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Svadba jako řemen, Kino Café, 10.00-00.00

Na krásnom modrom Dunaji, Kino Café, 10.00-00.00

Magnólia, Obzor, 19.00

Čokoláda, Nádej, 17.30, 20.00

STREDA 8. MÁJ

ZEM, Špan. – FK Mladosť, 17.30

Showtime, Polus, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35, Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Kráľ škorpión, Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 22.00, Hviezda, 17.30, 19.15, 21.00, Istropolis, 16.00, 18,.00, 20.00

Prísaha, Polus, 15.20, 20.10, 22.40, Tatra, 20.30

Banditi, Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50, Tatra, 15.30, 18.00

Úkryt, Polus, 19.25, 21.45, Charlie centrum, 17.00

Čistá duša, Polus, 19.00, 21.40

Gróf Monte Christo, Polus, 16.25, 19.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Polus, 15.30, 17.55, 20.15, Hviezda, 15.30

Jeepers creepers, Polus, 21.05

Ocean‘n Eleven: Dannyho jedenástka, Polus, 17.50

Monsters, a.s., Polus, 15.05, 17.15

Amores perros, Istropolis, 17.00, 20.00, Charlie centrum, 20.00

Intimita, Istropolis/ART Kino, 17.30, 20.00

Divoké včely, Charlie centrum, 20.45, Mladosť, 15.30, 20.00

Mulholland drive, Charlie centrum, 17.30

Prekliatie žltozeleného škorpióna, Charlie centrum, 19.00

Hartova vojna, Charlie centrum, 17.15

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, Charlie centrum, 18.00

Modrý zamat, Charlie centrum, 20.15

Indiánske leto, Charlie centrum, 19.30

Harry Potter, Istota, 15.00

Snežní psi, Istota, 17.30, 20.00

Velká filmová loupež, Kino Café, 10.00-00.00

Pacho, hybský zbojník, Kino Café, 10.00-00.00

Amélia z Montmartru, Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Čokoláda, Nádej, 17.30, 20.00

PRE DETI

ŠTVRTOK 2. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Farbou všetko ožíva – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

14.00 Máj, máj, máj, zelený…, zvyky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Športová kocka – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 3. MÁJ

10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Hry s úsmevom – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

15.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 4. MÁJ

13.00 1. záhrad. slávnosť detí (stavanie májka, folklór, herci deťom, divadlo, detská diskotéka) – Grassalkovichova záhrada

14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Záhr. slávnosť, Grassalkovichova záhrada

15.00 Tvorivé dielne – Záhr. slávnosť, Grassalkovichova záhrada

NEDEĽA 5. MÁJ

10.30 Snehulienka, pôvodný muzikál pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Úplne popletená rozprávka – MKC Školská 14

15.00 Hody Rača (kúzelník, Majster N, Disko Jarka, koncert love 4 money, elekrické šípky, beh na kolobežkách…) – KS Žarnovická 7

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Pipi Dlhá pančucha – Divadlo Alkana, PKO, Nabr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Športová mozaika – Areál Štrkovec, Drieňová 9

16.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 6. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Potulky prírodou – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Máj, máj, máj, zelený…, zvyky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.00 Detský folkl. súbor z Bulharska – Hlavné námestie

UTOROK 7. MÁJ

10.00 V krajine tučkov, bombičiek a pupkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.30 Mamičke z lásky, dielne – OS Slovany, Makovického 4

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Popoludnie pre šikovné ruky, dielne ku Dňu matiek – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Dar pre mamu, výtvarné popoludnie – MKC Gaštanova 19

14.30 Bratislava Európe, Bratis. uličky a podhradie, beseda pre ZŠ – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 2. MÁJ

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disko a Striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Half Price Night – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 3. MÁJ

Tequila party – Café Apponyi, nádvorie Vinohradníckeho múzea, pri Hlavnom námestí

Standard – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Ballantine‘s Blue Angels – LIVE Club, Aupark

SOBOTA 4. MÁJ

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Remember Live, oldies – LIVE Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disco– Elam club, Staré Grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Rock– Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 5. MÁJ

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 6. MÁJ

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 7. MÁJ

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Elam club, Staré Grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Reggae party – Casey, Botanická 35

STREDA 8. MÁJ

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Back to 80s – Casey, Botanická 35

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 2. MÁJ

17.00 Senior party – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 S.R.O. Duo, Zoltán Vincze – Hlava 22, Bazová 9

18.45 Lucia Šoralová, koncert – Elam club, Staré Grunty

19.00 Koncert študentov HTF VŠMU – SRo, Mýtna 1

19.00 Dni Európy – Viedenské Brahmsovo Trio, Viedeň. Sláčikové trio – Zrkadl. sieň Primac. paláca

PIATOK 3. MÁJ

10.00 Predstavujú sa, slávnost. akadémia ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 Fo‘Frends, jazz. večer – Hlava 22, Bazová 9

19.00 Dni Európy – Šanca mladým (lotyšský folklór, piesne, tanec, varieté) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club (Dni Európy) – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 4. MÁJ

8.00 Výmenné stretnutie zberateľov, mince, medaile, vyznam., pohľad., tel. karty – SK Nové mesto, Vajnorská 21

8.00 Nože 2002, výstava nožov – DK Ružinov, Ružinovská 28

8.30 Cyklotúra Cesta Priateľstva (cez Rakúsko, Maďarsko) – zraz Hodžovo námestie

12.00 Verejná ochutnávka vín, Hody Rača – Obecný dom, Alstrova ul.

13.00 Koncerty dychových hudieb, Hody Rača – pred KS Račan, Detvianska 3

14.00 Diskomaratón, maratón v žonglovaní, ohňová šou, bongá, tanečné skupiny – KS Žarnovická 7

16.00 Hodová veselica – KS Račan, Detvianska 3

17.00 Majáles – SK Nové mesto, Vajnorská 21

18.00 Dni Európy – V zrkadle času (folklórne súbory) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Porta, koncert tramp. skupín Pacific, Harvestri – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 1. záhradná slávnosť – Z. Mauréry, keltská hudba, Latino flesh, škótske a country tance, bugy-bugy, tombola – Grassalkovichova záhrada

21.00 Majáles Oldies – DK Lúky, Vígľašská 1

21.00 Country bál – Dni Európy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

21.30 Grand Slam, funky koncert – Charlies Pub, Špitálska

NEDEĽA 5. MÁJ

9.00 Vychádzka, (Záhor. Bystrica, Kačín, Červ. most) – zraz pod Novým mostom

10.00 XI. Netradičný Special Dance, square dance, round dance – Primac. námestie

10.00 Beh cez Račianské vŕšky – štart pred hostincom U troch zajacov

10.00 Hody Rača, dychové hudby, mažoretky, zábavný program, od 18.00 ľudová veselica – Námestie Hrdinov

10.30 Nedeľné matiné: Opera Aperta Ensemble – GMB Mirbachov palác

11.00 Bratislava Európe – hudba, koncert Vidiek, stánky remeselníkov, autá – veteráni, medzinárodné organizácie – Grassalkovichova záhrada

12.00 Verejná ochutnávka vín, Hody Rača – Obecný dom, Alstrova ul.

14.15 Ochutnávka hodových koláčov – Námestie Hrdinov

17.00 Rock FM live, koncert Divná zostava – SRo, Mýtna 1

17.00 Dni Európy – Amapola (koncert špan. ľúb. piesní a gitar. hudby) – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Bratislavská hudobná jar – SF, Reduta

19.00 Dni Európy, koncert klaviristov – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Peter, Miroslav, Jaroslav Dvorský – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

PONDELOK 6. MÁJ

15.00 Rezervé pre seniorov – SD Trnávka, Bulharská 60

16.00 Zdravá rodina, stretnutie dojčiacich matiek – Klub 22, Vavilovova 22

17.30 Vplyv stravy na zdravie – Klub 22, Vavilovova 22

17.30 Astronomická prednáška – PKO, nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 Klub zdravej výživy, prednáška – CC Centrum, Jiráskova 3

UTOROK 7. MÁJ

9.30 M. R. Štefánik, výlet k mohyle – SD Trnávka, Bulharská 60

16.00 Novostavba RKCMB fakulty A. Seminára, vernisáž návrhov – Quo vadis, Hurbanovo nám.

17.00 Kaviár alebo šošovica, komédia – ISTRA centrum, Devín. Nová Ves

17.00 Svätí v Bratislave, vychádzka so sprievodcom – zraz Konventná 11

18.00 Hudobná mozaika, ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 Exphonia, Stano Počaji a priatelia – Hlava 22, Bazová 9

19.00 Musica Aeterna – SF, Palackého 2

19.00 Dni Európy – Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Musica Bohemica – Zrkadl. sieň Primac. paláca

STREDA 8. MÁJ

8.00 Deň zdravia, osobné konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30, do 17.00 h

17.00 Majáles – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 Armia, koncert poľ. rockovej skupiny – UPC, Mlynská dolina

20.00 Koncert ku Dňu víťazstva – Cappella Istropolitana – Primac. námestie

20.30 Lucia Šoralová – Hystéria, Odbojárov 9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogramista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Dotyky a spojenia 9. 12. 1985 – 17. 11. 1989, GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.11, do 16. júna

Renato Meneghetti – GMB Pálffyho palác, do 9. júna

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Ladislav Ehrenwerth Palenik, fotografie – denný bar Parlamentka, NR SR, do 15. mája

Soňa Herényiová: Farby ticha, obrazy – Galéria Ardan, Lermontova 14, ut - so 16.00– 19.00 h, od 27. apríla do 21. júna

Juraj Dudáš: Feedback, maľby podľa spektra TV obrazovky – Buryzone, Čajakova 11, str – štv 14.00 – 22.00, pia 19.00 – 24.00

Rudo Sikora, grafiky – Galéria Komart, Zámočnícka 8, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  7. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  8. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  9. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  10. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. Už aj seniori presadajú do SUV
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  7. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  8. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  9. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 24 637
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 620
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 530
  4. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 496
  5. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 092
  6. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 995
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 872
  8. Zo stredomorskej stravy sa nepriberá 851
  9. Túžite po práci z pláže? 7 rád, ako sa stať digitálnym nomádom 686
  10. Prísne kontroly a veľa tepla. Takto sa vyrába mlieko 676