UTOROK 30. APRÍL
19.00 Don Juan, J. B. Moliére – DPOH, Laurinská 21
19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3
19.00 Večierok, T. S. Eliot – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33
19.06 Tanec v Aréne. My Tri My Try – Aréna, Viedenská cesta 10
19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7
19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5
STREDA 1. MÁJ
Nehrá sa
KINÁ
UTOROK 30. APRÍL
Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35, Tatra, 15.30, 18.00, 20.30
Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30
Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00
Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45
Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05
Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45
Training day, USA – Polus, 18.30
Spy game, USA – Polus, 17.35
Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45
Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15
Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00
Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00
V zajatí chuti, Franc. – Charlie centrum, 18.00
Všetci vravia: milujem ťa, USA – Charlie centrum, 20.00
Postřižiny, ČR – Charlie centrum, 19.30
Čo ťa žerie? Radšej po tom nepátraj! USA – Istota, 17.30, 20.00
Svadba jako řemen, ČR, Na krásnom modrom Dunaji, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00
Kokaín, USA – Mladosť, 15.15, 17.30
Projekt 100: Kytica z tisíc a jednej noci, Tal. – FK Mladosť, 20.00
Tanečnica v tme, Švéd. – Nádej, 17.30, 20.00
Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis – Artkino, 17.30
Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30
Projekt 100: Piesne z druhého poschodia, Švéd./ Franc./Dán./Nor./Nem. – FK Lúky, 20.00
STREDA 1. MÁJ
Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00
Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35
Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00
Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00; Istropolis, 17.00, 19.30
Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45; Istota, 17.30 a 20.00
Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05; Mladosť, 15.00, 17.30
Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45
Training day, USA – Polus, 18.30
Spy game, USA – Polus, 17.35
Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45
Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15
Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00
Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00
Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, VB/Franc. – Charlie centrum, 18.00
Divokosť v srdci, USA – Charlie centrum, 20.15
Čo chytíš v žitě, ČR – Charlie centrum, 19.30
Velká filmová loupež, ČR, Pacho, hybský zbojník, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00
Kokaín, USA – Obzor, 20.30 h
Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00
Projekt 100: Intimita, Franc./Tal./VB/Nem./Špan. – FK Múzeum, 19.00
Pán prsteňov, USA/VB – Nádej, 16.00, 19.00
PRE DETI
UTOROK 30. APRÍL
13.30 Najmilšia tvár, dielňa SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 Scrable, zábava a poučenie – M Klub, Gessayova 10
14.00 Staviame my máje, čo nám dajú za ne, o zvykoch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Špecipísmená – Bibiana, Panská 41
18.30 Teológia sv. Pavla – Quo Vadis, Hurbanovo námestie
STREDA 1. MÁJ
9.00 Daj sa k nám – pobyt v prírode a zábava – CHKO Malé Karpaty
KONCERTY A PODUJATIA
UTOROK 30. APRÍL
8.00 Súťaž v aranžovaní kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
17.00 Stavanie mája – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
17.00 Stavanie mája – Račan, Detvianska 3
18.00 Večer dokumentu – Za zrkadlom, Rovniankova 3
18.30 Country večer, kapela Šiesty nezmysel – Hlava 22, Bazová 9
19.00 Foreclosure, Bozoka, koncert – Čajovňa v podzemí, Bernolák, Bernolákova ul.
STREDA 1. MÁJ
20.30 Černy Mosty, koncert – Hystéria, Odbojárov 9
Podujatia k 1. máju sú na inom mieste prílohy.
DISKOTÉKY
UTOROK 30. APRÍL
Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Disco – Elam club, Staré grunty
Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska
ICElanding – Duna, Radlinského 11
Grécka noc – Casey, Botanická 35
STREDA 1. MÁJ
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37
Prvomájová zábava – Casey, Botanická 35